malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Paulinessa
Paulinessa
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jest, ale wiesz, sa pielgrzymki i "pielgrzymki ".


Otóż to. Tak jak pielgrzymka maturzystów do Częstochowy. Jedni jadą się modlić, inni pić.
pijana
pijana
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pielgrzymka maturzystów do Częstochowy.

:ziober2:
Kolega z Krakowa ostatnio przyjechał, wolnego czasu mieli nawet niecałą godzinę - chyba właśnie dlatego, żeby nie zdążyli się upić :swir:
styka51
styka51
  22 kwietnia 2011

O kurczaczki...Nawet nie wiedziałam, że taki temat jest podwieszony :lol:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolega z Krakowa ostatnio przyjechał, wolnego czasu mieli nawet niecałą godzinę - chyba właśnie dlatego, żeby nie zdążyli się upić

biedni :lol:

ja nie czaje sensu jechania tam i modlenia sie o zdaną maturę. nauczysz się to zdasz. no, ale ja niewierny Tomasz jestem.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż to. Tak jak pielgrzymka maturzystów do Częstochowy. Jedni jadą się modlić, inni pić.

no dokladnie, to zalezy tylko i wylacznie od danej osoby.
z\nam dziewczyne, ktora przez wiekszosc swojego zycia myslala o tym, by byc zakonnica (no ale zakochala sie i ma teraz dziecko, wiec zakonnica nie jest) i na takie pielgrzymki jezdzila wlasnie po to, by czuc sie blizej boga itp
agoosiaaa
agoosiaaa
  22 kwietnia 2011

wiecie co jest zabawne?
ze chyba na zlosc na swieta mnie choroby dopadaja, znow czuje ze mam gardlo zawalone, mam nadzieje, ze nie bedzie powtorki z wigilii :zonk:

Babsy
Babsy
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pielgrzymka maturzystów do Częstochowy

nie pamietam dokladnie, ale ja mialam chyba ze 2 godz wolne;) ale chyba nie pilam, albo myli mi sie z inna wycieczka:pavarotti:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze chyba na zlosc na swieta mnie choroby dopadaja, znow czuje ze mam gardlo zawalone, mam nadzieje, ze nie bedzie powtorki z wigilii

No co Ty powiesz? Ja miałam mieć 1,5 roku temu w grudniu migdałki wycięte, na szczęście zachorowałam na zapalenie oskrzeli, wypisali mnie i miałam wrócić, ale nie wróciłam (bo widziałam taka laske po zabiegu:ninja:)
No i moje powalające ASO :ninja: ASO, odczyn antystreptolizynowy – badanie diagnostyczne w kierunku zakażeń paciorkowcami.
Gdy miano u dorosłych wynosi powyżej 200 (...), a ja miałam 603 z tego co pamiętam hahahaha ;d
Paulinessa
Paulinessa
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja miałam mieć 1,5 roku temu w grudniu migdałki wycięte,


Trzeciego migdałka chyba? :woot:
pijana
pijana
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeciego migdałka chyba?

"Normalne" migdałki też się wycina, nie tylko trzeciego
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeciego migdałka chyba?

Nie, nie mam trzeciego migdałka. Miałam mieć wycinane te dwa podniebienne bo sieją mi bakterie, a raczej to co z nich zostało :ziober2: przez nie mam te ASO podwyższone :nie:

ale narazie nie choruję na gardło, oprócz tego, że jeden migdał mam cały w takich czopkach ropnych (ale nie boli) to nic się nie dzieje :woot:
Paulinessa
Paulinessa
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "Normalne" migdałki też się wycina, nie tylko trzeciego


Aha, ja miałam trzeciego wycinanego.
Sensi
Sensi
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiecie co jest zabawne?
Zamienimy się?! Będę miała pretekst, żeby się nie uczyć do prawa cywilnego i prawa gospodarczego, bo mam zerówki 22maja i 21maja (odpowiednio).
folkemon
folkemon
  22 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiecie co jest zabawne? ze chyba na zlosc na swieta mnie choroby dopadaja, znow czuje ze mam gardlo zawalone, mam nadzieje, ze nie bedzie powtorki z wigilii

To nie jest zabawne. Załóż temat na humor.
folkemon
folkemon
  22 kwietnia 2011

Proszę.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.