Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

Shaitan
Shaitan
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestes chyba psychicznie chory. Naucz sie czytac, teraz bez gwiazdy mozna poznac tylko osobe plci przeciwnej, co napisala kolezanka wyzej, ale Ty i tak nie zrozumiesz.

Poznawanie ludzi według ciebie jest możliwe tylko i wyłącznie poprzez zagłosowanie na dany profil? No spoko, skoro tak twierdzisz...
Niereformowalny
Niereformowalny
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz bez gwiazdy mozna poznac tylko osobe plci przeciwnej,


Ten portal nie toleruje wybryków natury, elo
WladcaGasek
WladcaGasek
  9 grudnia 2014

Czas isc na "inny" portal randkowy.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 677
esquilo
  9 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli namawia do randkowania :D

Informuje o tym, że ocena wzrokowa po obu stronach była pozytywna i zachęca do... np. nawiązania dialogu. Tutaj zachęta przyjęła formę cytowanego zdania.
Konto usunięte
Konto usunięte: a co mi z tego jak ta osoba mieszka 500km ode mnie :D

Kilometry to tylko cyferki, dla chcącego nic trudnego.
I jeszcze jedno: nie ma żadnego nakazu, jest zachęta, zawsze możesz rozpocząć od rozmowy na pw i taką formę przybrać ewentualna znajomość.

Konto usunięte
Konto usunięte: Naucz sie czytac, teraz bez gwiazdy mozna poznac tylko osobe plci przeciwnej, co napisala kolezanka wyzej, ale Ty i tak nie zrozumiesz.

A czy opcja "TAK/NIE" jest jedyną formą poznawania? Wszak "Magnes" i button na profilu to tylko dwie możliwości. Jest wiele innych - na poznanie ludzi płci obojga, jak dialog na czacie, również tu - forum, kamerkach, etc.. Jak go rozpocząć? Uczestnicząc, pisząc pw.
Sniek
Sniek
  9 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jak będę miał ochotę nawiązać kontakt to bez pomocy napiszę, ułomny nikt nie jest na tym portalu nie trzeba pomocy w dialogach. Właśnie oceną wzrokową było oceny zdjęć. Magnes może i jest dobry ale jak się ustawi na dane województwo a nie jak leci wszystko z taśmy desperanci będą klikać cały dzień Tak, tak, tak :D

WladcaGasek
WladcaGasek
  9 grudnia 2014

Jednej rzeczy nie moge zrozumiec. Dlaczego administratorzy dzialaja na niekorzysc tego portalu.. 90% uzytkownikow jest przeciwna tej zmianie, ale co tam "zwylki" ludzie.

Shaitan
Shaitan
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: 90% uzytkownikow jest przeciwna tej zmianie

Proszę mi tu podać podpisy tych 90%.
Sniek
Sniek
  9 grudnia 2014
Shaitan
Shaitan: WladcaGasek: 90% uzytkownikow jest przeciwna tej zmianie Proszę mi tu podać podpisy tych 90%.

To może najpierw ankieta przed dodaniem takiej mocnej zmiany dla tego portalu (randkowego)
WladcaGasek
WladcaGasek
  9 grudnia 2014

Prosze zrobic ankiete.

Sniek
Sniek
  9 grudnia 2014

90% nie da się zebrać bo szefostwo nie usunęło dużo profili którzy nie logowali się X lat :(

WladcaGasek
WladcaGasek
  9 grudnia 2014

90% aktywnych ;)

Elektraaaaa
Elektraaaaa
  10 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: to drugie badoo sie robi ;/

Dokładnie jeszcze brakuje tutaj by były u góry avatary.Ankieta by się przydała bo to nie ma sennsu .I tak sporo osobom się zmiana nie podoba
M0dekGimnazjum
M0dekGimnazjum
  10 grudnia 2014

czemu tylko moderatorzy są za tą zmianą?

Sniek
Sniek
  10 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

zamiast ocen będą okejki jak na fb? http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1180203,Przegladanie_zdjec_- nie wiedząc o tym byłem przekonany do tych tak nie kosztem usunięcia ocen ale teraz jak te okejki będą to może być dobre ale nie bedzie można obejrzeć kto kliknął tak lub nie? Tylko właśnie te łączenie w par za mocno robi badoo.

Sniek
Sniek
  10 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

nie byłem przekonany do tych Tak i Nie^ nie bedzie można obejrzeć kto kliknął łapke w góre? kurde dla czego tak mało razy można edytowac post? Nie lepiej jakiś czasowy limit

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.