Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

LetMeln
LetMeln
  8 maja 2014

frajerstwo fotka nastawiona na kasę... czas ociekać stąd :-/

LetMeln
LetMeln
  9 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: frajerstwo fotka nastawiona na kasę... czas uciekać stąd :-/
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 372
mlfs1988pl
  9 maja 2014

Cytowanie całych swoich wypowiedzi post pod postem jest jak lizanie własnych jaj.

megazimny
megazimny
  9 maja 2014

wierzę na słowo.
a kolega LetMeIn poprawił przez cytowanie jedno ze słów "ociekać" na "uciekać"

xBlaazeejx
xBlaazeejx
  9 maja 2014

nie można napisać wiadomości prywatnej :/ jaka lipa !!

xBlaazeejx
xBlaazeejx
  9 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie można napisać wiadomości prywatnej :/ jaka lipa !!

wymyślają tylko jak utrudnić życie ludziom
xBlaazeejx
xBlaazeejx
  9 maja 2014

Nie można napisać prywatnej wiadomości :/ tylko do jednej osoby na dzień - jaka lipa !!

TheOne1x
TheOne1x
  9 maja 2014

Z fotki zrobiono 2ga sympatie gdzie też limit jest -.-

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  9 maja 2014

Limit dotyczy tez rozmow prowadzonych dawno temu. Jesli chce kontynuowac rozmowe z osoba z ktora pisałem +/- miesiac temu i dawniej, rowniez wywala komunikat o braku takiej mozliwosci.

Dawidekxddd7
Posty: 77 (po ~106 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 151
Dawidekxddd7
  9 maja 2014

FOTKA.PL UPADLA NA DNO NIC DZIWNEGO ZE MAJA MALO UZOTKOWNIKOW NIE TAK JAK 2 LATA TEMU ZAL.PL I TEZ USUWAM TU PROFIL. DZIEKI ZA 4 LATA :D

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 662
woland
  9 maja 2014

Z ciekawości wszedłem sobie sprawdzić profile co poniektórych krzykaczy, a tam bany za : "rozsyłanie spamu", "obraźliwe pw" "wulgarne komentarze". Jak to jest, że większość z "poszkodowanych" to właśnie tacy ludzie?
Ja rozumiem, że zmiana może się nie podobać (mi się nie podoba) ale wypisywanie "zal.pl, dno, schodzi na psy" bez argumentów naprawdę nic nie zmieni. I nikt się nie przejmie wpisem "usuwam konto" - NAPRAWDĘ!

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 maja 2014

hej dziewczyny możecie do mnie pisac bez limitu o każdej porze dnia :pavarotti:
--
a tak serio to .. 1 PW dziennie

...Ignorance is bliss...
rostekJDM
rostekJDM
  9 maja 2014
Fotka to dno ;) czas na usuniecie konta :)
herrkozz
herrkozz
  9 maja 2014

Często gdzieś na czacie i na kamerkach dziewczyny chwalą się bądź czytają wiadomości od chłopaków. Co druga wiadomość w rzeczywistości to zwykłe trucie dupy, typu: "chcesz doładowanie", "daj/masz skype/tel" "ładne masz piersi", "ładna jesteś", itp. Ponadto każdy z nas dostaje dużo wiadomości z prośbą o lajka, wejście na jakąś stronę itp.
Myślę, że teraz fotkowicze będą pisali mało ale konkretnie i nie będziemy zasypywani spamem.
- Ok, ktoś napisze teraz, że to samo będą robiły osoby z wykupioną gwiazdą. Zgadza się, ale jeśli FP/FT spamerowi zablokują konta na pewno nie prędko kupi kolejną gwiazdę.
Jak dla mnie, prawie same plusy.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie, często gdzieś na czacie bądź kamerkach dziewczyny chwalą się bądź czytają wiadomości od chłopaków. Co druga wiadomość w rzeczywistości to zwykłe trucie dupy, typu: "chcesz doładowanie", "daj/masz skype/tel" "ładne masz piersi", "ładna jesteś", itp. Ponadto każdy z nas dostaje dużo wiadomości z prośbą o lajka, wejście na jakąś stronę itp. Myślę, że teraz fotkowicze będą pisali mało ale konkretnie i nie będziemy zasypywani spamem. - Ok, ktoś napisze teraz, że to samo będą robiły osoby z wykupioną gwiazdą. Zgadza się, ale jeśli FP/FT spamerowi zablokują konta na pewno nie prędko kupi kolejną gwiazdę. Jak dla mnie, prawie same plusy.

dobra strategia

by powstrzymać jednostkę wyeliminuj całość
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.