Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  9 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że teraz fotkowicze będą pisali mało ale konkretnie i nie będziemy zasypywani spamem.

A od kiedy fotka to portal jedynie dla "kółeczka ludzi inteligentnych"?
O ile ktoś się nie narzuca, niech sobie pisze co chce, zawsze można ignorować.

A chwalenie się treścią pw - ooo, to dopiero dorosłe i 'konkretne' posunięcie -,-.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ok, ktoś napisze teraz, że to samo będą robiły osoby z wykupioną gwiazdą. Zgadza się, ale jeśli FP/FT spamerowi zablokują konta na pewno nie prędko kupi kolejną gwiazdę.

Spamer wykupi gwiazdę, jak i po zablokowaniu obecnego, założy kolejne konto.
Takiego gagatka nie powstrzyma wzrost ceny pakietu :P.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 662
woland
  9 maja 2014
Kamil
Kamil: a tak serio to .. 1 PW dziennie

Nie jedna "prywatna wiadomość" (PW) tylko jedna konwersacja. Z drugiej strony - sprawdziłem na koncie bez gwiazdy i mogłem odpisać kilku osobom, z którymi konwersowałem wcześniej, a zacząć mogłem tylko jedną nową konwersację.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Tom7
Tom7
  9 maja 2014

Heh no, ale aż tak... no cóż, mam nadzieję, że zwiększy to obrót gwiazd o parę procent, a zarazem spowoduje odejście kilkudziesięciu % użytkowników :)

magda5987
magda5987
  9 maja 2014

Jeszcze wrócicie do starych zasad z przykulonym ogonem , z główką skierowaną ku ziemii .

miko1023
miko1023
  9 maja 2014

Proponuje ograniczenie do 1 logowania dziennie

Sebuu93
Sebuu93
  9 maja 2014

Kto to wymyślił.. 1 wiadomość dziennie a jak chcesz więcej płać. Wcześniej kto chciał ten płacił i miał swój profil wyróżniony a kto nie to korzystał sobie spokojnie i pisał jak go ktoś zainteresował.. To jest Fotka czyli portal DARMOWY dla ludzi a nie jakiś serwis randkowy, że jak się chce pisać to się płaci lub wykupuje jakieś pakiety pro na miesiąc.. Niegdyś epuls był super, fajnie się pisało itp. zmienili się to i stracili 90% ludzi tutaj widzę zmiany też spowodują, że wiele osób odejdzie.

miko1023
miko1023
  9 maja 2014

Szukaja jeleni co by im placili za mozliwosc rozmowy niezle jaja.

Avatar użytkownika jarek1983skjarek1983sk
Posty: 23 (po ~214 znaków)
Reputacja: 18 | BluzgometrTM: 1054
jarek1983sk
  9 maja 2014
woland
woland: Kamil: a tak serio to .. 1 PW dziennie Nie jedna "prywatna wiadomość" (PW) tylko jedna konwersacja. Z drugiej strony - sprawdziłem na koncie bez gwiazdy i mogłem odpisać kilku osobom, z którymi konwersowałem wcześniej, a zacząć mogłem tylko jedną nową konwersację.


super fajnie ekstra:) ale to nadal jest złamanie regulaminu:) my użytkownicy po złamaniu regulaminu dostajemy kary a Wy? :)
Shaitan
Shaitan
  9 maja 2014
jarek1983sk
jarek1983sk: super fajnie ekstra:) ale to nadal jest złamanie regulaminu:) my użytkownicy po złamaniu regulaminu dostajemy kary a Wy? :)

Jakie złamanie regulaminu? Czy w regulaminie jest gdzieś napisane, że serwis udostępnia możliwość pisania PW bez limitów? Nie ma ;)
Avatar użytkownika jarek1983skjarek1983sk
Posty: 23 (po ~214 znaków)
Reputacja: 18 | BluzgometrTM: 1054
jarek1983sk
  9 maja 2014

w regulaminie jest napisanie ze użytkownik ma prawo do wysyłania wiadomości prywatnych :) nie ma nigdzie napisane z limitem czy bez nie ma napisanego o płaceniu za wiaodmści:) a skoro regulamin precyzyjnie nie określa ile i komu można wysyłać wiaodmości to prawo stoi po stronie użytkownika

Gustlik
Gustlik
  9 maja 2014
jarek1983sk
jarek1983sk: w regulaminie jest napisanie ze użytkownik ma prawo do wysyłania wiadomości prywatnych :) nie ma nigdzie napisane z limitem czy bez nie ma napisanego o płaceniu za wiaodmści:) a skoro regulamin precyzyjnie nie określa ile i komu można wysyłać wiaodmości to prawo stoi po stronie użytkownika

Gdzie Ci ktoś ogranicza pisanie wiadomości?
Masz tylko ograniczoną ilość nowych rozmów... Jak już tak regulaminów się czepiacie, to proszę, oto odpowiedź ^^
Możesz rozpocząć jedną nową rozmowę na dobę, rozmowy już rozpoczęte są "no limit", czyli, możesz pisać z tymi osobami normalnie, ale pozyskać możesz tylko jednego rozmówcę na dobę...
Gustlik
Gustlik
  9 maja 2014

Z resztą... Woland przecież Wam wszystko wyklarował oO
Teraz zauważyłem.. ah te internety ^_*
______________________________________________________
Plus duży dla limitów, bo znaczna ilość spamerów zwyczajnie przestanie to robić :D

woland
woland: (PW)

Sprawdzałeś może jak to się ma w praktyce, gdy ktoś do Ciebie napisze?
Ciekawi mnie to w sumie..
Niezrzeszony może rozpocząć jedną nową rozmowę, ale jak ktoś do niego napisze, to może z nim normalnie rozmawiać?
Pytam z ciekawości+nigdy nie bawiłem się w multi acc, także nie mam żadnego 2 konta do testów ^^
ExpectoPatronum
ExpectoPatronum
  9 maja 2014

Ludzie, instalujcie sobie chociaż wtyczki typu AdBlock aby na reklamach sobie nie zarobili ;)

Avatar użytkownika jarek1983skjarek1983sk
Posty: 23 (po ~214 znaków)
Reputacja: 18 | BluzgometrTM: 1054
jarek1983sk
  9 maja 2014
Gustlik
Gustlik: jarek1983sk: w regulaminie jest napisanie ze użytkownik ma prawo do wysyłania wiadomości prywatnych :) nie ma nigdzie napisane z limitem czy bez nie ma napisanego o płaceniu za wiaodmści:) a skoro regulamin precyzyjnie nie określa ile i komu można wysyłać wiaodmości to prawo stoi po stronie użytkownika Gdzie Ci ktoś ogranicza pisanie wiadomości? Masz tylko ograniczoną ilość nowych rozmów... Jak już tak regulaminów się czepiacie, to proszę, oto odpowiedź ^^Możesz rozpocząć jedną nową rozmowę na dobę, rozmowy już rozpoczęte są "no limit", czyli, możesz pisać z tymi osobami normalnie, ale pozyskać możesz tylko jednego rozmówcę na dobę...


w którym punkcie regulaminu jest ta informacja?
Gustlik
Gustlik
  9 maja 2014
jarek1983sk
jarek1983sk: w którym punkcie regulaminu jest ta informacja?

Gościu, co Ty forsujesz?
Masz wprowadzony limit, nie jest taki jak kiedyś, możesz pisać z każdym ile chcesz [o ile do Ciebie pierwszy napisze]
Sam możesz rozpocząć 1 nową rozmowę dziennie [bez pakietu]
Czego jeszcze nie ogarniasz?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.