massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mojego wujka wychodzi 1000 od pary bo bardzo duzo zarabia i juz powiedzial, ze tyle dostaniemy, a dla kogos moze byc 300, napisalam tylko i wylacznie swoje odczucie.

No właśnie każdy daje tyle na ile go stać. Tak mi się wydaje przynajmniej .
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie musisz pisac ze bez odbioru, widze ze nie dociera

lepiej zapytaj jeszcze raz skad biore kase na rozne rzeczy, bo widze, ze bardzo Cie to interesuje ;-) widzisz, chcialas mnie 'ponizyc' bo sadzilas, ze tyle nie zarabialam i ze bralam od faceta badz rodzicow, widzisz ja w wieku 16 lat zylam ponad stan jak na swoj wiek, mialam 2 tys (min) miesiecznie swojej kasy :] malo ktore 16-17 mialy tyle co ja.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytając twoje wypowiedzi ma wrażenie,że liczysz tylko na zwrot kosztów, w końcu już obliczasz ile dostaniesz od konkretnych osób. Jak szkoda ci pieniędzy to było urządzić małe, kameralne wesele, a nie patrzeć na to czy się zwróci, czy nie, wolololol. Śmieszne, seriously.

Jakby mi bylo szkoda to bym sie nie hajtala :crylol:
Nie licze, ale skoro rozmawiamy o pieniadzach to przedstawilam swoje kalkulacje ;-)
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aby wam tych pieknych chwil zycie nie obrzydzilo, bo ja mialam taki kryzys..

My też,bardzo poważny :( ale jakoś się nam udało :) Żeby nie różnica wieku to może i byśmy poczekali,ale po tylu latach i po tym co przeżyliśmy :( myślę,że damy radę :)
Tak Wam zazdroszczę,że już tak nie wiele Was dzieli od tego dnia :)

Konto usunięte
Konto usunięte: kup sobie lotion rozjasniajacy :-)

jakiejś konkretnej firmy?
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: My też,bardzo poważny :( ale jakoś się nam udało :) Żeby nie różnica wieku to może i byśmy poczekali,ale po tylu latach i po tym co przeżyliśmy :( myślę,że damy radę :)

Ile macie roznicy? Bo my 11 lat :-) i w jakim jestescie wieku?

Konto usunięte
Konto usunięte: jakiejś konkretnej firmy?

Joanna bądź John Frieda jak sie nie myle.
Babsy
Babsy
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja nie

ja tez nie, ale dlatego, ze zwiazek bez slubu to zostawianie sobie otwartej furtki- "jak jednak stwierdze, ze to nie bylo to, to tylko manele w torbe i spadaj".

Prinz
Prinz: ja nie jestem fanem przyrzeczen etc, jestesmy razem, jest nam dobrze, jak mu sie we lbie pokielbasi to niech spiedala, a takie sluby, przysiegi wszystko komplikuja. niepotrzebny mi papierek.

o tym wlasnie mowie.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak najlepiej - jesli mi sie kiedys odwidzi (bo nie mowie ze nie zmienie zdania nigdy) to tez tak bede robic

dlatego mowie, ze moze sie hajtne, nie wiemy co bedzie za 10-15 lat :)

Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym nie lubie uroczystosci rodzinnych, wszyscy nagle tacy wierzący, tacy mili dla siebie

serio? ja jak chodzilem do kosciola to zawsze mialem ubaw po wyjsciu.
babcie obgadywaly ktora miala beret nieladny, ktora oblesnie falszowala, ktora miejsce w lawce zajela :rotfl: a w kosciele wszystkie swiete :D
2m od wrot swiatyni chyba diabel ma jakies wifi.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej zapytaj jeszcze raz skad biore kase na rozne rzeczy, bo widze, ze bardzo Cie to interesuje ;-) widzisz, chcialas mnie 'ponizyc' bo sadzilas, ze tyle nie zarabialam i ze bralam od faceta badz rodzicow, widzisz ja w wieku 16 lat zylam ponad stan jak na swoj wiek, mialam 2 tys (min) miesiecznie swojej kasy :] malo ktore 16-17 mialy tyle co ja.

raczej brechtam z ciebie zeby cie sprowokowac, a ty mi sie tlumaczysz :rotfl:
pozdro :lol2:
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela? 2. Jakie sa plusy i minusy slubu. A teraz przyjemniej: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie? 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?


1.

2. Dziewicą już nie jestem więc .. najlepszego brakuje :crylol:
3. Nie musi być dużo, ważne żeby była najbliższa rodzina
4. Nie wiem kiedy będę miała ślub czy w ogóle będę miała taką okazje ale przez 30 chciałabym mieć dziecko .. a do tego czasu kariera.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli facetowi cos sie stanie - zona nawet nie moze go odwiedzic bo prawnie nie są rodziną,


w UK jest inaczej, jezeli para mieszka ze soba dluzej niz 6 miesiecy (nie mowiac nawet o wspolnym dziecku) to juz jest traktowana jako malzenstwo. U lekarza tak samo sie wybiera NEXT OF KEEN, mamy siebie nawzajem wpisanych w razie wypadkow itp :ziober2:
Tutaj malzenstwo nie ma takiej rangi wqaznosci jak w PL

Konto usunięte
Konto usunięte: z tym ze ja nawet jakbym pracowala to i tak mielibysmy wszystko razem, mam juz takie podejscie :D


jakbys miala perspektywy zarabiania wiecej od swojego faceta to i zdanie bys zmienila :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Ty jesteś inna znaczy wyjątkowa


ja w zeszlym tygodniu powiedzialam "podwyzka albo odchodze!"
wysmial mnie :/
a teraz korzystam z urlopu ktory mi zostal do wykorzystania, np dzisiaj znowu jestem w chacie i tak do konca sierpnia... ponoc sie szykuje dla mnie nowy kontrakt :rock:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: ja tez nie, ale dlatego, ze zwiazek bez slubu to zostawianie sobie otwartej furtki- "jak jednak stwierdze, ze to nie bylo to, to tylko manele w torbe i spadaj".

no dokladnie, ja tez mysle identycznie, i moi rodzice tez :-) albo sie chce byc razem na dobre i na zle albo do tego momentu, kiedy zaczna sie problemy.
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile macie roznicy?

5 lat, znaczy ja mam 21 a mój narzeczony 16 :)

Konto usunięte
Konto usunięte: w jakim jestescie wieku?

j.w.

Konto usunięte
Konto usunięte: Joanna bądź John Frieda jak sie nie myle

:) dzięki, bo właśnie na ślub chcę mieć swój kolor i ciężko mi to osiągnąć :(
TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: dlatego mowie, ze moze sie hajtne, nie wiemy co bedzie za 10-15 lat :)

tego nikt nie wie :D
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 16

26 :mrgreen: .
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej brechtam z ciebie zeby cie sprowokowac, a ty mi sie tlumaczysz pozdro

tak sobie to tlumacz, w koncu czego mozna sie spodziewac po kims bez wyksztalcenia? :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.