BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
MilosciNieeMaaDzis
MilosciNieeMaaDzis
  13 sierpnia 2013

Najlepszym rozwiązaniem jak nie ma się partnera, to lepiej po prostu iść samemu, niz szukać kogoś na siłę ... ;] d83dde09

sweetludmila
sweetludmila
  21 sierpnia 2013

A widzieliście tą stronę? Czego to poszukujący nie wymyślą :D
www.studniowkowyratownik.pl.tl

ulcia26
ulcia26
  7 września 2013

Szukam partner na wesele!!! Wiek do 35 lat wzrost min 185 - czekam na wiadomosc do wtorku 10.09 - Zachodnopomorskie wiecej na priv

CzekoladoffaMamba
Posty: 6 (po ~68 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 114
CzekoladoffaMamba
  7 września 2013

PILNIE poszukiwany partner na wesele. Okolice Krasnegostawu (Lubelskie) :) Chętni pisać na priv :)

Jasper626
Jasper626
  12 września 2013

Po prostu szukam JeJ !d83dde04

krzysiekshark
Posty: 2 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
krzysiekshark
  16 września 2013

Cześć poszukuje partnerki na wesele !!! Z Podlasia !!! :D

mistrz87
Posty: 2 (po ~62 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
mistrz87
  18 września 2013

Chętnie potowarzysze fajnej dziewczynie na studniówce lub weselu.

kamilo1120
kamilo1120
  18 września 2013

Hej...szukam dziewczyna na wesele 21-22 wrzesnia :) Chetne panie zapraszam na pric... pozdrawiam :* Okolice Lubina (dolnysląsk)

tomaszeek19
tomaszeek19
  21 września 2013

siema !;) szukam chetnej dziewczyny na wesele 28.09 z okolic Radzynia Podlaskiego lub Lukowa (lubelskie).

fenomenalnapostac
fenomenalnapostac
  25 września 2013

siema :) poszukuje partnerki do nauki tańca :D lubelskie ;)

Pszzemo
Pszzemo
  26 września 2013

Szukam partnerki na wesele CZĘSTOCHOWA 19.10.2013
Cześć! Szukam towarzyskiej dziewczyny w przedziale wiekowym 18-25, która będzie mi towarzyszyć na weselu. Coś o mnie? Nieśmiały, miły, kulturalny, oczytany, student prawa. Umiejętności taneczne mile widziane :D

musiszmnieniemiec
musiszmnieniemiec
  26 września 2013

Szukam Kobiety 34-48 Która pod czas mej nieobecności zajmie się mym gospodarstwem

musiszmnieniemiec
musiszmnieniemiec
  28 września 2013

Zbieram ekipę 300 osobowa do zbierania śniegu w zimę . Celem zbierania śniegu jest budowa iglo dla Eskimosów i Eskimosek

mateuszprudka
mateuszprudka
  1 października 2013

Szukam Partnerki która wybierze sie ze mną na Impreze 26 pażdziernika (Okol Krakowa) :)

pawcio1494
pawcio1494
  2 października 2013

Szukam partnerki na studniówke 18.01.14 . Częstochowa Pisac na priv.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.