BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
jusmar999
jusmar999
  12 marca 2016

z miłą chęcią na wesele:)

Matias91
Matias91
  12 marca 2016

Uwielbiam wesela i różne inne imprezy okolicznościowe. Chętnie po towarzysze. Pozdrawiam.

mateo95
mateo95
  12 marca 2016

Szukam partnerki na wesele 07.05.16 które odbędzie się w ŻELECHOWIE(woj.maz.) koleżanki zainteresowane pisać na priv :D ps.uwielbiam tańczyć i myślę że ty też :p

Jagoda995
Jagoda995
  15 marca 2016

:D

Jagoda995
Jagoda995
  15 marca 2016

Jakie wesele ? :o

chopak21
chopak21
  30 marca 2016

poszukuje miłej kolezanki z która mógł bym pójsc na wesele zainteresowane osoby niech NAPISZA

MrPLNY
MrPLNY
  30 marca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukuje miłej kolezanki z która mógł bym pójsc na wesele zainteresowane osoby niech NAPISZA


Chłopak bez twarzy? d83dde03
FreestyleTeam17
Posty: 26 (po ~84 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 24
wpis jest ukryty
BeatkaN
Posty: 2 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
BeatkaN
  3 kwietnia 2016

Szukam partnera na wesele Darmstadt lub okolice Niemcy który pan d83dde0achetny

Danielek94
Danielek94
  4 kwietnia 2016

Siemanko szukam dziewczyny na wyjazd na dwa tygodnie na majorke ;) wyjazd 1 lipca ;) opłacam wszystko ;)

niepatrztyle
niepatrztyle
  6 kwietnia 2016

Mhm... to ja chetnie sie wybiore z jakas mila kobieta do kina na przyklad czy na spacer: ) Lodz;p

fishu13
Posty: 2 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
fishu13
  17 kwietnia 2016

Partnerki na wesele 1 lipca warminsko-mazurskie :)

PiotrK
Posty: 3 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
PiotrK
  19 kwietnia 2016

Z chęcią wybiorę się na wesele lub inną imprezę taneczną z atrakcyjną i inteligentną kobietą w Poznaniu :)

WormsSG
WormsSG
  22 kwietnia 2016

Witam, poszukuje miłej koleżanki na ślub i wesele w województwie śląskim. Impreza na początku sierpnia. Ja blondyn, 22 lata, wysoki, dobrze zbudowany. Więcej info i zdjęcia na priv. Koleżanka najlepiej by było, aby była z śląskiego lub opolskiego :-)

gitarzysta96
Posty: 1 (po ~50 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
gitarzysta96
  28 kwietnia 2016

Bielsko-Biała i okolice - partnerkę na wesele ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.