Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

Katriona
Katriona
  11 grudnia 2014

esquilo - przeczytałam każdy wątek tego tematu i nie zauważyłam tego, w jaki sposób są wyliczane średnie :) to co było przedtem podane na jakiś wykresach to nie odpowiedź na moje pytanie :) więc? proszę mi przytoczyć, w którym miejscu pominęłam ten jakże istotny dla mnie fakt?

P.S. dlaczego nie mogę zablokować głosowania na mój profil, jak to było dostępne wcześniej? i dlaczego nie moge wyzerować swojej średniej również jak to było wcześniej?
jakos nie widzę tych ulepszeń, tylko raczej uproszczenia dla was ;)

P.S.2 poza tym skoro ja już nie poszukuję tutaj drugiej połówki to jak mam o tym oznajmić wszystkim tym co mi wysyłają TAKi??????????? kiedyś oceniałam zdjęcia i ludzi na nich, a nie szukałam "kogoś". portal randkowy to np. sympatia a fotka była od oceniania zdjęć i tę funkcjonalność zabraliście. esquilo nie widzisz tego? to mi przykro :)

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: o jedyne sensowne wytłumaczenie. TAK=11 NIE=0

W zasadzie sprowadza się to właśnie do tego o czym pisał Shaitan tu i ja na forum Klubu gwiazd http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1180205,Potrzeba_taka_zmiana/1

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego nie mogę zablokować głosowania na mój profil, jak to było dostępne wcześniej? i dlaczego nie moge wyzerować swojej średniej również jak to było wcześniej?


Będzie taka możliwość.
Katriona
Katriona
  11 grudnia 2014
woland
woland: UpiornaKolorowanka: o jedyne sensowne wytłumaczenie. TAK=11 NIE=0 W zasadzie sprowadza się to właśnie do tego o czym pisał Shaitan tu i ja na forum Klubu gwiazd http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1180205,Potrzeba_taka_zmiana/1


W zasadzie to wasze wykresy nie są odpowiedziom na postawione wam pytania :) Wykresy to statystyki, a nie wytłumaczenie w jaki sposób działa obecne "głosowanie" czyli wasze udziwnione łączenie ludzi ;)

W ogóle to w takim bądź razie skoro ja wystawie 10 osobom "tak" i te osoby mi się odwdzięczą to znaczy, że według was powinnam stać się poligamistką? (: bo w końcu połączyliście mnie z 10 różnymi osobami ;D wcześniejsza skala ocen była niezobowiązująca do jakiś "romansów", na które tak usilnie staracie przestawiać ludzi, którzy w większości uważali fotkę za zabawę, a nie za swatkę.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 659
esquilo
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: wytłumaczenie w jaki sposób działa obecne "głosowanie"

http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1180449,srednia_ocen_-_jak_j

Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle to w takim bądź razie skoro ja wystawie 10 osobom "tak" i te osoby mi się odwdzięczą to znaczy, że według was powinnam stać się poligamistką? (: bo w końcu połączyliście mnie z 10 różnymi osobami ;D

Nikt na nikim nic na siłę nie wymusza - tak zwane połączenie to tylko znak o dopasowaniu, tym, że oboje kliknęliście sobie "TAK" (ot, podoba mi się). Możesz z kimś nawiązać kontakt, ale nie musisz.

Forma oznaczenia - serduszko/podwójne jest grafiką nie informacją o przykładowo parce fotkowej.

Konto usunięte
Konto usunięte: wcześniejsza skala ocen była niezobowiązująca

Skala ta nie była zbyt wiarygodna i stwarzała zbyt wiele spięć, niepotrzebnych i udziwnionych problemów. Obecnie została dopasowana do wiadomej już formy.
btw. w ten wątek warto zajrzeć: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1180203,Przegladanie_zdjec_- ;>.
Katriona
Katriona
  11 grudnia 2014

Nadal nie ma odpowiedzi na wyjaśnienie algorytmu :)

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadal nie ma odpowiedzi na wyjaśnienie algorytmu :)
Z tego co zrozumiałem przedstawia on się następująco:
TAK = 11 NIE=1. Następnie sumujemy wartości kliknięć TAK i NIE wynik dzielimy przez łączną sumę kliknięć wychodzi średnia.
czyli masz dla przykładu:
2xTAK i 1xNIE - Średnia = (11+11+1)/3 = 7,66

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 grudnia 2014

a czy ten algorytm uwzględnia fakt że u kobiety NIE oznacza TAK ? :D

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  11 grudnia 2014
Kamil
Kamil: a czy ten algorytm uwzględnia fakt że u kobiety NIE oznacza TAK ? :D

Uwzględnia "boli mnie głowa"
NiErEaLnYySeN
NiErEaLnYySeN
  11 grudnia 2014

A wie ktoś może czy jest możliwość zablokowania głosowania na nasz profil? bo kiedyś chyba była taka opcja, że np profile bez zdjęć nie mogły głosować ;)

Shaitan
Shaitan
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A wie ktoś może czy jest możliwość zablokowania głosowania na nasz profil? bo kiedyś chyba była taka opcja, że np profile bez zdjęć nie mogły głosować ;)

Niebawem pojawi się ta możliwość ;)
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  12 grudnia 2014
Kamil
Kamil: a czy ten algorytm uwzględnia fakt że u kobiety NIE oznacza TAK ? :D
Nawet udany żart :)

A z innych ciekawostek. Nowy system ma tę przewagę nad starym, że nie będziemy już bluzgani za coś innego niż max - bo osoba widzi tylko "tak", nie widzi głosów na "nie".

Z drugiej strony nowy system ma ten minus, że (poza testowymi głosami wśród znajomych) klikam tylko na "nie". Bo nawet jak chciałbym docenić jakiś profil, to kliknięcie na "tak" jest tu traktowane jako zaproszenie do flirtu etc - a nie taka moja intencja przy ocenianiu. Klikam wyłącznie "nie" by "pozbyć" się danego profilu ze strony głównej.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

cygi
cygi
  12 grudnia 2014

hej cemu nie moge zobaczyc kto dał na mnie jaka ocene mam wykupiona gwiazde ale od kilku diu sie nie da zobaczyc zminislicie cie cos w tych ocenach

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 659
esquilo
  12 grudnia 2014
cygi
cygi: hej cemu nie moge zobaczyc kto dał na mnie jaka ocene mam wykupiona gwiazde ale od kilku diu sie nie da zobaczyc zminislicie cie cos w tych ocenach

Zajrzyj proszę tu: http://www.fotka.pl/lista_zmian , prześledź ten temat od jego pierwszej strony oraz poczytaj info zawarte w tym linku: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1180203,Przegladanie_zdjec_- ;-).
Cookiee
Cookiee
  12 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś oceniałam zdjęcia i ludzi na nich, a nie szukałam "kogoś". portal randkowy to np. sympatia a fotka była od oceniania zdjęć i tę funkcjonalność zabraliście.


też się czuję teraz na Fotka jakbym była na portalu randkowym :// jeszcze niech zmienią kolor fotki z niebieskiego na czerwony pod kolor tych serduszek lipnych
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.