Deka666
Posty: 15 (po ~171 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 0
Deka666
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam.

Co się stało z skalą ocen? Nikomu nie moge przyznać oceny...

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  18 grudnia 2014
Adolf
Adolf: Z jakiej racji mam taką średnią??

Wcześniej miałeś zdjęcia - głosy na profil były oddawane - średnia została zapamioętana ;>.
Adolf
Posty: 10 (po ~149 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Adolf
  18 grudnia 2014

Proszę o przeczytanie poprzednie moje wpisy w tym temacie i obejrzeć poprzedni obrazek. Zdjęć nie miałem od 3dni i programiści fotki mogą potwierdzić.

Shaitan
Shaitan
  18 grudnia 2014
Adolf
Adolf: Proszę o przeczytanie poprzednie moje wpisy w tym temacie i obejrzeć poprzedni obrazek. Zdjęć nie miałem od 3dni i programiści fotki mogą potwierdzić.

Faktycznie średnia ci podrosła, ciekawe. Prawdę mówiąc i u siebie zauważyłem skoki średniej mimo braku nowych głosów. Coś chyba faktycznie jest nie tak :woot:
Nawijka1987
Nawijka1987
  18 grudnia 2014

Przywróciła głosowania na zdjęcia ocena "10" .

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  18 grudnia 2014

Ja się podczepię do tematu bo zauważyłam, że licznik odsłon nowo dodanych zdjęć nie działa. Ciągle jest "0" a wiem, że ludzie wchodzą na zdjecie i je odsłaniają bo pod zdjęciem pojawiają się komentarze - a licznik wciąż jest wyzerowany. Wiem, że to nic ważnego ale ja lubiłam te liczniki, bo pokazywały które zdjęcia są najczęściej oglądane i między innymi dzięki temu kierowałam się tym, które zdjęcia usunąć z galerii a które zostawić.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się podczepię do tematu bo zauważyłam, że licznik odsłon nowo dodanych zdjęć nie działa. Ciągle jest "0" a wiem, że ludzie wchodzą na zdjecie i je odsłaniają bo pod zdjęciem pojawiają się komentarze - a licznik wciąż jest wyzerowany. Wiem, że to nic ważnego ale ja lubiłam te liczniki, bo pokazywały które zdjęcia są najczęściej oglądane i między innymi dzięki temu kierowałam się tym, które zdjęcia usunąć z galerii a które zostawić.

Wprowadzają zmiany w przeglądaniu zdjęć, zapewne chwilowe błędy, szczegóły zmian masz w podwieszanym temacie.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
pioterhiszpan
Posty: 160 (po ~113 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 0
pioterhiszpan
  19 grudnia 2014

Jaki jest sens dla kogos kto nie jest "gwiazdą" sprawdzanie swoich ocen jak i tak tam nic nie widac? Nawet nie widac kto oddał głos. Czemu to ma służyć oprócz tego zeby wyciągnąc z ludzi kase na kupno gwiazdy?

Zycie zaczyna sie powyżej 4500 obrotów...

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  19 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Właśnie taki, żeby zarabiać. Taki to ma sens. Akurat w opcjach płatnych nie widzę nic złego. Za to jakość tego za co trzeba płacić jest w tym momencie mocno dyskusyjna. Jak na razie dla mnie na przykład wszystkie płatne opcje po ostatnich zmianach stały się niepotrzebne, więc na ten moment gwiazdy nie wykupuję - bo po co? Co mnie obchodzi podglądacz, co mnie obchodzi kto mi dał serduszko, co mnie obchodzi kto ocenił moje zdjęcie. Jak będzie taka osoba chciała to do mnie napisze. W przypadku takich osób jak ja, które właściwie miały tylko gwiazdę po to by sobie tło ustawić na profilu fotka strzeliła sobie w kolano. Dla samej tapety nie mam zamiaru płacić. Lubiłam pełną skalę ocen, to było coś co wyróżniało ten portal i było jego znakiem rozpoznawczym. Teraz jak jakiemuś facetowi kliknę "tak" to zaraz dostaję pw, że chce się umawiać na kawę, do kina i już pewnie sobie układa plany jak mu dzieci rodzę. To jest nonsens według mnie.

DemonJozekZpolska
DemonJozekZpolska
  19 grudnia 2014

Kogo to obchodzi? Lepsze jest wrogiem dobrego.

UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  19 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepsze jest wrogiem dobrego.


Dokładnie. I nie wiem ile trzeba nad tym myśleć by wcielić w życie pomysł by pojedyncze zdjęcia można oceniać tylko uwaga JEDNA! oceną 10. Nie wierzę, że ktoś na poważnie wpadł na ten pomysł.
DemonJozekZpolska
DemonJozekZpolska
  19 grudnia 2014

Upiorna już przestałem oceniać ze względu na kobietę z którą jestem, nie chcę jej robić przykrości. Ocena na tak i kojarzenie par jest strzałem we własną stopę.

RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie wiem ile trzeba nad tym myśleć by wcielić w życie pomysł by pojedyncze zdjęcia można oceniać tylko uwaga JEDNA! oceną 10

FB dał opcję LIKE (nie ma UNLIKE) i jakoś świat nie narzeka, a pcha się tam cała zgraja lemingów i wychwala
UpiornaKolorowanka
UpiornaKolorowanka
  20 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: FB dał opcję LIKE


ale LIKE to nie jest ocena. tylko wyrażeni swojej opinii czy coś się podoba czy nie. Bo jeżeli coś się nie podoba to nie klikasz i już +10 to jednak ocena więc rozsądniej byłoby skopiować już pomysł z paluszkiem w górę.
RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ale LIKE to nie jest ocena. tylko wyrażeni swojej opinii czy coś się podoba czy nie.

No niby tak, ale i tak świat 'pokochał to'

Konto usunięte
Konto usunięte: +10 to jednak ocena więc rozsądniej byłoby skopiować już pomysł z paluszkiem w górę.

Były łapki (w propozycji to też był hejt, że zaraz FB robią, to zmienili), dali ocenę też nie dobrze.. każdy narzeka, a pomysły jakoś się nie sypią z rękawa
skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: FB dał opcję LIKE (nie ma UNLIKE) i jakoś świat nie narzeka


no patrz Świat nie narzeka? to ciekawe czemu właściciel rozważa wprowadzanie takiej opcji?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.