BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
wawrzyn1992
Posty: 81 (po ~120 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
wawrzyn1992
  12 listopada 2015

445

maciej6353
maciej6353
  23 listopada 2015

szukam partnerkii na sylwestra do Zakopane wiek 27-35 zapraszam:)

juras1722
Posty: 8 (po ~67 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
juras1722
  27 listopada 2015

Szukam partnerki na sylwestra więcej info na priv mogę zaplacic

karolina774
karolina774
  28 listopada 2015

mi by sie przydał partner na SYLWESTRA :) tylko śląsk:) ktos kto lubi tańczyc, impreza pod krawatem :P

Cynusek1
Cynusek1
  1 grudnia 2015

Zaproszę partnerkę 17-21 lat na studniówkę w styczniu która odbędzie się we Wrocławiu. Więcej info priv.

MAttteusz
MAttteusz
  5 grudnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Chętnie wybiorę się na wesele, 18-stkę lub studniówkę (Poznań) :)))

PiotrBabiarz
PiotrBabiarz
  6 grudnia 2015
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: ...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)... By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :) By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.
PiotrBabiarz
PiotrBabiarz
  6 grudnia 2015

Witam wszystkie ładne panie szukam osoby towarzyszącej na sylwester 2016 z podkarpacia ktos zainteresowany priv

AnisZabawny
AnisZabawny
  12 grudnia 2015

Zaproszę panią do lat 22 na sylwester w miłe towarzystwo z 31 na 2 stycznia . Jesli jest jakaś miła pani z Poznania i nie ma planow a nie chce spedzic sylwestra 2015/2016 samej to zapraszam na priv . : D

CzlowiekzLasuCM
Posty: 2 (po ~69 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
CzlowiekzLasuCM
  13 grudnia 2015

Elo, elo. Poszukuję partnerki na sylwestra w Zakopanym [z okolic Racibórz, Rybnik, Wodzisław] wyjazd od 28.12-02.1

Schiller1993
Posty: 3 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Schiller1993
  13 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: mi by sie przydał partner na SYLWESTRA :) tylko śląsk:) ktos kto lubi tańczyc, impreza pod krawatem :P

Hej,czy propozycja dalej aktualna ?
Pozdrawiam
heartleesLoL
heartleesLoL
  14 grudnia 2015

poszukuje dziewczyny na sylwestra. Rozszedłem sie z moją, a wykupiłem już wycieczkę all inclusive na sylwestra. Wycieczka 4 dniowa do Hiszpanii. Więcej informacji na priv

Pawelekslodziutki
Pawelekslodziutki
  19 grudnia 2015

Partnerka na sylwestra, Górny Śląsk :) mam 22 lata, zapraszam Panie

didomashima
didomashima
  19 grudnia 2015

Chętnie pójdę na studniówkę, dobrze tańczę przy disco polo. Dziewczyny potrzebujące osoby towarzyszącej pisać :*

Tylko lubelskie

mortek1
mortek1
  23 grudnia 2015

Chętnie się wybiore ;) BB i żywiec ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.