Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  8 grudnia 2014

Jestem w szoku od rana po tych zmianach na fotce, nie wiem jak dalej żyć d83dde1e

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Beznadzieja :/

Trzeba przestać gwiazdorzyć w internetach i wziąć się za realne życie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  8 grudnia 2014

Ktoś z zarządu fotki jest wielkim fanem Tindera i postanowił go tutaj skopiować. Żal !

pocahontas1976
pocahontas1976
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: xGwiazDeczkAax: Beznadzieja :/ Trzeba przestać gwiazdorzyć w internetach i wziąć się za realne życie.


Ale najłatwiejszą drogą do gwiazdorzenia w realnym życiu jest na początku lans na fotce. :)
iSebastian
Posty: 8 (po ~295 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 30
iSebastian
  8 grudnia 2014

Mniejsza o to, ale tak spytam z ciekawości - skoro miałem 2500 głosów, teraz mam te blisko 800 to co się stało z pozostałymi 1700 ? Rozumiem, że te liczone poniżej 10 przerobili na głosy NIE a te 10 i 11 na TAK ? Bo dziwne, że już mam dane osobom te serduszka zanim jeszcze nie było tej funkcji.

Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014

Łomatkobosko... Zakładając ten temat chciałem sie tylko spytać czemu nie ma ocen, bo myślałem że jakiś błąd, a widzę że tu powstała rewolta xD

RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  8 grudnia 2014
iSebastian
iSebastian: Bo dziwne, że już mam dane osobom te serduszka zanim jeszcze nie było tej funkcji.

Funkcja była już od dawna na głównej stronie serwisu.
iSebastian
Posty: 8 (po ~295 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 30
iSebastian
  8 grudnia 2014

Czyli to było to tzw łączenie w pary ?

RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  8 grudnia 2014
iSebastian
iSebastian: Czyli to było to tzw łączenie w pary ?

Na to wychodzi.
pocahontas1976
pocahontas1976
  8 grudnia 2014
Deka666
Deka666: Łomatkobosko... Zakładając ten temat chciałem sie tylko spytać czemu nie ma ocen, bo myślałem że jakiś błąd, a widzę że tu powstała rewolta xD

Teraz jeśli wściekły tłum zlinczuje właściciela portalu, to Ciebie sąd uzna za prowodyra...
Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014

Oho, to się doigrałem d83dde22
Może jak wykupię sędziemu gwiazdę, to dostanę mniejszy wyrok?

btw. czemu na moim temacie jest taka ikonka płomienia? Czyżby już wybuchły zamieszki? xd

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  8 grudnia 2014
iSebastian
iSebastian: Mniejsza o to, ale tak spytam z ciekawości - skoro miałem 2500 głosów, teraz mam te blisko 800 to co się stało z pozostałymi 1700 ? Rozumiem, że te liczone poniżej 10 przerobili na głosy NIE a te 10 i 11 na TAK ? Bo dziwne, że już mam dane osobom te serduszka zanim jeszcze nie było tej funkcji.

Stara skala ocen (na zdjęcia) została zlikwidowana.

Obecnie w zakładce "Głosy" widzimy liczbę głosów "Tak" oddanych na nas, która
Konto usunięte
Konto usunięte: iSebastian: Czyli to było to tzw łączenie w pary ? Na to wychodzi.

... jest efektem korzystania z funkcji "Magnes-u" od początku jego powstania na portalu.

User pytał mnie we wiadomości, wiec dodaję tu uwagę: pod avatarem ukazuje się suma wszystkich głosów.

Jeżeli pojawią się jeszcze jakieś niejasności zapraszam na pw ;-).

Deka666
Deka666: btw. czemu na moim temacie jest taka ikonka płomienia? Czyżby już wybuchły zamieszki? xd

Najedź kursorem na ikonkę - "Temat popularny", tzw. "hotka" - wrze w nim dyskusja, więc uzyskał taki status.
YallaYalla
YallaYalla
  8 grudnia 2014
Deka666
Deka666: Aha, dziękuje za odpowiedzi. Jeszcze mam drugie pytanie. Tam u góry w prawym rogu jest miniaturka mojego avataru. Na nim zawsze gdy pojawi sie nowe powiadomienie, nowy głos czy odwiedzający, pojawia sie cyferka na czerwonym kółeczku ( xD ). Przejrzałem wszystkie owiadomienia, głosy i podglądaczke. Mimo tego wciąż widnieje mi cyferka jeden chociaż nic nie mam w profilu. wtf?

U mnie jest to samo, cyferka "2" i też nie chce zniknąć, wylogowywałam się, wszystko posprawdzałam i nic....
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko posprawdzałam i nic....

Poproś któregoś z Fotka Przyjaciół http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele o odświeżenie profilu. Powinno pomóc.
Pozdrawiam ;-).
Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014
esquilo
esquilo: YallaYalla: wszystko posprawdzałam i nic.... Poproś któregoś z Fotka Przyjaciół http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele o odświeżenie profilu. Powinno pomóc. Pozdrawiam ;-).


Odświeżył mi pewien jegomość i nic nie pomogło.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.