Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

markopolo29
Posty: 9 (po ~208 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 585
markopolo29
  9 grudnia 2014

Dzięki, chociaż tyle dobrego.

Sniek
Sniek
  9 grudnia 2014

a trolle tez wrócą w innej formie? :D

BySlipknot
BySlipknot
  9 grudnia 2014

ja mam ponad dwa tysiace glosow wiecej od samych profili ukrytych i z sredniej ponad 10 mam 8 cos i to w ciagu jednego dnia . jakos dziwnie podejrzane to.

BySlipknot
BySlipknot
  9 grudnia 2014

ja mam ponad dwa tysiace glosow wiecej od samych profili ukrytych i z sredniej ponad 10 mam 8 cos i to w ciagu jednego dnia . jakos dziwnie pod

djszuli90
djszuli90
  9 grudnia 2014

@woland - wy już się za nic lepiej nie bierzcie, z fajnego portalu zrobiliście takie gówno, że aż żal tu wchodzić, jedynie sentyment mnie tu trzyma (mnie i prawdopodobnie wielu innych użytkowników).

Sniek
Sniek
  9 grudnia 2014

przecież można było drugi portal zrobić i robić w nim co się chce typu badoo czy inne podrywy. A fotkę zostawić w spokoju...

PainByMyGuest
PainByMyGuest
  9 grudnia 2014

Mam placic za gwiazde,aby zobaczyc podarowane jakies smieszne serduszka? :) nie dzieki,wole kupic mleko i pieczywo bezdomnemu

1987Maliniak
1987Maliniak
  9 grudnia 2014

Szczerze to ... bardzo odbiegło od klasyki fotki ze skalą od 1-11 było lepiej teraz czuję się jak bym była na badoo bo tam jest coś takiego ;/ drodzy administratorzy nie psujcie tej strony, bo traci swój cały urok

SensitiVe
Posty: 2028 (po ~65 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 61
SensitiVe
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale poje**ne, beznadzieja, tak zepsuli tą Fotkę, że normalnie zaraz to chyba konto usunę !!!!!

Ja po tylu latach też już nie widzę sensu bycia tu :D
'Usprawnienia' robią a userzy uciekają gdzie pieprz rośnie xD
Reggae w moim sercu :w00t: Zapraszam do klanu :mrgreen:
Sniek
Sniek
  9 grudnia 2014

jak nie będzie dochodów teraz z gwiazdek to dopiero zobaczą że super pomysły są :D

Brokenher
Brokenher
  9 grudnia 2014

Kurde , założyłam tu pierwsze konto parę lat temu , w celu poznania LUDZI , a nie FACETA .
Teraz z winy serduszek jest to zdecydowanie portal randkowy.
Niedawno chętnie kupowałam gwiazdy , chociaż i tak nie były w tak korzystnej cenie jak kiedyś , teraz już nie poświęcę ani złotówki na ten portal, ponieważ równie dobrze mogę założyć konto na darmowym portalu randkowym.
Lubiłam fotkę za oryginalność, przejrzystość oraz klasykę , niestety fotka z każdym dniem traci swój urok przez te bezsensowne zmiany .

Shaitan
Shaitan
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde , założyłam tu pierwsze konto parę lat temu , w celu poznania LUDZI , a nie FACETA . Teraz z winy serduszek jest to zdecydowanie portal randkowy. Niedawno chętnie kupowałam gwiazdy , chociaż i tak nie były w tak korzystnej cenie jak kiedyś , teraz już nie poświęcę ani złotówki na ten portal, ponieważ równie dobrze mogę założyć konto na darmowym portalu randkowym. Lubiłam fotkę za oryginalność, przejrzystość oraz klasykę , niestety fotka z każdym dniem traci swój urok przez te bezsensowne zmiany .

Niby zamiana głosowania z 1-11 na tak/nie wpływa na to, czy poznasz tu ciekawych ludzi czy nie?

Serio, zaczynam się załamywać czytając takie wypowiedzi...
Sniek
Sniek
  9 grudnia 2014

Ale jak dwie osoby wcisnął tak to wyskakuje to "Magnes przyciągnął Wasze spojrzenia.
Oboje powiedzieliście sobie "tak", to może teraz randka w realu?" Czyli namawia do randkowania :D a co mi z tego jak ta osoba mieszka 500km ode mnie :D

Shaitan
Shaitan: Serio, zaczynam się załamywać czytając takie wypowiedzi...

A ludzie zaczynają się załamywać po tych zmianach bez sensu.
Brokenher
Brokenher
  9 grudnia 2014

Owszem wpływa.
To ich nie czytaj - nikt do tego nikogo nie zmusza , skoro nie potrafisz zaakceptować oburzenia większości użytkowników z powodu tych zmian to nie wchodź na wątki by czytać coś co Cię "załamuje"
I nie, nie sądzę bym mogła poznać wielu "ciekawych ludzi" po wprowadzeniu tych zasad, jak już wspominałam nie zakładałam tu konta by czuć się jak na portalu randkowym, a takie mam odczucia , z resztą nie tylko ja - a to o czymś świadczy ( i nie życzę sobie odpowiedzi typu - to usuń konto . Nie o to chodzi, mam na myśli fakt że kiedyś to była na prawdę fajna strona )
Po prostu jest gorzej, i zorientujecie się na przykładzie spadku ilości zakupionych 'GWIAZD' :)

WladcaGasek
WladcaGasek
  9 grudnia 2014
Shaitan
Shaitan: Serio, zaczynam się załamywać czytając takie wypowiedzi...


Jestes chyba psychicznie chory. Naucz sie czytac, teraz bez gwiazdy mozna poznac tylko osobe plci przeciwnej, co napisala kolezanka wyzej, ale Ty i tak nie zrozumiesz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.