Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

noWay
noWay
  9 maja 2014

No mniej więcej z 13 lat temu, to moje któreś tam z kolei konto, ale pamiętam te dobre czasy kiedy nie wiało aż tak komerchą tutaj. Aczkolwiek koszty kosztami, ale i tak portal ciągnie kasę głównie z reklam, więc myślę, że prędzej stracą dochody z ilości wyświetleń kiedy ludzie nie będą tu mieli co robić, zwłaszcza osoby, które dopiero zakładają konta i poznają tutaj aż jedną osobę dziennie o ile oczywiście ona odpisze w ogóle ^^

Foczka
Foczka
  9 maja 2014
jarek1983sk
jarek1983sk: no to... na fotke marsz :)


Tylko Rudego nie bierzmy bo on sie nie nadaje 26a0
Gustlik
Gustlik
  9 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: No mniej więcej z 13 lat temu, to moje któreś tam z kolei konto, ale pamiętam te dobre czasy kiedy nie wiało aż tak komerchą tutaj.

Nom ;c
Patrz jak ten czas zapierdziela w ogóle ;x
Powiem Ci, że tutaj i tak jest zajebiście... Patrz na te inne serwisy, prawie wszystko jest płatne ;o takie czasy.
Co do reklam, to w przybliżeniu masz 50/50%, ale co do tego wszystkiego, to zgadzam się ;]
Znowu z 2 strony.. nie jest źle, gadać możecie bez star ile sie da [o ile ktoś napisze pierwszy], samych w sobie pw nie ograniczają, tylko ten limit rozmów można zwiększyć np do 5 i powinno wystarczyć, kto normalny rozpoczyna więcej niż pięć rozmów na portalu społecznościowo-randkowym [bo taki się stał]
Chyba jakieś onany szukający szybkiego numerku albo Bóg wie czego jeszcze xD
SynekJumper
Posty: 9 (po ~96 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 159
SynekJumper
  9 maja 2014

ograniczenie użytkownika do kupna premium, druga nasza klasa i sympatia, płać za poznawanie ludzi hahahah :D

Gustlik
Gustlik
  9 maja 2014
SynekJumper
SynekJumper: ograniczenie użytkownika do kupna premium, druga nasza klasa i sympatia, płać za poznawanie ludzi hahahah :D

trza kombinować i myśleć xD
WG mnie sposób [o ile kogoś szukacie}

PROTIP, UWAGA!

Wchodzisz na magnes, klikasz loszkom/ samcom ALFA YES albo NO,
Któryś/aś zdecyduje się i kliknie Ci TAK=dostajecie komunikat na pw=rozpoczęcie nowej rozmowy[bo komunikat jest na pw jako zachęta do rozpoczęcia rozmowy]=piszecie ile chcecie=wilk syty i owca cała.
z 2 strony, co ja mogę wiedzieć :rotfl:
SynekJumper
Posty: 9 (po ~96 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 159
SynekJumper
  9 maja 2014

hahahhaah :D poważnie to jest żałosne :D ale z wypowiedzi admina widziałem że nie rusza ich to że potracą ludzi, widać jak szanują "pieniądz" :)

Foczka
Foczka
  9 maja 2014
Gustlik
Gustlik:


Z Gustlik powinienes zmienic nick na Gienius :crylol:
Gustlik
Gustlik
  9 maja 2014
SynekJumper
SynekJumper: hahahhaah :D poważnie to jest żałosne :D ale z wypowiedzi admina widziałem że nie rusza ich to że potracą ludzi, widać jak szanują "pieniądz" :)

No ale masz sposób, co się czepiasz xDD
Parcie na kasę swoją drogą, ale powiem Ci, że widzę więcej zalet tego niż wad ^_^
Zboczki w końcu nie będą dziewczyn bałamucić na pw i spamerzy w końcu łydkę wyluzują..
Jak ktoś normalny będzie chciał normalnie popisać, to nie będzie narzekał i znajdzie sposób, a powiem Ci, że to tylko jeden z kilku sposobów :D
Foczka
Foczka: Z Gustlik powinienes zmienic nick na Gienius

Co Ty, jestem kretynem, tylko tym razem mi się udało :lol:
SynekJumper
Posty: 9 (po ~96 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 159
SynekJumper
  9 maja 2014

może zamiast "geniusz" dać na Logiczny ? :D

Gustlik
Gustlik
  9 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
SynekJumper
SynekJumper: może zamiast "geniusz" dać na Logiczny ? :D

Analityczny :ziober2:
_______________________________________
Poczekajmy z tydzień aż ogarną z tym i ostatecznie ustalą limit, sam jestem ciekaw co z tego będzie :D

Idę coś zjeść i ogarnąć, dzięki za fajną dyskusję.
3majcie sie:list:
xradziiuux
xradziiuux
  10 maja 2014

Fotka umrze śmiercią naturalną jak NK

Damian27BB
Damian27BB
  10 maja 2014

Userzy przeniosą się na inne portale i taki będzie koniec tego biznesu.Rynek wszystko zweryfikuje i już.Pazerność nie popłaca :)

PanJigsaw
PanJigsaw
  10 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Userzy przeniosą się na inne portale i taki będzie koniec tego biznesu.Rynek wszystko zweryfikuje i już.Pazerność nie popłaca :)


Dokładnie. Tak sobie czytam wypowiedzi na forum i widzę, że ekipa adminów ma głęboko użytkowników, ich opinie oraz to że naprawdę mają dobre sugestie. Na szczęście fotka to nie jedyne takie miejsce w sieci. Są już inne co mają wszystko za free. I wystarczy adblock by nie mieć reklam. A tu proszę takie kwiatki, jak blokowanie wiadomości. Sam mam gwiazdę ale dlaczego ktoś inny kto jej nie ma nie może napisać więcej niż raz jak zauważy kogoś interesującego? Trochę zajeżdża to totalitaryzmem. Mija się to z celem, bowiem więcej osób zrezygnuje niż zapłaci za gwiazdę, która nomen omen, podrożała.

Tym właśnie fotka wyróżniała się w polskim internecie, że można było wysyłać wiadomości bez limitów. Pamiętam czasy jak cała ekipa była w porządku, to co nie moralne duszone było w zarodku i można było poznać naprawdę ciekawych ludzi. A teraz? Wchodzi mi na profil dziewczyna, i zostawia spam o treści wiadomej. I jest tego setki.

No ale najlepiej powiedzieć, że to użytkownicy są wulgarni, łamią regulamin itp, byle nałożyć kolejne ograniczenia. Czas pokaże co z tego wyniknie,
Adrian9316
Posty: 654 (po ~70 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 4
Adrian9316
  10 maja 2014

Zamiast zachęcać, to wy coraz bardziej zniechęcacie ;/ Niedługo za zalogowanie będziemy płacić ;DD

miko1023
miko1023
  10 maja 2014

Możesz w łatwy sposób nawiązać nowe znajomości. Dopiszcie aż 1 dziennie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.