Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

Avatar użytkownika szuwarek113szuwarek113
Posty: 12 (po ~167 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 44
szuwarek113
  9 grudnia 2014

oni i tak tego nie czytają,mają w dupie co ludzie piszą,co oczekują albo co się nie podoba,robią z tego prywatny folwark,już dawno to im napisałem,chyba ich zabolało bo mnie zablokowali,normalne dno się robi

sejsmolog
Posty: 12 (po ~28 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
sejsmolog
  9 grudnia 2014

dno komletne! oddawac glosy!

djszuli90
djszuli90
  9 grudnia 2014

Fotka frajersko zaczyna pikować od kilku lat w dół. Nie rozumiem tego stanu rzeczy, albo ktoś specjalnie niszczy fotkę, albo ludzie zarządzający tym portalem to kompletni idioci, którzy myślą że zmiany które wprowadzają spowodują powiększenie dochodów. Obstawiam raczej to drugie.

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: na jakiej podstawie wyliczana jest średnia w skali od 1 do 11 za oddane "tak" i "nie"?

Średnia w tej chwili wyliczana jest za pomocą specjalnego algorytmu na podstawie głosów oddanych na Tak i na Nie. Maksymalna średnia to nadal 11 :)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team
Sniek
Sniek
  9 grudnia 2014

Ale po co te magnesy na siłę jakieś podrywy? Tym bardziej co mi z tego jak wcisnę TAK jak ta osoba mieszka trylion km ode mnie :D

Sniek
Sniek
  9 grudnia 2014

jeszcze dodajcie transmisje Fotka.tv tylko dla gwiazd i pisać mogą z gwiazdką osoby :)

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze dodajcie transmisje Fotka.tv tylko dla gwiazd i pisać mogą z gwiazdką osoby :)
To byłoby piękne

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

WkoncuSpokoj
WkoncuSpokoj
  9 grudnia 2014

coraz gorzej na tej fotce...

Pielegniarka
Pielegniarka
  9 grudnia 2014
Siobhan
Siobhan: Średnia w tej chwili wyliczana jest za pomocą specjalnego algorytmu na podstawie głosów oddanych na Tak i na Nie. Maksymalna średnia to nadal 11 :) Pozdrawiam, Marta, Fotka.Team

a jaki to jest specjalny algorytm, który pozwoli uzyskać średnią maksymalną 11? :)
Pielegniarka
Pielegniarka
  9 grudnia 2014

skoro zrobiliście takie radykalne zmiany to dodajcie jeszcze funkcję wyłączenia powiadomień na pw że ja i ktoś powiedzieliśmy sobie "tak" ;) to trochę spam jak dla mnie i w dodatku niepotrzebny, bo pw mam zablokowane i to mi przeszkadza.

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  9 grudnia 2014
woland
woland: Skąd takie trole się biorą...

z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy
markopolo29
Posty: 9 (po ~208 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 585
markopolo29
  9 grudnia 2014

Co oznacza specjalny algorytm? Jakiś magiczny pochodzi z Narni? Jakieś konkrety można? No chyba, że żarówka składa się ze specjalnego szkła ze specjalnego drutu itp.

To jest Wasz najbardziej poroniony pomysł z zabraniem możliwości głosowania, mieliście wiele złych, ale ten zostaje nr 1!!

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  9 grudnia 2014
markopolo29
markopolo29: Co oznacza specjalny algorytm?
http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1180205,Potrzeba_taka_zmiana

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

markopolo29
Posty: 9 (po ~208 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 585
markopolo29
  9 grudnia 2014

Dziękuje co nie zmienia faktu, że nadal brak możliwości oddania głosu nie jest dobre. Przykład dziewczyna mi się nie podoba (moze?). Ale miała fajne zdjęcie pomysłowe a nie samojebke do lustra lustrzanką wartą często więcej niż ona sama. To można było to docenić a inne zdjęcie było słabe moim zdaniem, to mogłem również mogłem to jakoś wyrazić i dając 7 (powiedźmy). A teraz albo się podoba albo nie nie ma nic pośrodku. I jeszcze brak komentarzy do profilu kolejna zmiana na gorsze.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  9 grudnia 2014
markopolo29
markopolo29: brak komentarzy do profilu kolejna zmiana na gorsze
Komentarze wrócą w odrobinę innej formie

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.