Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  9 grudnia 2014 (pierwszy post)

Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  12 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 2 maja 1031
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja


ad1. Odpisałem na 5tej stronie.
ad2. To oczywiste.
ad4. Każdy interpretuje to po swojemu, tego nie zamyka się w określonych ramach. Zazwyczaj jest to odbierane jako chęć poznania danej osoby. Jeśli nikogo nie szukasz to wyłącz to sobie w ustawieniach. To właśnie poprzednie głosowanie nie było jasne, nie było wiadomo czy dajemy ocenę na zdjęcie, czy na osobę. Przyzwyczajenie jednak bierze górę i wydaje się, iż było lepsze. Natomiast, jak już pisałem, w przyszłym tygodniu będzie możliwość oceny konkretnego zdjęcia.
ad5. Rozumiem, iż to dotyczy Głosów. Zauważ, iż ta opcja nie była dostępna wcześniej. Nie było możliwości zobaczenia kto dał nam TAK. Niczego tu nie zabraliśmy, to nowa rzecz.
ad6. Wszystkim nie dogodzimy, nawet jeśli każdego wysłuchamy, to zawsze każda zmiana będzie miała zwolenników i hejterów.

PS. Tak, ad3 jest bez komentarza.
PS2. To co jest na forum o Fotka czytamy, jednak nie oczekuj, iż na wszystko odpiszemy. To fizycznie nie jest możliwe.
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014
test
test: tylkoprawilnyrap: Ja ad1. Odpisałem na 5tej stronie. ad2. To oczywiste. ad4. Każdy interpretuje to po swojemu, tego nie zamyka się w określonych ramach. Zazwyczaj jest to odbierane jako chęć poznania danej osoby. Jeśli nikogo nie szukasz to wyłącz to sobie w ustawieniach. To właśnie poprzednie głosowanie nie było jasne, nie było wiadomo czy dajemy ocenę na zdjęcie, czy na osobę. Przyzwyczajenie jednak bierze górę i wydaje się, iż było lepsze. Natomiast, jak już pisałem, w przyszłym tygodniu będzie możliwość oceny konkretnego zdjęcia. ad5. Rozumiem, iż to dotyczy Głosów. Zauważ, iż ta opcja nie była dostępna wcześniej. Nie było możliwości zobaczenia kto dał nam TAK. Niczego tu nie zabraliśmy, to nowa rzecz. ad6. Wszystkim nie dogodzimy, nawet jeśli każdego wysłuchamy, to zawsze każda zmiana będzie miała zwolenników i hejterów. PS. Tak, ad3 jest bez komentarza. PS2. To co jest na forum o Fotka czytamy, jednak nie oczekuj, iż na wszystko odpiszemy. To fizycznie nie jest możliwe.


No tak, wszystko pięknie ładnie ale czy chociaż raz nie potraficie uszanować że my też mamy prawo do Głosu?
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  12 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, wszystko pięknie ładnie ale czy chociaż raz nie potraficie uszanować że my też mamy prawo do Głosu?

I nikt Wam tego nie zabrania - przykładem są dyskusje w tematach tego działu ;-).
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014
esquilo
esquilo: Adusia11Slodziak: No tak, wszystko pięknie ładnie ale czy chociaż raz nie potraficie uszanować że my też mamy prawo do Głosu? I nikt Wam tego nie zabrania - przykładem są dyskusje w tematach tego działu ;-).

Dobrze, miło że nikt nie zabrania, tylko że nas wogl nie chcecie słuchać i to jest problem...
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  12 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko że nas wogl nie chcecie słuchać i to jest problem...

Jak już wspominałam jest przeciwnie - post wyżej i... tu nie chodzi o to, żeby któryś/aś z userów/ek tupnął nogą i pyk, wracamy do tego co było. Sprawę można ująć następująco: zmiany są kompromisem pomiędzy spływającymi uwagami i obserwacją sytuacji na portalu.
sylvester
sylvester
  12 grudnia 2014

Fotka.pl nie ustosunkował się do mojej prośby o zwrot pieniędzy za coś czego nie chciałem wykupować a siła zostało mi to zmienione... kolejny raz PROSZĘ o zwrot pieniędzy.. nie obchodzą mnie ewaluacje i zmiany do których nie wyraziłem chęci ani zgody. Chyba że ludzie pracujący w obsłudze klienta nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu.

Adolf
Posty: 10 (po ~149 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Adolf
  12 grudnia 2014

Mam pytanie: dlaczego u mnie nie zeruje głosów??

MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  12 grudnia 2014

Jeszcze raz ja, zastanawia mnie jeszcze jedna opcja, ale chyba ominęłam to zagadnienie - skąd u wielu osób moje NIE skoro nikogo nie udało mi się "ocenić", a jeśli już z magnesu korzystałam to może raz czy dwa?

tomezz
tomezz
  13 grudnia 2014

Jakies glupie zmiany gdzie pewnie wygenerwane zostaly glosy bo jak to mozliwe ze w ciagu kilku godzin komus przybylo setki albo tysiace glosow....do tego zabawa z jakas glupia srednia w ktorej kazdy musi uczesniczyc bo nie jest to opcjonalne. Teraz mi usuneli zdjecie bo jakis moderator sobie uznal ze to nie moje!!! Niech mi ten moderator powie czym sie kierowal przy takim stwierdzeniu ze fotka jest prawdziwa czy nie....do tego jeszcze zaplacilem tu pieniadze za uzywanie konta.....totalny idiotyzm.....usuwam stad konto

Shaitan
Shaitan
  13 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakies glupie zmiany gdzie pewnie wygenerwane zostaly glosy bo jak to mozliwe ze w ciagu kilku godzin komus przybylo setki albo tysiace glosow.

Możliwe, trochę osób się w to bawi, a jeśli nie zauważyłeś to opcja ta pozwala losować osoby na stronie głównej.

Konto usunięte
Konto usunięte: .do tego zabawa z jakas glupia srednia w ktorej kazdy musi uczesniczyc bo nie jest to opcjonalne.


Możesz to wyłączyć tutaj http://www.fotka.pl/ustawienia/funkcje_specjalne/ (choć ze strony głównej nadal będą do ciebie trafiać, ale to zgłoszę do poprawy).

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz mi usuneli zdjecie bo jakis moderator sobie uznal ze to nie moje!!! Niech mi ten moderator powie czym sie kierowal przy takim stwierdzeniu ze fotka jest prawdziwa czy nie...


Nie tyle nie twoje co nie było na nich twojej twarzy, a skoro były to jedyne zdjęcia w albumie to zostały usunięte, zapoznaj się z podwieszonym w tym dziale tematem zasady obowiązujące na portalu.

Konto usunięte
Konto usunięte: do tego jeszcze zaplacilem tu pieniadze za uzywanie konta.....totalny idiotyzm.....usuwam stad konto


Zapłaciłeś za dodatkowe opcje, nie za samo używanie konta ;)
tomezz
tomezz
  13 grudnia 2014

spoko, dzieki za informacje....ale w albumie mialem dwa zdjecia....jedno twarzy jedno bez...i zostalo usuniete z dolaczona wiadomoscia ze moderator stwerdzil ze jest nie prawdziwe i je usunal....

Adolf
Posty: 10 (po ~149 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Adolf
  13 grudnia 2014

Mam blokadę głosowania a mimo to dostaje głosy. Tak nie powinno być.

Shaitan
Shaitan
  13 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: spoko, dzieki za informacje....ale w albumie mialem dwa zdjecia....jedno twarzy jedno bez...i zostalo usuniete z dolaczona wiadomoscia ze moderator stwerdzil ze jest nie prawdziwe i je usunal....

To jest twoja twarz? ;>
tomezz
tomezz
  13 grudnia 2014
Shaitan
Shaitan: To jest twoja twarz? ;>


d83dde04 To zdjecie wrzucilem dla smiechu kilka dni temu ktore pozniej bylo usuniete.....zauwazylem ze po wstawieniu nowych zdjec to nadal pojawialo sie w awatarze ale znikalo po ponownym zalogowaniu (moze jakis blad z tym jest u was). W ogole jak dlugo zdjecia zostaja na serwerze zanim zostana usuniete na stale?
sylvester
sylvester
  13 grudnia 2014

żadam usługi którą wykupiłem pierwotnie!!! nikt nie informował o zmianach przy wykupowaniu usługi !!! a jeśli nie mogę dostać tego co kupiłem to żadam zwrotu pieniędzy !!! to jakby chciał kupić Mercedesa i za niego zapłacił a dostał fiata ..no bez jaj !!!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.