nellady
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 33
nellady
  28 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Otóż pisze ciągle do mnie ktoś bardzo natrętny, ignoruje jego profil, ale on zakłada nowe konta...Można coś z tym zrobić?

Johnson
Reputacja: -273 | BluzgometrTM: 69
Johnson
  28 kwietnia 2013

Mozesz zglosic do FP lub do FT jezeli taka osoba natretnie Cie meczy.

Souris, y'a de l'espoir. Ne baisses pas les bras. Mais les vendeurs de reves moi je les ecoutes pas, je fais ma life, j'avance avant que mon grand coeur ne saigne.

Avatar użytkownika ShaitanShaitan
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Shaitan
  28 kwietnia 2013
nellady
nellady: Otóż pisze ciągle do mnie ktoś bardzo natrętny, ignoruje jego profil, ale on zakłada nowe konta...Można coś z tym zrobić?

Jeśli zakłada dużo kont, zgłosić to do kogoś z nich: http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele - można mieć max 3 konta, jak ma się więcej to są blokowane. Dodatkowo, jeśli to co pisze jest niezgodne z regulaminem (obraża, składa sex oferty itp) to screen pw do osób z powyższej listy - będzie dostawał bany.
Wyloguj się do życia a twoje wirtualne problemy znikną.
nellady
nellady
  28 kwietnia 2013

Dobra dzięki za odpowiedzi;)

Shaitan
  28 kwietnia 2013
Johnson
Johnson: Mozesz zglosic do FP lub do FT jezeli taka osoba natretnie Cie meczy.

"dodaj taką osobę na czarną listę" :ninja:

nellady
nellady: Dobra dzięki za odpowiedzi;)

Nie ma za co ;)
Johnson
Johnson
  28 kwietnia 2013
Shaitan
Shaitan: "dodaj taką osobę na czarną listę"

No czarna lista tu nie pomoze skoro taka osoba ciagle zaklada konta specjalnie po to zeby te dziewczyne meczyc =)

Souris, y'a de l'espoir. Ne baisses pas les bras. Mais les vendeurs de reves moi je les ecoutes pas, je fais ma life, j'avance avant que mon grand coeur ne saigne.

Shaitan
  28 kwietnia 2013
Johnson
Johnson: No czarna lista tu nie pomoze skoro taka osoba ciagle zaklada konta specjalnie po to zeby te dziewczyne meczyc =)

Miałem na myśli to, że na sam fakt "dręczenia" uzyskałaby taką właśnie odpowiedź ;) A jak koleś zakłada konta, coś do niej pisze, potem kasuje i zakłada nowe, to też nikt nic nie poradzi ;)
Johnson
Johnson
  28 kwietnia 2013
Shaitan
Shaitan: Miałem na myśli to, że na sam fakt "dręczenia" uzyskałaby taką właśnie odpowiedź ;) A jak koleś zakłada konta, coś do niej pisze, potem kasuje i zakłada nowe, to też nikt nic nie poradzi ;)

No prawda ale warto sprobowac napisac do FT lub do samego FP zeby ktos cos doradzil. Poza tym nie zapomnijmy ze nekanie jest karalne nawet przez internet.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Reputacja: -98 | BluzgometrTM: 0
gregbond
  28 kwietnia 2013

Ignorować go, w końcu mu się znudzi pisanie jak żadnej reakcji nie będzie, samo dodanie na czarną listę dalej go nakręca...

nellady
nellady
  28 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 28 kwietnia 2013

Ignorowałam, nic nie odpisywałam i w końcu zaczęłam dodawać na czarną listę bo ile można te bzdury czytać;/ tym bardziej, że pisze, że wie gdzie mnie szukać itp, to jest ponad 40 letni facet;/;/ ale może masz rację, może byłam mało wytrwała;P

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Reputacja: -98 | BluzgometrTM: 0
gregbond
  28 kwietnia 2013
nellady
nellady: Ignorowałam, nic nie odpisywałam i w końcu zaczęłam dodawać na czarną listę bo ile można te bzdury czytać;/ tym bardziej, że pisze, że wie gdzie mnie szukać itp,

On tak tylko pisze że wie gdzie mieszkasz... chce w ten sposób Cię złamać, znudzi mu się, bo ile można pisać bez żadnej reakcji.
nellady
nellady: to jest ponad 40 letni facet;/;/

A myślałem że człowiek im starszy to mądrzejszy:D
nellady
nellady
  28 kwietnia 2013
gregbond
gregbond: A myślałem że człowiek im starszy to mądrzejszy:D

niestety jak widać tak to nie działa;)
Psyche30
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 50
Psyche30
  28 kwietnia 2013

Zgłaszaj tak jak Ci chłopaki napisali, sama mam na karku obecnie kogoś kto już zaczyna mnie przerażać , psychofana ...niestety nie w tym miejscu bo wtedy byłoby prościej.

Wiolettka19745
Wiolettka19745
  8 maja 2013

ludzie trzeba cos z tym zrobic bo natrent bedzie podchody robil trzeba go wywalic

praksyda
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 105
praksyda
  8 maja 2013

dlaczego nie ignorujecie? przestac reagować, znudzi mu sie, tez miałam kilka ciekawych przypadków,jakos specjalnie ich goźby nie robiły na mnie wrażenia, tym bardziej że to są osoby które nie znaja adresu itd.. a pisac to sobie może, przez monitor to raczej groźny nikt nie jest;)

no.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.