Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

siostraDamsee
siostraDamsee
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pielęgnować octeniseptem? czy jest jakiś tańszy produkt a też dobry?


octenisept koniecznie, zawsze przyda Ci się na później jak zostanie i sól fizjologiczna ; )
Darunia511
Darunia511
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pielęgnować octeniseptem? czy jest jakiś tańszy produkt a też dobry?

dlaczego piercer nie udzielił Ci takich informacji?
siostraDamsee
siostraDamsee
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pielęgnować octeniseptem? czy jest jakiś tańszy produkt a też dobry?

octenisept najlepszy ;] i sól fizjologiczna.
madzia2143
madzia2143
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego piercer nie udzielił Ci takich informacji?

wpadłam tam na moment, zapytać się co i jak, czy w ogóle ma czas. powiedział kiedy mam wpaść. Być może w poniedziałek mi opowie jak to pielęgnować, bynajmniej sama się dopytam ;)

ale tak myślę sobie, że kijowo będzie wyglądać jeden md przy biodrze, więc zastanawiam się na mostku, tylko tam jest mało skóry - jest szansa że utrzyma się tam dłuższy czas?
Darunia511
Darunia511
  11 września 2011

jest szansa

madzia2143
madzia2143
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: daj znać jak poszło ; )

wczoraj zrobiłam, nie było problemów ;) na mostku w końcu mam.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  13 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

A właśnie, tak o migracji był temat.
Zastanawiam się, czy jak mam microdermala już ponad 3 lata, to już sobie zostanie, czy dalej jest zagrożenie, że mi zacznie migrować?

A.

Darunia511
Darunia511
  14 września 2011
Elph06
Elph06: A właśnie, tak o migracji był temat. Zastanawiam się, czy jak mam microdermala już ponad 3 lata, to już sobie zostanie, czy dalej jest zagrożenie, że mi zacznie migrować?

Zagrożenie jest zawsze.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Elph06:A właśnie, tak o migracji był temat. Zastanawiam się, czy jak mam microdermala już ponad 3 lata, to już sobie zostanie, czy dalej jest zagrożenie, że mi zacznie migrować? Zagrożenie jest zawsze.

Aha, no to mam nadzieję że mnie tym razem ominie ta "przyjemność".

A.

siostraDamsee
siostraDamsee
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj zrobiłam, nie było problemów ;) na mostku w końcu mam.

wstaw zdjęcie! ;)
madzia2143
madzia2143
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wstaw zdjęcie! ;)

to chyba nie jest dobry pomysł wklejać zdjęcie swojemu biustowi :mrgreen: ten kolczyk mam dosyć nisko, chciałam by był dyskretny , żeby ludzie nie gapili mi się notorycznie w cycki podczas rozmowy ze mną ;)
Gothiclady
Gothiclady
  16 września 2011

ok tam pokaż cycky :zabawa:

madzia2143
madzia2143
  16 września 2011
Gothiclady
Gothiclady: ok tam pokaż cycky

tyle Cię tu nie było, ale jak tylko mowa o cyckach to zaraz przyjdzie :mrgreen:
kulturkaa
kulturkaa
  16 września 2011
Boże jestem w kropce :(
Jutro robię tatuaż, który planowałam od co najmniej 4 lat. Będą to psie łapki. W sumie nigdy się nie zastanawiałam gdzie je zrobię i postanowiłam że będzie to wewnętrzna część nadgarstka. Ale teraz każdy mi gada, ze nie zakryje tego, ze zbyt widoczne miejsce, że pracy nie dostanę, itp. I teraz nie wiem co robić, czy to na prawdę takie złe miejsce? Łapki nie będą duże, bo 4 x 1,5 cm. Myślicie, że powinnam pomyśleć nad innym miejscem? Druga sprawa, ze w salonie już powiedziałam gdzie je chce, poza tym w innym miejscu będą za małe, jak na brzuch czy łopatki no i wiadomo, że pieniądze mam już odłożone na ten który planowałam.
siostraDamsee
siostraDamsee
  16 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Boże jestem w kropce :( Jutro robię tatuaż, który planowałam od co najmniej 4 lat. Będą to psie łapki. W sumie nigdy się nie zastanawiałam gdzie je zrobię i postanowiłam że będzie to wewnętrzna część nadgarstka. Ale teraz każdy mi gada, ze nie zakryje tego, ze zbyt widoczne miejsce, że pracy nie dostanę, itp. I teraz nie wiem co robić, czy to na prawdę takie złe miejsce? Łapki nie będą duże, bo 4 x 1,5 cm. Myślicie, że powinnam pomyśleć nad innym miejscem? Druga sprawa, ze w salonie już powiedziałam gdzie je chce, poza tym w innym miejscu będą za małe, jak na brzuch czy łopatki no i wiadomo, że pieniądze mam już odłożone na ten który planowałam.


każdy do cholery będzie chciał Ci mówić i pouczać Cię jak masz żyć. Zrób ten tatuaż. Ja co prawda też jeszcze nie pracuję, ale jadę zrobić niedługo drugi na nadgarstku. I będzie to imię. Miej w gdzieś to co Ci powiedzą bo jak będziesz chciała zasłonić ten cholerny tatuaż to zasłonisz czy zegarkiem, czy rękawem lub czymkolwiek. Nikt nie będzie Ci mówił czy masz nosić brania z długim czy krótkim rękawem. Jeśli bardzo się postarasz to nie będzie najmniejszego problemu, a gdyby był pamiętaj, że zawsze możesz go usunąć. Co prawda dosyć kosztownie i nie zejdzie do końca, ale nie jest to coś co zostaje na wieczność. Keep calm! ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.