BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
KOSTECZEK99
Posty: 1 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
KOSTECZEK99
  22 grudnia 2013

Potrzebuję partnerki na studniówkę, 25 styczeń 2k14.
Wiek: 16-19
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE.
Ładna, miła, rozgadana, dość dobrze tańczy, i bez nałogów (tzn. papierosy) i pije z umiarem xd
Mam 180cm, jak coś to priv !

pablohiszpanskie
pablohiszpanskie
  24 grudnia 2013

szukam dziewczyny na sylwestra w lesznie od 18 do 30 lat pisac priv

BlazejBogomaz
Posty: 3 (po ~94 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
BlazejBogomaz
  24 grudnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Polecam sie na partnera na studniowke, wesele :) jak jest jaka chetna pani na priv pisac albo na fejsa https://www.facebook.com/profile.php?id=100002082826119 Potrafie sie zachowac:) jeżeli dziewczyna nie bd chciala zebym pil to moge nie pic. Umiem tanczyc

alric
alric
  25 grudnia 2013

Dziewczyny na sylwestra. Wrocław...

Badzmynieprzyzwoic
Badzmynieprzyzwoic
  25 grudnia 2013

chętnie wyskoczę na jakąś studniówkę / wesele ;d

panWesoly
panWesoly
  25 grudnia 2013

Poszukuję partnerki na wesele w marcu :-) Kujawsko-pomorskie / pomorskie i okolice :-)

xxWALDIxx92
xxWALDIxx92
  26 grudnia 2013

Witam szukacie partnera na sylwestra, wesele, studniowke itp umiem tańczyć, jestem rozmowny, umiem się zachować, nie pale, pije okazyjnie, ale jak wybranka nie będzie chciala zebym nie pił to tak będzie odległość nie gra roli można pisać jeden dzień przed impreza pozdrawiam

damianrunkowski71
Posty: 3 (po ~39 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
damianrunkowski71
  26 grudnia 2013

szukam partnerki na sylwestra pisac czekam

damianrunkowski71
Posty: 3 (po ~39 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
damianrunkowski71
  26 grudnia 2013

szukam partnerki na sylwestra
pisac czekam

Emmmaaaaa
Posty: 7 (po ~56 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 5
Emmmaaaaa
  27 grudnia 2013

Chętnie pójde na studniówkę , wesele etc;D

Angel91a
Angel91a
  27 grudnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

poszukuje partnerki na sylwester ;) zapewniam wszystkie finansowe koszty oraz zapewniam świetną zabawe w dobrym towarzystwie ;) Koszalin/Kołobrzeg okolice !

lukiopo
Posty: 14 (po ~66 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 3
lukiopo
  27 grudnia 2013

chetnie pójdę na studnióweczke łódź lub tez okolice ;)

damg
damg
  29 grudnia 2013

;)

damg
damg
  29 grudnia 2013

;)

prezesfly888
prezesfly888
  29 grudnia 2013

Sam chetnie potowarzyszylbym fajnej przy okazji....;)uwielbiam tanczyc i dobra zabawe;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.