Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Gustlik
Gustlik
  11 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka od zawsze była serwisem z pogranicza portalu społecznościowego a portalu randkowego, nie dało się jej jednoznacznie sklasyfikować i z tego względu była produktem unikatowym na rynku a zarazem atrakcyjnym dla szerokiej rzeszy internautów o różnych potrzebach. Opłaty za wiadomości PW mają jedynie najbardziej podłe portale randkowe, które muszą wywalać grubą kasę na reklamę by ktokolwiek się do nich zapisał. Część z nich reklamuje się nawet w TV, inne tylko spamują skrzynki e-mail a i tak są niszowe lub upadają. Fotka nigdy nie musiała się tak reklamować by zachęcić ludzi do korzystania z usług jakie oferuje. Teraz nowy kierunek jaki obrała mam nadzieje jest w oparciu o rzetelnie przygotowany business plan i dodatkowe wpływy z gwiazd pokryją nowe wysokie koszty szeroko zakrojonej reklamy pozwalające utrzymać zainteresowanie internautów tym co oferuje. Jeśli nie mają symulacji runku to będą uczyć się na własnych błędach. A konkurencja nie śpi. Jeśli nie zreflektują się na czas, to obudzą się z ręką w nocniku jak myspace czy nk i lata pracy webmasterów nie pomogą odzyskać pozycji wśród liderów... Tak dobrze żarło i zdechło. ;)

Najsensowniejszy post w temacie, wielki +
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie co za padaka, teraz bede wolal pojsc na impreze niz pakowac kase w gwiazde :D bo jak pisze wiadomosci prywatne to serwis nie zarabia? ehe. fajnie wiedziec, ludzie sie przerzuca na badooo tam sa wieksze limity a i normalniejsi ludzie

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia :lol:
Ty odejdziesz, na Twoje miejsce przyjdzie 50 małolatów, jakoś przeżyją.
W końcu to portal, który ociera się o randkowy, ktoś, kto będzie chciał poznać tutaj sensownych ludzi, na pewno to zrobi i nie będzie żałować na pakiet tych kilku groszy ^_^
Swoją drogą, to ile można rozpoczynać nowych rozmów dziennie? :zonk:
Jak masz już iluś tam znajomych i piszesz z nimi, to nie masz limitów Skoro ciągle musisz pozyskiwać nowych, bo ze starymi tematy się urywają, to lol xD
Także bez przesady..
Konto usunięte
Konto usunięte:

Prychłem z tego..
skrzynkanalisty
skrzynkanalisty
  12 maja 2014

Rozumiem że ktoś próbuje się nieco wzbogacić ale nie rozumiem dlaczego ta opcja jest wprowadzona dla wszystkich użytkowników nawet tych stałych, może zrozumiałbym to jeśli ograniczenie wysyłania wiadomości byłoby wprowadzone dla nowych użytkowników na te chwile uważam że to głupota i jeśli w najbliższym czasie się to nie zmieni będę gotowy skasować swój profil który mam już dobre 3 lata są pewnie użytkownicy którzy mają dłużej konto i też będą szli w moje ślady.
Nie zamierzam płacić za możliwość wysyłania wiadomości na tym portalu!!!
Siema!

michalolo1
michalolo1
  12 maja 2014

To chyba czas by usunąć profil bo to już lekka przesada.

Marcin1x9x8x6
Marcin1x9x8x6
  12 maja 2014
Gustlik
Gustlik: Kolejna bzdura... To jest dyplomacja gościu, "siły" używa się tylko w ostateczności.


O ile mogę się z Toba zgodzić, że siły używa sie w ostateczności, to nie podzielam Twojej awersji do niej. Waga danego stanowiska w dyskusji jest wprost proporcjonalna do siły przez nie reprezentowanej, jako pojedynczy użytkownik jest nikim, ale petycja np. 500, osób ma niezbędne poparcie. To jest właśnie sztuka dyplomacji: i mówić mądrze i mieć argument siły.

W kwestii innych Twoich argumentów, to są one dalekie od prawdy, populacja tego portalu, to zapewne z 10-20% kont (logowanie raz na ok 2 tyg. to faktyczny użytkownik, a nie nieaktywne od xyz).

Raczej nie dogadamy się, bo prezentujesz postawę typowego ruskiego mużyka (Panie, a co ja mogę?), kiedy ja mam lekkie zapędy anarchistyczne i uważam, że potulne godzenie się na wszystko bez próby oporu jest po prostu żałosne. Z taką jak Twoja postawą, to raczej społeczeństwa obywatelskiego w Polsce nigdy nie będzie, w USA potrafią zorganizować komitet w sprawie załatania dziury w jezdni, a u nas "niech kto inny to zrobi"....
Gustlik
Gustlik
  12 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: O ile mogę się z Toba zgodzić, że siły używa sie w ostateczności, to nie podzielam Twojej awersji do niej. Waga danego stanowiska w dyskusji jest wprost proporcjonalna do siły przez nie reprezentowanej, jako pojedynczy użytkownik jest nikim, ale petycja np. 500, osób ma niezbędne poparcie. To jest właśnie sztuka dyplomacji: i mówić mądrze i mieć argument siły.

O jakiej Ty człowieku awersji piszesz? Czy ja gdziekolwiek napisałem, że jest to złe wyjście? :zonk:
Jest to jedyne słuszne wyjście, ale na pewno nie w tym przypadku...

Konto usunięte
Konto usunięte: W kwestii innych Twoich argumentów, to są one dalekie od prawdy, populacja tego portalu, to zapewne z 10-20% kont (logowanie raz na ok 2 tyg. to faktyczny użytkownik, a nie nieaktywne od xyz).

Udowodnij mi, że nie miałem racji [tak, na tym właśnie polega dyskusja]
Jak na razie to tylko kilka rzędów literek, które nie są poparte żadnymi konkretnymi dowodami.
Jeżeli zdobędziesz się na to, aby w jakikolwiek sposób mi to udowodnić, to poświęcę te 10 minut i pokażę Ci w jak wielkim błędzie jesteś ;>
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej nie dogadamy się, bo prezentujesz postawę typowego ruskiego mużyka (Panie, a co ja mogę?), kiedy ja mam lekkie zapędy anarchistyczne i uważam, że potulne godzenie się na wszystko bez próby oporu jest po prostu żałosne. Z taką jak Twoja postawą, to raczej społeczeństwa obywatelskiego w Polsce nigdy nie będzie, w USA potrafią zorganizować komitet w sprawie załatania dziury w jezdni, a u nas "niech kto inny to zrobi"....

Kolejne pasmo bzdetów "wyssanych z palca"
Jestem jedną z niewielu osób "AKTYWNYCH", która faktycznie przepycha tutaj coś z poziomu Usera, także mylisz się ;]
Jestem tak samo przeciw, jak reszta, ale jak już chcesz coś robić, to rób to dobrze i napisz rzeczowo, a nie rzucasz tutaj kilka linijek + nie potrafisz nawet udowodnić mi, że faktycznie jestem w błędzie.
________________________________________________________________
Zajrzę tutaj wieczorem i licze na ciekawą odpowiedź.
Pozdrawiam:ziober2:
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  12 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jako pojedynczy użytkownik jest nikim

Nie jest, może jedynie mieć mniejszą siłę przebicia. I to nie zawsze.
Konto usunięte
Konto usunięte: ale petycja np. 500

500 wpisów w temacie na forum? Wziąłeś pod uwagę możliwość posiadania 3 regulaminowych kont? Pomijam już multi.
d83ddc47
Gustlik
Gustlik: słuszne wyjście, ale na pewno nie w tym przypadku...


___________
Gustlik
Gustlik: Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia

Gustlik
Gustlik: jedną z niewielu osób "AKTYWNYCH", która faktycznie przepycha tutaj coś z poziomu Usera

d83ddc4d
Gustlik
Gustlik
  12 maja 2014
esquilo
esquilo: Nie jest, może jedynie mieć mniejszą siłę przebicia. I to nie zawsze.

Gustlik
Gustlik: Jestem jedną z niewielu osób "AKTYWNYCH", która faktycznie przepycha tutaj coś z poziomu Usera, także mylisz się ;]

Dokładnie, sam jestem przykładem, Ty tak samo, nie liczę innych ;x
esquilo
esquilo: 500 wpisów w temacie na forum? Wziąłeś pod uwagę możliwość posiadania 3 regulaminowych kont? Pomijam już multi.

Raczej nie wziął tego pod uwagę, ale ciekaw jestem co odpisze.
Teoria nawet niczego sobie, zobaczymy czy przedstawi dowód na to, że w praktyce powiedzie się ten niecny plan i powali fotkę na kolana ^^
ZAKŁADAJĄC, że takie przedsięwzięcie będzie miało prawo bytu i miejsce na forum ^^
Strzelam :jezyk2:, że w temacie znajdzie się maksymalnie 200 wpisów z mniej więcej 70-80 kont.
___________________________________________
Chciałem dać protipa Koledze, ale w sumie, po co :D
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  12 maja 2014
Shaitan
Shaitan: Rozpoczynanie nowych rozmów

Jest teraz utrudnione.
(test, mode nie banuj)
afrodytka27
afrodytka27
  12 maja 2014

Wykorzystałeś już dzisiejszą szansę na rozpoczęcie rozmowy z nową osobą dla Twojego bezpłatnego konta. Musze należeć do klubu Gwiazd żeby móc pisać ze wszystkimi,już na wszystkim chcą zarobić PARANOJA....Który baran to wymyślił?????????????

ZacnyUser2
ZacnyUser2
  12 maja 2014

Usuwam konto

nie pozdrawiam, ZacnyUser

PETARDA
PETARDA
  12 maja 2014

poje.bało was, naprawdę.
nie dość, że gwiazda kosztuje 11 zł to jakieś limity do tego wprowadzacie, d83dde02
fotka schodzi na psy, nie dziwię się, że tyle osób usuwa konta :)
i za prawdę jeszcze bana dostanę.
nie szanuję, nie pozdrawiam.

PosterunkowyZeno
PosterunkowyZeno
  12 maja 2014
woland
woland: Limit nie obejmuje pisania do FT/FP

Dziwne żeby obejmował
Uświadomiłeś nas bynajmniej mnie
megazimny
megazimny
  12 maja 2014

hahahaha teraz to leżę ze śmiechu, gwiazda też ma limit wiadomości :D duży ale ma, sprawdzone info!!

miko1023
miko1023
  12 maja 2014

Hahahaha zróbcie limit na logowanie.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  12 maja 2014
PETARDA
PETARDA: i za prawdę jeszcze bana dostanę.

Za wyrażenie opinii - kulturalne - nie.
Ale:
PETARDA
PETARDA: poje.bało

Za to już możesz dostać.

_______

Konto usunięte
Konto usunięte: hahahaha teraz to leżę ze śmiechu, gwiazda też ma limit wiadomości :D duży ale ma, sprawdzone info!!

Wiadomo nie od dziś :ziew:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hahahaha zróbcie limit na logowanie.

Niektórym by się przydał. Jednak w ramach kary za notoryczne 'przewinienia'.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.