Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Marcin1x9x8x6
Marcin1x9x8x6
  10 maja 2014

Jeżeli, powtarzam, jeżeli, tak bardzo zależy Wam na możliwości nielimitowanego wysyłania wiadomości, to uderzcie administracje po kieszeni. Każdy kij ma dwa końce i użytkownik też ma sporo możliwości ;-)

Fotka ma jakieś przychody z reklam i banerów, teraz chce mieć i z abonamentu, tak więc wystarczy założyć post w którym ludzie wpiszą sie jako osoby , które nie będą czytały reklam rozsyłanych przez firmy z tym portalem związane, nie kilkną w żaden baner reklamowy wykupiony przez reklamodawców, ani nie wykupią abonamentu i... trzymać się tego przez miesiąć, dwa, trzy..... Jeżeli wpisów będzie tam tyle co tutaj, albo i więcej, to reklamodawcy zaczną się zastanawiać, czy warto za reklamy płacić, a administracja, czy przypadkiem te zmiany nie zmniejszą zysków.....;)

Gustlik
Gustlik
  10 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli, powtarzam, jeżeli, tak bardzo zależy Wam na możliwości nielimitowanego wysyłania wiadomości, to uderzcie administracje po kieszeni. Każdy kij ma dwa końce i użytkownik też ma sporo możliwości ;-)

Czy wy wszyscy nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Ile razy trza wam to wałkować? Tak ciężko przeczytać wszystkie posty w zaledwie jednym wątku?
Nie ma tutaj LIMITÓW PW, macie limit rozpoczęcia nowych rozmów, jak ktoś do Ciebie napisze, kliknie Ci "TAK" w magnesie, wejdzie na Twoje cam i napsize PW, zobaczy Cie na czacie i później napisze pw, itp, itd, to piszesz NO LIMIT.
Jedyny limit jaki tu jest, to limit ROZPOCZYNANIA NOWYCH ROZMÓW.
Wtf :zonk: nie macie po 15 lat, żeby nie rozumieć tego co tu się pisze...
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka ma jakieś przychody z reklam i banerów, teraz chce mieć i z abonamentu

Fotka od samego początku ma mniej więcej 50/50% dochodu z reklam i abo... było tak od zawsze.
Konto usunięte
Konto usunięte: wystarczy założyć post w którym ludzie wpiszą sie jako osoby , które nie będą czytały reklam rozsyłanych przez firmy z tym portalem związane, nie kilkną w żaden baner reklamowy wykupiony przez reklamodawców, ani nie wykupią abonamentu i... trzymać się tego przez miesiąć, dwa, trzy..... Jeżeli wpisów będzie tam tyle co tutaj, albo i więcej, to reklamodawcy zaczną się zastanawiać, czy warto za reklamy płacić, a administracja, czy przypadkiem te zmiany nie zmniejszą zysków.....;)

Masz 27 lat i piszesz takie bzdety chłopie......
Po pierwsze: co ci da fakt, że powstanie temat, w którym ludzie będą się "wpisywać" na jakąś dziecinną listę? Przecież większość ludzi i tak używa adblocka...
Myślisz, że to coś da? Przy Milionowej liczbie Użytkowników? Przecież to forum czyta zaledwie kilka tysięcy ludzi, udziela się kilkaset osób na całym tym forum....
Stary, jakby Wałęsa miał być swojego czasu takim "negocjatorem" jak Ty, to dalej po 22 godzinie ludzie mieliby zakaz chodzenia swobodnie po ulicach...
Najciekawsze... Dlaczego reklamodawca miałby się zastanawiać, skoro płaci za każde kliknięcie w banner.. To nie są te czasy, gdzie płaciło się xx złotych za miejsce i czas emisji reklamy w sieci...
________________________________________________________________________________
Chcecie żeby podniesiono wam limity albo powrócono do starego systemu?
Jeżeli tak, to nie piszcie takich idiotycznych postów i zacznijcie robić coś bardziej pożytecznego.
Piszcie bezpośrednio do FT w tej sprawie, pytajcie konkretnie, zakładajcie tematy, które faktycznie będą podsuwać jakieś sensowne sugestie, zróbcie trochę szumu, cokolwiek, ale z głową ;x

Jestem stanowczo przeciw, jeśli chodzi o te limity, ale jak macie już coś robić, to róbcie to dobrze ;x

Każdy decyzyjny, który wlezie na forum i zobaczy wątek z takim żałosnym flejmem, usiądzie, pośmieje się z kilku ludzi, którzy tam piszą i zwyczajnie wyłączy zakładkę z forum...
Bastardi
Posty: 5 (po ~100 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 104
Bastardi
  10 maja 2014
jarek1983sk
jarek1983sk: w regulaminie jest napisane ze użytkownik ma prawo do "wysyłania Wiadomości prywatnych..." nie ma nigdzie ze dziennie można wysłać pw tylko do jednej nowej osoby tak wiec racja stoi po stronie użytkowników gdyż regulamin nie określa dokładnie komu i w jakich ilościach można wysłać prywatne wiaodmości tak wiec Fotka.pl złamała własny regulamin


jaka kara dla fotki za łamanie regulaminu fotki? :D
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 662
woland
  10 maja 2014
Bastardi
Bastardi: jaka kara dla fotki za łamanie regulaminu fotki? :D

Autoban (śmiechłem). A poważnie - gdyby fotka łamała własny regulamin mogłoby mieć konsekwencjetylko wówczas gdyby zwykłe konto również było płatne. Tymczasem - wszystko poza "gwiazdką" jest kwestią "dajemy za darmo". Podobnie można by rozumieć, że czyszczenie baz danych, które kończy się usuwaniem starych pw. to złamanie regulaminu, bo nie jest w nim napisane że można dokonywać konserwacji i czyszczenia baz danych. Tymczasem administrator serwisu nie gwarantuje przetrzymywania wiadomości PW ani nawet ich dostarczenia. Czy można przyczepić się do regulaminu fotki? MOŻNA! - mogą to zrobić osoby mająca pakiet i doprowadzić do ukarania serwisu przez UOKiK i, niekoniecznie (zależy od argumentacji i sądu), uzyskać odszkodowanie. Ale nie będę podpowiadał, a sam nie zamierzam tego robić.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Marcin1x9x8x6
Marcin1x9x8x6
  10 maja 2014
Gustlik
Gustlik: Masz 27 lat i piszesz takie bzdety chłopie......


Rozumiem, że możesz nie zgadzać się z moim punktem widzenia, ale "dyskusje, inne pomysły", to właśnie strata czasu i bzdety; tu chodzi o dojenie Ciebie z kasy. Lista sama w sobie nie nic nie zmieni, ale pokarze niezadowolenie, a formą nacisku może być np. niewykupowanie dodatków w grach, usług dodatkowych, nie logowanie się w ustalonych terminach - sposób zależy od ludzi .

Ludzie potrafili zablokować Acta, obalić Janukowicza ... i tyle z mojej strony, mi to zresztą wsio ryba ;-)
Gustlik
Gustlik
  10 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, że możesz nie zgadzać się z moim punktem widzenia, ale "dyskusje, inne pomysły", to właśnie strata czasu i bzdety; tu chodzi o dojenie Ciebie z kasy

Kolejna bzdura...
To jest dyplomacja gościu, "siły" używa się tylko w ostateczności.
Zawsze można dojść do jakiegoś porozumienia, o ile komuś faktycznie zależy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lista sama w sobie nie nic nie zmieni, ale pokarze niezadowolenie

Pokaże niezadowolenie.... człowieku... powiedzmy, ze będzie 30-40 wpisów? na portalu gdzie jest Milionowa populacja?
Myślisz, że ktokolwiek przejmie się kilkudziesięcioma Userami? Sam bym Was wtedy olał i tylko pośmieszkował nad pianą, którą byście toczyli ^^
Konto usunięte
Konto usunięte: formą nacisku może być np. niewykupowanie dodatków w grach, usług dodatkowych, nie logowanie się w ustalonych terminach - sposób zależy od ludzi .

Kolejna bzdura...
Nie masz tutaj żadnych usług dodatkowych, nie kupujesz niczego na fotce... masz tylko opcję buy star or not.
Jeśli chodzi o gry, to fotka jest tylko pośrednikiem i ma z tego totalne grosze "o ile ktokolwiek tam coś kupuje"
Nie ma tu szablonu logowań żadnego ^_^ logujesz się = jesteś, nie logujesz się, to spoko, 1.5mln innych userów to robi.
Wszystko to czyste bzdety i domysły na zasadzie "co by było gdyby"
Gdyby babcia miała wąsy, byłaby dziadkiem...
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie potrafili zablokować Acta, obalić Janukowicza ... i tyle z mojej strony, mi to zresztą wsio ryba ;-)

Kolejna bzdura, człowieku, skąd tyś się wziął... Porównywanie walki z ACTA do wprowadzenia limitu na foteczce..

No tak, najlepiej zacząć podżegać ludzi, wypocić masę bzdet, a na końcu powiedzieć, że cie to ryba, bo nie potrafisz napisać niczego konkretnego jak ktoś wchodzi z tobą w wymianę ;x
27 Y old man..
Alvarros
Posty: 1 (po ~395 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 580
Alvarros
  11 maja 2014
Bastardi
Bastardi: jarek1983sk: w regulaminie jest napisane ze użytkownik ma prawo do "wysyłania Wiadomości prywatnych..." nie ma nigdzie ze dziennie można wysłać pw tylko do jednej nowej osoby tak wiec racja stoi po stronie użytkowników gdyż regulamin nie określa dokładnie komu i w jakich ilościach można wysłać prywatne wiaodmości tak wiec Fotka.pl złamała własny regulamin jaka kara dla fotki za łamanie regulaminu fotki? :D


haha ja bym powiedział, że gwiazda za to dla każdego na tydzień :P
wgl jakaś totalna masakra, jestem na tym portalu 4 lata i takich cudów jeszcze nie widziałem, nigdy nie powiedziałem, że fotka to gówno, ale jak zobaczyłem tą adnotacje i limicie gdy chciałem napisać wiadomość, to właśnie była moja pierwsza myśl.. Pozdrawiam ci*la, który wpadł na ten poroniony pomysł.

Biblia uczy nas kochać, kama sutra pokazuje jak ;)

Gustlik
Gustlik
  11 maja 2014
Alvarros
Alvarros: wgl jakaś totalna masakra, jestem na tym portalu 4 lata i takich cudów jeszcze nie widziałem, nigdy nie powiedziałem, że fotka to gówno, ale jak zobaczyłem tą adnotacje i limicie gdy chciałem napisać wiadomość, to właśnie była moja pierwsza myśl.. Pozdrawiam ci*la, który wpadł na ten poroniony pomysł.

Mogłeś to delikatniej napisać xDDD
No ale right, sam w sobie limit, to kupa, która ma rozkręcić "MAGNES" , czat, cam itd.
Nie trzeba geniusza, aby na to wpaść :jezyk2:
Były już podobne limity, czas leci, walka o Usera od dawna trwa, myślę, że akurat to Im nie pomoże :P
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 662
woland
  11 maja 2014
Gustlik
Gustlik: Były już podobne limity, czas leci, walka o Usera od dawna trwa, myślę, że akurat to Im nie pomoże

Paradoks polega na tym że właśnie userów kupujących gwiazdę będzie więcej. Nie oszukujmy się - znacząca część kupujących gwiazdę jest na poziomie intelektualnym mutanta ameby i gimnazjalisty-nooba - nie zarabia więc wydusi od starych, bo może zarucha. Kolejna część to hejty, spamerzy oraz wyłudzacze - ze względów wiadomych kupią. Pedofile gwiazdeczki nie kupują bo zostaje ślad po ich niecnych czynach. Resztę dopełniają popaprańcy wszelkiej maści oraz ci normalni, których jest najmniej.
Walka nie idzie o tych "normalnych" walka idzie o tych wszystkich wspomnianych wcześniej przed "normalnymi" - o tych, którzy do tej pory próbowali bezkosztowo coś zyskać,czy to ruchanie, doładowanie i czy też inne grzybnie.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Gustlik
Gustlik
  11 maja 2014
woland
woland: Paradoks polega na tym że właśnie userów kupujących gwiazdę będzie więcej. Nie oszukujmy się - znacząca część kupujących gwiazdę jest na poziomie intelektualnym mutanta ameby i gimnazjalisty-nooba - nie zarabia więc wydusi od starych, bo może zarucha. Kolejna część to hejty, spamerzy oraz wyłudzacze - ze względów wiadomych kupią. Pedofile gwiazdeczki nie kupują bo zostaje ślad po ich niecnych czynach. Resztę dopełniają popaprańcy wszelkiej maści oraz ci normalni, których jest najmniej. Walka nie idzie o tych "normalnych" walka idzie o tych wszystkich wspomnianych wcześniej przed "normalnymi" - o tych, którzy do tej pory próbowali bezkosztowo coś zyskać,czy to ruchanie, doładowanie i czy też inne grzybnie.

Ja to wiem, Ty to wiesz, ale tłumacz to im xDDD
Z tych botów największy zysk jest, później dojdą YOLO kidy, na bank sporo NORMALNYCH ludzi odejdzie [co znowu wpłynie na lvl tutaj], ale zysk w ogólnym rozrachunku będzie wyższy ^^
Gustlik
Gustlik
  11 maja 2014

Nie liczę już całej tej rzeczy zboczków i sponsorów :lol:

Gustlik
Gustlik
  11 maja 2014
Gustlik
Gustlik: rzeczy

"rzeszy"

Co do samego limitu, to na bank zwiększą ^^
Kilka dni i się wszystko ustabilizuje :D
BukkakeKasia
BukkakeKasia
  11 maja 2014
gggg
MarkusWest
Posty: 3 (po ~562 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 0
MarkusWest
  11 maja 2014

Fotka od zawsze była serwisem z pogranicza portalu społecznościowego a portalu randkowego, nie dało się jej jednoznacznie sklasyfikować i z tego względu była produktem unikatowym na rynku a zarazem atrakcyjnym dla szerokiej rzeszy internautów o różnych potrzebach. Opłaty za wiadomości PW mają jedynie najbardziej podłe portale randkowe, które muszą wywalać grubą kasę na reklamę by ktokolwiek się do nich zapisał. Część z nich reklamuje się nawet w TV, inne tylko spamują skrzynki e-mail a i tak są niszowe lub upadają. Fotka nigdy nie musiała się tak reklamować by zachęcić ludzi do korzystania z usług jakie oferuje. Teraz nowy kierunek jaki obrała mam nadzieje jest w oparciu o rzetelnie przygotowany business plan i dodatkowe wpływy z gwiazd pokryją nowe wysokie koszty szeroko zakrojonej reklamy pozwalające utrzymać zainteresowanie internautów tym co oferuje. Jeśli nie mają symulacji runku to będą uczyć się na własnych błędach. A konkurencja nie śpi. Jeśli nie zreflektują się na czas, to obudzą się z ręką w nocniku jak myspace czy nk i lata pracy webmasterów nie pomogą odzyskać pozycji wśród liderów... Tak dobrze żarło i zdechło. ;)

lennyn
lennyn
  11 maja 2014

no nie co za padaka, teraz bede wolal pojsc na impreze niz pakowac kase w gwiazde :D bo jak pisze wiadomosci prywatne to serwis nie zarabia? ehe. fajnie wiedziec, ludzie sie przerzuca na badooo tam sa wieksze limity a i normalniejsi ludzie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.