Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  8 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
kristhof
kristhof: nie chodzi o atakowanie

Miałam tu na myśli zmieszanie, reakcję userów/ek na nowości, zmiany. A te często spotykają się z nerwową reakcją...
kristhof
kristhof: fajnie było okazac ocenką czy i jak podba mi sie fotka

Teraz możesz to okazać komentując poszczególne zdjęcia, ewentualnie pisząc kilka zdań na pw lub dając prezent z paroma słowami w jego podpisie ;-).

kristhof
kristhof: a niekoniecznie muszę lubieć jako calość daną osobę

To raczej kwestia wspomnianej już aprobaty dla profilu. O tym, czy polubisz zdecyduje czas, przynajmniej powinien w wyniku wyżej proponowanych opcji.

Konto usunięte
Konto usunięte: moze zmiana

Kultury wypowiedzi - nawiązuję do wszystkich Pana postów dodanych dzisiaj na - ogólnie - forum ;-).
Avatar użytkownika ewciavip22ewciavip22
Posty: 18 (po ~195 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 144
ewciavip22
  8 grudnia 2014

Boże co za totalna porażka z tą zmianą.....dla kogo to jest lepsze? Czy wy chcecie się ludzi pozbyć? Naprawdę żal.pl

Marcel993
Posty: 3 (po ~84 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
Marcel993
  8 grudnia 2014

Fotka upadnie tak jak Osada, Nasza Klasa i GG :D

synu06
synu06
  8 grudnia 2014

Witam drogą administrację serwisu Fotka
Zauważyłem , ze poraz kolejny zaszły na tym serwisie zmiany . Wg mojej skromnej osoby jest to zmiana na gorsze . Czyli teraz nie mogę zagłosować nawet na zdjęcia osób nie wykupując wcześn9iej tej śmiesznej gwiazdy ? Wybaczcie ale co chwilę wprowadzacie jakieś zmiany i wymagacie tego żeby ludzie płacili wam hajs . Może wprowadzicie jeszcze coś takiego , że nie można wchodzić na profile innych ludzi nie mając gwiazdy ? Albo że można dodać tylko 1 zdjęcie bez gwiazdy ? Nie wiem czy piszę ten skromny wywód w odpowiednim miejscu jednakże jestem prawie pewien , że ktoś z administracji odczyta to i wyciągnie z tego jakieś wnioski . Nie płaciłem , nie płacę i nie będę płacił za korzystanie z tego serwisu bo coraz bardziej obcinacie użytkowniką swobodę na tej stronie . Zapewne nie tylko ja jestem tego zdania . Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym dojeniu z hasju użytkowników :) Nie przepier***cie na głupoty :)

Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014

Może jakaś dziewczyna/kobieta dać mi "tak"? bo chyba mi się coś zdupczyło i nie dostaję nowych "taków" ;/

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: coraz bardziej obcinacie użytkowniką swobodę na tej stronie

Swobody jest dużo i to bardzo...
Niemniej oczekując czegoś od kogoś warto samemu zachować chociaż odrobinę kultury i nie kląć.
Deka666
Deka666: Może jakaś dziewczyna/kobieta dać mi "tak"? bo chyba mi się coś zdupczyło i nie dostaję nowych "taków" ;/

Może w danym przedziale czasu żadna kobietka nie zagłosowała na "TAK" :P.
Zablokowana
Zablokowana
  8 grudnia 2014

Wszystko na gorsze....
Wpisy
Głosy
FOTKA TO ZUOOOOOOOOOOOOOO XD

Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014

Dobra, jednak wszystko w porządku z ocenianiem u mnie ;p Widocznie jestem strasznym pterodaktylem że nikt mi "tak" nie chce dać xd

Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014

Dobra, jednak wszystko w porządku z ocenianiem u mnie ;p Widocznie jestem

kriwi
kriwi
  8 grudnia 2014

Administratorzy tego portalu chyba juz za bardzo zagubili sie w przesciganiu wlasnej kreatywnosci i wprowadzaniu zmian. Wlasnie zamieniliscie fotke w glupi portal randkowy.....w dodatku te serduszka to jak dla uposledzonych dzieci....zenada.....wrocic skale glosow!!!!!!!!!!!!

xkruk
xkruk
  8 grudnia 2014

dlaczego nie widać osób, które dały "nie"? Wcześniej było widoczne od kogo dostało się 1, a od kogo 11 d83dde12

synu06
synu06
  8 grudnia 2014

Bardzo dziękuję szanownej Pani administratorce 'esquilo' za danie mi blokady na pisanie na forum :) Na prawdę blokada , którą dostałem zmusiła mnie do całogodzinnej refleksji na temat tego , że wyraziłem swoje zdanie w nieco bardziej ... hmmm ... doraźny sposób (nie wiem czy istnieje takie słowo :)) niż jest to dozwolone . Obiecuję chęć poprawy oraz obiecuję nigdy więcej nie używać niecenzuralnych wyrazów co pewnie nigdy się szanownej koleżance nie zdarza więc wysłanie zwykłego ostrzeżenia byłoby zbyt pobłażliwe dla takich zwyrodnialców jak ja :) Dodam też , że należała mi się ta blokada przede wszystkim dla tego , ze napisałem , że na serwisie www.fotka.pl coraz bardziej zostaje ograniczana nasza swoboda co oczywiście jest nieprawdą bo sam fakt , że można się zalogować bez posiadania gwiazdy jest dosyć wyraźnym argumentem w tej kwestii . Można nawet zobaczyć niektóre osoby , które odwiedzały nasz profil , można napisać aż JEDNĄ wiadomość dziennie , oraz za bardzo niewielką i wręcz nie odczuwalną dopłata można korzystać z szeregu rozmaitych innych ciekawych opcji , które oferuje nam ta strona do których w Poniedziałek 8 grudnia roku pańskiego 20014 roku doszła także UWAGA : opcja oddawania głosu na zdjęcia innych użytkowników tego rozwojowego serwisu (opcja wcześniej dostępna była za darmo) . stało się tak pewnie dla tego , że administracja zaobserwowała , że nie ma już zwykłych użytkowników , którzy nie zamierzaja płacić za korzystanie z tej strony więc postanowiono przenieść ta opcję do swery płatnej bo skoro każdy chce płacić to czemu by tego nie umożliwić i czegoś na tym nie zyskać :) Serdecznie pozdrawiam Panią esquilo i jeszcze raz przepraszam za to że wyraziłem swoją opinię :) Przecież na forum trzeba pisać tylko same plusy :) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru i wielu blokad na pisanie na forum :)

Avatar użytkownika ewciavip22ewciavip22
Posty: 18 (po ~195 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 144
ewciavip22
  8 grudnia 2014

a ja jeszcze blokadę dostałam :D na całą godzinę...za to że człowiek wyraża swoje zdanie....porażka....trzeba się zgarnąć i coś z tym zrobić

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  8 grudnia 2014

Może ktoś z szanownych lizodupów zwanych moderatorami odpowie mi, dlaczego nie moge domagać się zwrotu kosztów opłaconej Gwiazdy, jesli zapłaciłem pakiet za funkcjonalności, które nastepnie skasowano? Może jakiś wyciąg z Regulaminu?

Mi też możecie dać bana na godzinę, fistaszki. d83ddc14

Pielegniarka
Pielegniarka
  8 grudnia 2014

a ja mam pytanie dotyczące wyliczania średniej. na jakiej podstawie wyliczana jest średnia w skali od 1 do 11 za oddane "tak" i "nie"? jeden "tak" to jest jedna setna oceny, czy jak? bo to trochę mało zrozumiane :) i wątpiące jest to, że skala jest tylko do 10, bo widziałam osoby które średnią mają powyżej 10, a nawet prawie 11 ;) wychodzi na to, że jak będę dostawać same "tak" to mogę uzyskać nieskończenie wysoką średnią?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.