Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

Avatar użytkownika ewciavip22ewciavip22
Posty: 18 (po ~195 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 144
ewciavip22
  8 grudnia 2014

ta no możesz uzyskać dużą średnią :D haha ja miałam 10,80 przed tymi inteligentnymi zmianami a teraz mam troszkę ponad 7...to żałosne...napisałam już do fotki i dostałam taką odpowiedź :
Jak każdy portal internetowy ewoluujemy i wprowadzamy zmiany, które mają poprawić jakość użytkowania.

Dobrze wiemy, że nie wszystkie zmiany są optymistycznie przyjmowane przez użytkowników, ale wydaje nam się, że portal staje się dzięki tym zmianom bardziej nowoczesny i przystosowany.

Nie możemy stać w miejscu, więc zmiany zawsze będą wprowadzane, większe czy też mniejsze.

Niestety, zmiany nie zostaną cofnięte.

Pozdrawiam,

HaneczkaPDG
HaneczkaPDG
  8 grudnia 2014

Bez sensu trochę , te serduszkowania powinny pełnić swoją funkcje tam gdzie już pełniły a nie ... ludzie są trochę źli bo im średnie pospadały :D hehe ale tak na serio ulepszają niby z uwag użytkowników ... skoro jest tyle skarg to czemu nie zrobią jakiś ankiet ..

Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014

Jeśli ktoś na swoim profilu ma tylko zdjęcie jakiegoś pojazdu, zwierzaka, itp a nie ma zdjęć przedstawiających użytkownika, to czy takie profile można zgłaszać?

synu06
synu06
  8 grudnia 2014

1:0 dla syna :D
a koleżanka powyżej dlaczego została zablokowana ? Aaaa nie pisała nic pozytywnego dlatego :)

Avatar użytkownika ewciavip22ewciavip22
Posty: 18 (po ~195 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 144
ewciavip22
  8 grudnia 2014

:)

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  8 grudnia 2014
Deka666
Deka666: Jeśli ktoś na swoim profilu ma tylko zdjęcie jakiegoś pojazdu, zwierzaka, itp a nie ma zdjęć przedstawiających użytkownika, to czy takie profile można zgłaszać?


Tak
Yes,we can!
Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014

Zacnie więc. :P

Ej, to jakaś porażka. Każda dziewczyna co wejdzie na mój profil daje "nie" XD zaraz moja średnia będzie tak niska, że znajomi przestaną mnie akceptować xd

hydeprzegryw
hydeprzegryw
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: a koleżanka powyżej dlaczego została zablokowana ? Aaaa nie pisała nic pozytywnego dlatego :)


dali jej bana bo zle sie wyraza o zmianach
Avatar użytkownika ewciavip22ewciavip22
Posty: 18 (po ~195 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 144
wpis jest ukryty
uniftt
uniftt
  8 grudnia 2014

ale badziewie ten nowy system głosów

grzesio19855
Posty: 13 (po ~69 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 23
wpis jest ukryty
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 659
esquilo
  8 grudnia 2014
Deka666
Deka666: Jeśli ktoś na swoim profilu ma tylko zdjęcie jakiegoś pojazdu, zwierzaka, itp a nie ma zdjęć przedstawiających użytkownika, to czy takie profile można zgłaszać?

Tak, poprzez button "Zgłoś naruszenie" widoczny na każdym profilu, na pw do FP http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele, który dalej będzie wiedział co z tym zrobić lub http://www.fotka.pl/kontakt#formularz ;>.
ChceBycMeskaSuczka
ChceBycMeskaSuczka
  8 grudnia 2014

a mi tam odpowiada, wiecej osob teraz korzsta z magnesu, co to za problem glosowac na "tak" zeby pokazal sie wynik:D mozna wszystkim dawac taki, a pisac z odopowiedania osoba,teraz chociaz bez gwiazdy mozna pisac ile sie chce:D dzis juz zaczalem prawie 40 rozmow !Jesli fotka myslala ze na tym wiecej zarobi to szczerze powiem ze strzelila sobie z tym w kolano :P na poprzednim systemie liczbowym mogla wiecej zarobic jesli chodzi o wykupowanie gwiazdy

Avatar użytkownika ewciavip22ewciavip22
Posty: 18 (po ~195 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 144
ewciavip22
  8 grudnia 2014

hehe i nie można wyrazić swojego zdania bo usuwają komentarze....żenada normalnie....nie dość że jakiś inteligent zmienił bez pytania użytkowników najważniejszy i najbardziej charakterystyczny motyw tego portalu to jeszcze nie można nic napisać bo zaraz albo dają bana na godzinę albo usuwają komentarze....ŻENADA :D

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  8 grudnia 2014
ewciavip22
ewciavip22: nie można wyrazić swojego zdania
można jeśli nie są to dwie kropki - to jest faktycznie żenada

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.