Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Zadziora
Zadziora
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie to zadziora powinna dopisać w tym temacie 10 wskazówek żywieniowych i podstawy układania diety wtedy byłoby mniej idiotycznych pytań na poziomie co kali jeść co kali pić

a skąd mam to wiedzieć :D
ja jem fast foody :mrgreen: ale pomyślę nad tym :)
folkemon
folkemon
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to ten słynny dr Fakuda? http://wiadomosci.onet.pl/swiat/odkryto-kiedy-kobiety-czesciej-rodza-corki,1,4260276,wiadomosc.html

Jego brat cioteczny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Fukuda

Dokładnie.
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 maja 2011
Prinz
Prinz: ja nie mam zadnych, a 6 kg na minusie jest ;p

teraz nie masz, skutki wyniszczenia organizmu moga sie pojawic pozniej :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to ten słynny dr Fakuda? http://wiadomosci.onet.pl/swiat/odkryto-kiedy-kobiety-czesciej-rodza-corki,1,4260276,wiadomosc.html

ahahaha :lol2:
Transcendencja
Transcendencja
  4 maja 2011
Prinz
Prinz: czemu?


Konto usunięte
Konto usunięte: wiadomo 6 kilo to w 2 tygodnie można z samej wody zbić co nie znaczy ze człowiek bedzie miał lepszą formę, woda tak czy siak wróci, organizm i do 1000kcal sie przyzwyczai jak będzie trzeba z czasem, i do mniejszych dawek żarcia sie przyzwyczai, i wtedy bedzie tycie przy 1200kcal, oczywiście w wiekszosci tłuszczu bo jak wiadomo bedzie to reakcja obronna która ma zabezpieczyć organizm przed kolejnymi głodówkami

Tutaj dobre info .

Prinz
Prinz: na wadze jest wyraznie mniej, ciało robi sie smuklejsze, szczuplejsze, spodnie ostatnio mierzylem juz rozmiar mniejsze.

Przeważnie jest to efekt wody j/w aczkolwiek nie koniecznie . Dla mnie chudnięcie musi być efektywne chudniesz i utrzymujesz wagę . A przecież nie możesz żyć do końca życiua na 1k kcal ;D Najgorszy jest efekt z diety na dietę kiedy to z 1k kcal wskakujesz na np 1,5 kcal ....jak myślisz co się stanie ? :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeważnie jest to efekt wody j/w aczkolwiek nie koniecznie . Dla mnie chudnięcie musi być efektywne chudniesz i utrzymujesz wagę . A przecież nie możesz żyć do końca życiua na 1k kcal ;D Najgorszy jest efekt z diety na dietę kiedy to z 1k kcal wskakujesz na np 1,5 kcal ....jak myślisz co się stanie ? :)

juz przeskakuje powoli na 1300, bo wg mnie za szybko chudne, a spokojnie mam czas by osiagnac wage. wysilek zwiekszam i nie chce jechac na tysiaku, bo czuje ze malo. dojde do 1500.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  4 maja 2011

gdybym miała jeść 1000kcal dziennie to chyba bym umarła

mmaryjka
mmaryjka
  4 maja 2011

KATAR, już nie wiem czego używać. miałam super kropelki, ale po dłuższym stosowaniu przestały działać. czy w ogóle coś działa?

Paulinessa
Paulinessa
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: KATAR, już nie wiem czego używać. miałam super kropelki, ale po dłuższym stosowaniu przestały działać. czy w ogóle coś działa?


mojej mamie pomaga:
Zadziora
Zadziora
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: KATAR, już nie wiem czego używać. miałam super kropelki, ale po dłuższym stosowaniu przestały [quote=Paulinessa]mojej mamie pomaga:


Mojemu koledze też :ziober2:
mmaryjka
mmaryjka
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mojej mamie pomaga:

właśnie tabsy odpadają bo owszem, katar przechodzi po dwóch dniach, ale później wraca zatokowy:and:
no i te prochy zawierają pseudoefedrynę, a chwilowo muszę unikać
folkemon
folkemon
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: KATAR, już nie wiem czego używać. miałam super kropelki, ale po dłuższym stosowaniu przestały działać. czy w ogóle coś działa?

Smarkanie pomaga.
Zadziora
Zadziora
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Smarkanie pomaga.

Na parę sekund :jezyk: a jak nos już boli i piecze, to też smarkanie pomaga?
mmaryjka
mmaryjka
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Smarkanie pomaga.

nie, nie pomaga.
pijana
pijana
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zatokowy

Wyleczyłam na solarium :rotfl:
feuliette
feuliette
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyleczyłam na solarium

lampy które leczą !
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.