Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

niebanalnafantazja
niebanalnafantazja
  4 kwietnia 2014
ania123zyntek185
ania123zyntek185: Hej mam pytanie bo planujemy z partnerem mieć dziecko i czego nie powinnam jeść żeby nie zaszkodzić ciąży i dziecku? a co jeść?

Nie powinnasc jesc chemii, paierosow, a w szcególnosci alkohollu... przeciez jak bedziesz w ciąży to właczy Ci sie takie ssanie na wszytsko, że masakra...jesz co chcesz, twoj organizm sam właczy ssanie na to co trzeba...:), ale musisz ogrniczyc chemie,papierosy alkoholl:)
niebanalnafantazja
niebanalnafantazja
  10 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: titina1980: witam mam pytanie czy ktoś nie wie kto posiada tabletki tasiemca są mi potrzebne proszę o namiarymnie żreć i więcej się ruszac, a nie pustka w głowie. Nawet mi Cię nie żal

Paulinessa widże, że masz poukładane w głowie ..pytanie waże zrana 98,99kg na wieczór ponad 100, a wyglądam na 90kg... dlaczego tak wyglądam??, jak widzę jakiegoś kafara i który chce wążyć sto kilo to mi go żal... bo i tak kafarek nie waży tych 100, a jest dwa razy większy odemnie... dlaczego waże~100kg ,a jestem szczupakiem?? Mam tasiemca:P??
Patrycjaadams
Patrycjaadams
  14 kwietnia 2014

CZY JEST KTOS ZAINTERESOANY PRODUKTAMI Z HERBALIFU? NP, BLOONNIK ?

sionko
Posty: 3 (po ~805 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 24
sionko
  5 czerwca 2014

Błonnik najlepiej przyjmować w żywej postaci z pestek dyni, słonecznika czy siemienia lnianego, lepszego nie ma amen

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.