Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  8 grudnia 2014

Fotka zmieniła się na portal dla botów (zmiany absurdalne teraz do dopiero będzie spadek wejść na fotkę).
Bo teraz będzie lubisz (wartość: 1) kogoś lub nie lubisz (wartość: 0) i za taką możliwość oceniania masz jeszcze płacić (tak jak boty lub jakiś program operujący na true/false) xD , bo bez tego nawet tego nie zobaczysz.

Czekam usilnie za:
- płatnym pw liczonym od słowa ile się napisało.
- płatnym logowaniu
- płatnym oglądani zdjęć wyślij sms-a by zobaczyć więcej zdjęć niż tylko proflilowe
- płatnym dodawaniu zdjęć
- płatnym dodawaniu do ulubionych/znajomych w końcu jak chcesz mieć kogoś to płać
- płatnym pisaniu na forum/czacie w końcu to powierzchnia reklamowa
- płatnym wszystkim :x w końcu Polacy to bogaty kraj

cennik będzie dostępny na:

http://www.fotka.pl/cennik

czekajcie na aktualizację cennika

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  8 grudnia 2014

Klasyka. To co było wizytówką tego portalu, jego marką, ocenianie zdjęć zostało bezpowrotnie stracone w drodze ku
"nowoczesności!" :):) Zero poszanowania twórców dla swojego dziecka i tradycji! Zero! ;)

musiszmnieniemiec
musiszmnieniemiec
  8 grudnia 2014

Jeśli Fotka czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda'd83dde33

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Popieram ja raczej też usunę stąd konto

No to kasuj. Płakać nie będziemy po takiej marudzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: A dlaczego po zmianie spadła ilość oddanych głosów? Ja miałam ponad 4 tyś a teraz mam około 3800. Czy ta różnica wynika z błędnie oddanych głosów na profil i jest wynikiem błędu informatycznego PKW? Inni tez mają z tym problem. Taka ilość zgubionych głosów może sugerować, że głosowanie które trwa tutaj latami było fałszowane i wymaga powołania Fotkowej Komisji Śledczej, Jako autorka tego zacnego pomysłu uzurpuję sobie stanowisko Przewodniczącej Komisji oraz co ma się rozumieć słone wynagrodzenie. xD


Zapewne dostałaś kilka 11 a te głosy skasowali i masz o kilka mniej czyli 3700 cośtam, cośtam.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: cośtam, cośtam.


Jakby PKW liczyła tak głosy: Kaczyński, raz, dwa, trzy coś tam, coś tam, coś tam.... xD I się spotkamy 13 grudnia na Wiejskiej xD XD
To wymaga Komisji Śledczej! Nie ma coś tam coś tam! xD
RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kaczyński

Nie śmiać się z Kaczyńskiego! z innych można ale nie z niego.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 grudnia 2014

Ale nie są wyjątki nie częste. Widzę, że jednak niektórzy mają średnia powyżej 10.00

Jedynie szkoda, że nie widzę swoich głosów bo fajne babki dostawały dużo pkt. a nudziary i marudy mniej. Wyjątkowo tępe dzidy najwyżej 4. A teraz nie wiem kto jest kto.d83dde31

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby PKW liczyła tak głosy: Kaczyński, raz, dwa, trzy coś tam, coś tam, coś tam.... xD To wymaga Komisji Śledczej! Nie ma coś tam coś tam! xD


Jak ukoić Twoją rozpacz po straconych głosach?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ukoić Twoją rozpacz po straconych głosach?


Nie jestem tania ale do kupienia. XD Za odpowiednie profity przymknę oczy na znikające głosy xD
DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  8 grudnia 2014

Niszczymy Fotkę?

Szyymonn
Szyymonn
  8 grudnia 2014

Fotka pl.- NAciągacze na kase. Odddajcie moja kase za gwiazde w takim razie - Skoro zawarłem z "Wami UMOWE" a Wy ją zmieniacie . To jest żałosne i chore co robicie.!

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  8 grudnia 2014
DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek: Niszczymy Fotkę?


Wstrzymaj się. Może da się na tym jakoś jeszcze zarobić xD
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 659
esquilo
  8 grudnia 2014
DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek: Niszczymy Fotkę?

Darek, nawet nie próbuj fikać.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wstrzymaj się.

d83ddc4d

Kierunek - Hydepark.
DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wstrzymaj się. Może da się na tym jakoś jeszcze zarobić xD

Mam średnią 7,82, chyba ich powaliło, jak jakiś znajomy to zobaczy, to nie będę miał życia na dzielni, nie mogę do tego dopuścić.
UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  8 grudnia 2014
DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek: Mam średnią 7,82, chyba ich powaliło, jak jakiś znajomy to zobaczy, to nie będę miał życia na dzielni, nie mogę do tego dopuścić


Wiem co czujesz. Ja sobie psychicznie nie poradzę ze średnią poniżej 10. dla mnie to policzek, potwarz, masakra jakaś. Nie wiem jak jutro mam pokazać się w LO gdy na tabletach i interentach moi ziomkowie i ziomalki zobaczą, że mam średnią 9.70. Panie Prezesie fotki.pl Jak żyć? xD
hydeprzegryw
hydeprzegryw
  8 grudnia 2014

Wszystko bedzie platne,chodzcie lepiej na nasza klase albo badoo

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.