BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Karolinaxx1996xx
Karolinaxx1996xx
  23 lipca 2013

Poszukuje partnera na wesele, chetni pisac na priv.

zania96
zania96
  25 lipca 2013

Witam! Poszukuję partnera na wesele, które odbędzie się 17 sierpnia 2013r., z woj. małopolskiego ( okolice Oświęcimia ) Szczegóły na priv ;)

Karolinaxx1996xx
Karolinaxx1996xx
  25 lipca 2013

Poszukuje partnera na wesele które odbedzie sie 24 sierpnia, zambrow woj podlaskie, szczegóły na priv.:D

Mentalna
Mentalna
  25 lipca 2013

hmm.. poszukuję towarzysza na wesele, które odbędzie się 31.08 w Strzegomiu.
Znajdzie się jakiś kulturalny mężczyzna chcący mi potowarzyszyć?

xonxPiteRxxx
xonxPiteRxxx
  28 lipca 2013

Szukam partnerki na wesele 31 sierpnia w wielkopolsce:)Znajdzie sie jakas chetna koleżanka wiecej na priv:)

BadPatch00
BadPatch00
  28 lipca 2013

Poszukuję partnerki na wesele w Radomiu, w ten weekend tj 03.08.2013. Niestety różnie to w życiu bywa, aktualnie jestem sam i nie mam partnerki a wesele jest dla mnie ważne (wesele kolegi). Szukam ładnej, miłej i sympatycznej dziewczyny która miałaby ochotę pojechać ze mną na to wesele. Najlepiej z Podkarpacia lub Wrocławia ;)

xonxPiteRxxx
xonxPiteRxxx
  1 sierpnia 2013

Szukam partnerki na wesele 31 sierpnia w wielkopolsce:)Znajdzie sie jakas chetna koleżanka wiecej na priv:):)

Rastamankka
Rastamankka
  2 sierpnia 2013

;o

hanto17
hanto17
  3 sierpnia 2013

poszukuje miłej sympatycznej kulturalnej partnerki na wesele 24,08,2013 wiecej na priv ;)

xXxPele19xXx
xXxPele19xXx
  4 sierpnia 2013

Chętnie potowarzyszę na weselu miłym koleżanką . Bywałem często na weselach i jestem obeznany jako osoba towarzysząca , zainteresowane osoby proszę o pisanie na priv ( woj. podkarpackie )

crezyczyz
crezyczyz
  4 sierpnia 2013

Szukam Dziewczyny na wesele 24 Sierpnia:) Mazowieckie. Powiat Pruszkowski:) Pisac na priv:)

M0niolek
M0niolek
  6 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam Dziewczyny na wesele 24 Sierpnia:) Mazowieckie. Powiat Pruszkowski:) Pisac na priv:)


pewnie wesele z mafii Pruszkowskiej;D
Tomek6985
Tomek6985
  7 sierpnia 2013

Chętnie pójdę jako osoba towarzysząca na różnego rodzaju uroczystości
Piszcie na PW ;)

Bartekx19x
Bartekx19x
  8 sierpnia 2013

Szukam partnerki na wesele które odbędzie sie 24 sierpnia czasu nie wiele ale może któraś dziewczyna będzie chętna :)

okolice Kiec :)

xonxPiteRxxx
xonxPiteRxxx
  11 sierpnia 2013

Szukam Partnerki na wesele 31 sierpnia w okolicach szamotuł w wielkopolsce może da sie jakas dziewczyna zaprosic:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.