Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  9 grudnia 2014 (pierwszy post)

Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014
test
test: To nie jest efekt "tak za tak", gdyż wzrosły także nieudane połączenia. To jest głównie spowodowane: 1/ nową stroną głosowania, która widzą Gwiazdy i decydują na konkretne osoby. 2/ tak•nie na profilu 3/ i paroma innymi zmianami


A Ja się tu udzielę i powiem tak, czasem nawet jak nie mają Gwiazdki to i tak głosują.
Moim zdaniem lepsze były oceny niż teraz co jest tak/nie mimo że wyskakują te durnowate serduszka ;).
Można by wymieniać jakie zmiany naszły tylko że im bardziej chcecie wprowadzać zmiany tymczasem mam wrażenie że Fotka nie dlugo zamieni się w jakiś portal randkowy a nie tą Fotką co było kiedyś...
MalyKsiaze87
Posty: 48 (po ~155 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 65
MalyKsiaze87
  12 grudnia 2014

w d... sobie wsadźcie takie zmiany :)

MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  12 grudnia 2014

Wy swoje, a my swoje. Co w takim razie z osobami, które nie szukają tutaj nikogo, a ich celem było jedynie przeglądanie/ocenianie, mam się stąd usunąć? Kiedy cena gwiazdy znowu wzrośnie?

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014
MalyKsiaze87
MalyKsiaze87: w d... sobie wsadźcie takie zmiany :)

haha, my możemy mówić a oni i tak nie zwracają uwagi na nasze dyskusje :)
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wy swoje, a my swoje. Co w takim razie z osobami, które nie szukają tutaj nikogo, a ich celem było jedynie przeglądanie/ocenianie, mam się stąd usunąć? Kiedy cena gwiazdy znowu wzrośnie?

Zaraz pewnie dostałabyś pytanie, skoro siedzisz tutaj i nie szukasz nikogo to po jakiego założyłaś tutaj Profil?
Odpowiadając na Twoje pytania, nie jestem Modem żebym mogła jakoś rozwiązać ten problem.
Ale powiem jedno nie musisz się usuwać jeśli nie chcesz ale to twoja dobrowolna decyzja,
MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  12 grudnia 2014

Po to samo po co założyłam tutaj konto jakieś 8 lat temu 1 raz :P i myslalam, że temu sluzyc będzie ten portal - ogladaniu, ocenianiu, wymianie pogladow, ale z każdą zmiana robil sie portal randkowy :-) nawet pogadac się nie da na luzie, bo "po co tu jestes jak nikogo nie szukasz" d83dde0f

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Po to samo po co założyłam tutaj konto jakieś 8 lat temu 1 raz :P i myslalam, że temu sluzyc będzie ten portal - ogladaniu, ocenianiu, wymianie pogladow, ale z każdą zmiana robil sie portal randkowy :-) nawet pogadac się nie da na luzie, bo "po co tu jestes jak nikogo nie szukasz"

Ja Jestem tu 9 lat i zmiany co kilka lat, tygodni i miesięcy bardziej mnie zaskakuje.
Właśnie ten portal do tego właśnie służy ale służy też do Zapoznania się z ludzmi, pisaniu itp.
Jak ktoś ci mówi że po co tu jesteś to zazwyczaj można odpowiedzieć z tego względu co Ty, i wtedy ludzie unikają tematu... :d
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  12 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Co w takim razie z osobami, które nie szukają tutaj nikogo, a ich celem było jedynie przeglądanie/ocenianie


Ocenianie jednego zdjęcia wróci, w nowej formie i przeglądaniu zdjęć ;)
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014
test
test: MalinowyBudyn: Co w takim razie z osobami, które nie szukają tutaj nikogo, a ich celem było jedynie przeglądanie/ocenianieOcenianie jednego zdjęcia wróci, w nowej formie i przeglądaniu zdjęć ;)

Wróci i ciekawe jaka miałaby być znów zmiana???
Shaitan
Shaitan
  12 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wróci i ciekawe jaka miałaby być znów zmiana???

http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1180203,Przegladanie_zdjec_-
;)
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014
Shaitan
Shaitan: Adusia11Slodziak: Wróci i ciekawe jaka miałaby być znów zmiana???http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1180203,Przegladanie_zdjec_- ;)

Dobra akurat to widziałam, tylko jedno sprawa mnie zastanawia, Przywrócicie chociaż Głosy by było od 1-11?
MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  12 grudnia 2014

Troche fejsbukowo. No ale zobaczymy. Dostaje gesiej skorki na slowo "zmiany" ; P milego dnia!

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Troche fejsbukowo. No ale zobaczymy. Dostaje gesiej skorki na slowo "zmiany" ; P milego dnia!

To, nie tylko Ty tak masz bo większość użytkowników.
Ja bym nie chciała żeby Fotka, kojarzyła się z facebookiem czy Portalem randkowym a tym bardziej z Badoo...
Pozdro MalinowyBudyn. I Wzajemnie ;)
tylkoprawilnyrap
tylkoprawilnyrap
  12 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: za 2 maja 9433

Ja też dodam swoje trzy gorsze, ale nie sądzę, żeby zespół fotki mi odpisał, bo nawet na niektóre głupie argumenty już staje im język w gardle. Wiadomość odnosi się stricte do załogi moderatorskiej fotki, więc pozwolę sobie pisać per TY. Pozwolę sobie wprowadzić również system "gry". Jeśli podejmujecie wyzwanie odpowiadamy tylko funkcją "quote" kolejno na pytania od 1-X. Dzięki temu nie pogubimy się w bzdurnych wiadomościach.

Po raz: całkowicie zignorowaliście treściwą wiadomość użytkowniczki Ezri1986. Była to jej pierwsza wiadomość w tym temacie, polecam cofnąć się 3-4 strony :)

Po dwa: Nie używajcie bzdurnych statystyk. Statystycznie poziom wychwytywania przestępstw przez policję w ostatnich dziesięciu latach wzrósł o około 300%. Druga statystyka tego gatunku: 70% złapanych przestępców to ludzie w wieku od 16-35 lat zatrzymani za posiadanie niewielkiej ilości marichuany. Wasze statystyki są za przeproszeniem G....O warte, bo statystyki są czysto matematyczne, pracują tylko na wartościach znanych. Wartości zmienne, których PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY ma wiele, nie są wzięte pod uwagę, więc - wasze badania są do bani.

Trzy: PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY, jak to pięknie brzmi. Wręcz nostalgicznie bym rzekł. Jakim jesteście teraz profilem strony internetowej? Z jakiej racji mam ujawniać kobiecie że mi się podoba? Dlaczego miałbym chcieć się z nią umówić? Może jest ładna, ale wcale to nie znaczy, że mi się podoba. To, że obrazy Da Vinciego były perfekcją w moim mniemaniu nie oznacza, że mi się podobają. Rozumiecie? Logika. Spojrzenie na świat? Jedna z tysiąca ZMIENNYCH STATYSTYCZNYCH.

Cztery: Co ja teraz właściwie oceniam i czy ja oceniam cokolwiek? Oceniam profil? Oceniam awatar? Opis? Osobę? Włosy? A może oceniam fotografię? Cóż, to ostatnie wykluczam szybkim spojrzeniem na TAK/NIE pod naszymi profilami, a nie zdjęciami.

Pięć: Zdajecie sobie sprawę, że wasze statystyki idą w PI...ORUN, gdy nie możemy nawiązać za darmo kontaktu z drugą osobą? Nie możemy zobaczyć kto nam dał tak. To jest normalne? W miarę żałosne. Premium miał dawać dodatkowy dostęp do strony, z założenia przynajmniej. Teraz to raczej odblokowanie 80% funkcji portalu społecznościowego (czy randkowego? w sumie sam już nie wiem).

Sześć: Zamierzacie podjąć jakiekolwiek działania i posłuchać słów zwykłych użytkowników? Czy wasze plany, to wasze plany i nie ma szans żeby zaczęło to wyglądać z powrotem normalnie?

PS Ktoś napisał, że my tutaj za darmo siedzieć sobie możemy. A GÓ**O. Tyle reklam ile ja tu widzę przy moich 300 odświerzeniach strony dziennie zapewnia im w skali miesiąca niezła górę floty jeśli wziąć pod uwagę skalę ilości "darmowych" użytkowników.

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też dodam swoje trzy gorsze, ale nie sądzę, żeby zespół fotki mi odpisał, bo nawet na niektóre głupie argumenty już staje im język w gardle. Wiadomość odnosi się stricte do załogi moderatorskiej fotki, więc pozwolę sobie pisać per TY. Pozwolę sobie wprowadzić również system "gry". Jeśli podejmujecie wyzwanie odpowiadamy tylko funkcją "quote" kolejno na pytania od 1-X. Dzięki temu nie pogubimy się w bzdurnych wiadomościach.Po raz: całkowicie zignorowaliście treściwą wiadomość użytkowniczki Ezri1986. Była to jej pierwsza wiadomość w tym temacie, polecam cofnąć się 3-4 strony :)Po dwa: Nie używajcie bzdurnych statystyk. Statystycznie poziom wychwytywania przestępstw przez policję w ostatnich dziesięciu latach wzrósł o około 300%. Druga statystyka tego gatunku: 70% złapanych przestępców to ludzie w wieku od 16-35 lat zatrzymani za posiadanie niewielkiej ilości marichuany. Wasze statystyki są za przeproszeniem G....O warte, bo statystyki są czysto matematyczne, pracują tylko na wartościach znanych. Wartości zmienne, których PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY ma wiele, nie są wzięte pod uwagę, więc - wasze badania są do bani.Trzy: PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY, jak to pięknie brzmi. Wręcz nostalgicznie bym rzekł. Jakim jesteście teraz profilem strony internetowej? Z jakiej racji mam ujawniać kobiecie że mi się podoba? Dlaczego miałbym chcieć się z nią umówić? Może jest ładna, ale wcale to nie znaczy, że mi się podoba. To, że obrazy Da Vinciego były perfekcją w moim mniemaniu nie oznacza, że mi się podobają. Rozumiecie? Logika. Spojrzenie na świat? Jedna z tysiąca ZMIENNYCH STATYSTYCZNYCH.Cztery: Co ja teraz właściwie oceniam i czy ja oceniam cokolwiek? Oceniam profil? Oceniam awatar? Opis? Osobę? Włosy? A może oceniam fotografię? Cóż, to ostatnie wykluczam szybkim spojrzeniem na TAK/NIE pod naszymi profilami, a nie zdjęciami.Pięć: Zdajecie sobie sprawę, że wasze statystyki idą w PI...ORUN, gdy nie możemy nawiązać za darmo kontaktu z drugą osobą? Nie możemy zobaczyć kto nam dał tak. To jest normalne? W miarę żałosne. Premium miał dawać dodatkowy dostęp do strony, z założenia przynajmniej. Teraz to raczej odblokowanie 80% funkcji portalu społecznościowego (czy randkowego? w sumie sam już nie wiem).Sześć: Zamierzacie podjąć jakiekolwiek działania i posłuchać słów zwykłych użytkowników? Czy wasze plany, to wasze plany i nie ma szans żeby zaczęło to wyglądać z powrotem normalnie?


Określiłeś to w takiej mierze że nie wiem co mam napisać.
Jesteś szczery i fajnie że się udzielasz.
Fotka teraz wasza kolej abyście odpisali na powyższe pytania.
Bo zauważyłam że często nie odpisujecie i unikacie rzetelnej odpowiedzialności na zadane przez nas Pytania.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.