Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

Katriona
Katriona
  13 grudnia 2014
Beholder
Beholder: Kamil: a czy ten algorytm uwzględnia fakt że u kobiety NIE oznacza TAK ? :DNawet udany żart :) A z innych ciekawostek. Nowy system ma tę przewagę nad starym, że nie będziemy już bluzgani za coś innego niż max - bo osoba widzi tylko "tak", nie widzi głosów na "nie". Z drugiej strony nowy system ma ten minus, że (poza testowymi głosami wśród znajomych) klikam tylko na "nie". Bo nawet jak chciałbym docenić jakiś profil, to kliknięcie na "tak" jest tu traktowane jako zaproszenie do flirtu etc - a nie taka moja intencja przy ocenianiu. Klikam wyłącznie "nie" by "pozbyć" się danego profilu ze strony głównej.


dokładnie mam tak samo :)
swoją drogą - strona główna to też porażka, właściwie wcale jej nawet nie ma, jak to było kiedyś.
sylvester
sylvester
  13 grudnia 2014

Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby o zwrot pieniędzy za coś czego nie chciałem wykupować a siła zostało mi to zmienione... kolejny raz PROSZĘ o zwrot pieniędzy.. nie obchodzą mnie ewaluacje i zmiany do których nie wyraziłem chęci ani zgody. Chyba że ludzie pracujący w obsłudze klienta nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu.

Adolf
Posty: 10 (po ~149 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Adolf
  14 grudnia 2014

Poprawcie to, bo mimo blokady głosowania dostaje głosy. Czy to tak trudne?

WladcaGasek
WladcaGasek
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby o zwrot pieniędzy za coś czego nie chciałem wykupować a siła zostało mi to zmienione... kolejny raz PROSZĘ o zwrot pieniędzy.. nie obchodzą mnie ewaluacje i zmiany do których nie wyraziłem chęci ani zgody. Chyba że ludzie pracujący w obsłudze klienta nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu.


Dokladnie, to sie nadaje do sadu. Wykupiliscie dostep przed zmianami. Zwrot kasy obowiazkowy.
sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: sylvester: Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby o zwrot pieniędzy za coś czego nie chciałem wykupować a siła zostało mi to zmienione... kolejny raz PROSZĘ o zwrot pieniędzy.. nie obchodzą mnie ewaluacje i zmiany do których nie wyraziłem chęci ani zgody. Chyba że ludzie pracujący w obsłudze klienta nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu.Dokladnie, to sie nadaje do sadu. Wykupiliscie dostep przed zmianami. Zwrot kasy obowiazkowy.

niestety Fotka jest innego zdania i wciska kit i żadnego zwrotu kasy nie będzie... dlatego koniec wpłąt które robiłem od kilku lat :) przeżyje te kilkadziesiąt złotych jeszcze mam za co żyć :)
sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014

hehe no i po kolejnym upomnieniu się dostałem od Team-u taką odpowiedź:
"Cześć Sylwester,
Opcja głosowania nie została usunięta z profilu. Głosowanie w skali 1-11 sprowadzało się głównie do oceniania na 1 lub 10/11 przez użytkowników. Tak więc, funkcja Tak-Nie, nie różni się aż tak bardzo od starego sposobu głosowania.

Pozdrawiam,
Ewelina,
Fotka.Team
Dziś o 09:24"

więc z mojej strony mówię:
i tu jest własnie sęk że diametralnie się różni ! gdybym wiedział o takiej zmianie przed wykupem to na pewno nie zdecydowałbym się na kupno gwiazdy.. Tamten sposób głosowania był najistotniejsza kwestią bo pokazywał prawdziwe odzwierciedlenie "wyglądu osoby" i to było celem fotki..a nie jakieś serduszka ktore bardziej przypominać zaczynają portal randkowy.. bezsensu.. jak byłaby większa liczba osob chetnych na zbiorową sprawe do sądu to na pewno się do nich przyłącze...

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014
sylvester
sylvester: gdybym wiedział o takiej zmianie przed wykupem to na pewno nie zdecydowałbym się na kupno gwiazdy
I kolejny raz ci odpisuję że głosowanie było bezpłatne - nie musiałeś kupować gwiazdy by móc głosować!

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Violo
Violo
  14 grudnia 2014

Niedługo dla osób bez Gwiazdy nie pozostanie nic innego jak pożegnać się z Wami...

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo dla osób bez Gwiazdy nie pozostanie nic innego jak pożegnać się z Wami
Mogłabyś to uzasadnić?

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

sylvester
sylvester
  14 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo dla osób bez Gwiazdy nie pozostanie nic innego jak pożegnać się z Wami...

dobrze mówisz... to schodzi coraz bardziej na dno ... jakbym chciał portalu randkowego to założyłbym konto na sympatii albo jednym z wielu innych portali randkowych
Violo
Violo
  14 grudnia 2014
woland
woland: Violo: Niedługo dla osób bez Gwiazdy nie pozostanie nic innego jak pożegnać się z WamiMogłabyś to uzasadnić?

Coraz mniej opcji dla osób bez Gwiazdy! Kasa... kasa... kasa...
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  14 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Coraz mniej opcji dla osób bez Gwiazdy! Kasa... kasa... kasa...

Jakie opcje ci zginęły, które są dostępne jako bonus klubu gwiazd.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Sniek
Sniek
  15 grudnia 2014

ale tak mało opcji dla ludzi z gwiazdą 11zł można powiedzieć za duperele jedna super rzecz wiadomości do kogo chce piszę a nie jedna a więcej co? Proponuje dodać 2 logowania dziennie bez gwiazdki :) szau będzie

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  15 grudnia 2014

Dla mnie na ten czas kupowanie gwiazdy straciło jakikolwiek sens. Mam parę reklam, które wyskoczą co jakąś godzinę - a tak wszystko blokuje filtr przeglądarki. A jak chce do kogoś napisać to zostawiam tej osobie powiadomienie na profilu albo w komentarzu pod zdjęciem by się odezwała. Wiem, że tym postem podsyłam pomysł FT żeby i te opcje zrobić płatne. xD

Elektraaaaa
Elektraaaaa
  15 grudnia 2014
woland
woland: Violo: Coraz mniej opcji dla osób bez Gwiazdy! Kasa... kasa... kasa... Jakie opcje ci zginęły, które są dostępne jako bonus klubu gwiazd.

Np pisanie na prv .Zróbcie jeszcze wejście na kamerki za opłatą
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.