Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  9 grudnia 2014 (pierwszy post)

Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D

BWaLiEn
Posty: 9 (po ~129 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 30
BWaLiEn
  10 grudnia 2014

Problemy niektórych ludzi mnie powalają na kolana :) jest jak jest a poruszanie tego problemu nic nie da. Administracja jak zwykle ma to w gdzieś zresztą nawet info o zmianie nie było to widać gdzie użytkowników :)

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014
veronika69
veronika69: Tylko nie wiem po co do 11 to wyliczać, specjalny algorytm, tja, lepiej by było do 10 jak już albo jak w szkole, 1-5.

Sama nie wiem
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014
BWaLiEn
BWaLiEn: Problemy niektórych ludzi mnie powalają na kolana :) jest jak jest a poruszanie tego problemu nic nie da. Administracja jak zwykle ma to w gdzieś zresztą nawet info o zmianie nie było to widać gdzie użytkowników :)

To nie jest tak że to jakiś problem, fakt jak wszyscy dyskutujemy to nic nie da, nawet pewnie nie przyniesie efektu ale chociaż niech wiedzą że Fotka to nie Badoo ani Randka.pl :d kurcze
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  10 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: niech wiedzą że Fotka to nie Badoo ani Randka.pl :d kurcze


Tak, wiemy.
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  10 grudnia 2014
BWaLiEn
BWaLiEn: nawet info o zmianie nie było


http://www.fotka.pl/lista_zmian
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014
test
test: Adusia11Slodziak: niech wiedzą że Fotka to nie Badoo ani Randka.pl :d kurczeTak, wiemy.

Jak Wiecie to czemu idziecie w tym kierunku ?
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  10 grudnia 2014
veronika69
veronika69: Tylko nie wiem po co do 11 to wyliczać, specjalny algorytm, tja, lepiej by było do 10 jak już albo jak w szkole, 1-5.


1. w szkole też jest ocena 6
2. średnia była liczona do 11 więc chcieliśmy to pozostawić w tych samych granicach
Zbyszek1maj
Posty: 2 (po ~210 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
Zbyszek1maj
  10 grudnia 2014

A ja mam w dupie te oceny ;D

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014
Zbyszek1maj
Zbyszek1maj: A ja mam w dupie te oceny ;D

No w sumie z tych głosów nic nie ma :D
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  10 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Wiecie to czemu idziecie w tym kierunku ?

Gdyż pewne opcje na Fotce są randkowe i trzeba je rozwijać, tak samo jak rozwijamy pozostałe opcje, nie mające nic wspólnego z randkami. To zaleta Fotki, iż można jej używać na wiele sposobów ;)
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014
test
test: Adusia11Slodziak: Jak Wiecie to czemu idziecie w tym kierunku ? Gdyż pewne opcje na Fotce są randkowe i trzeba je rozwijać, tak samo jak rozwijamy pozostałe opcje, nie mające nic wspólnego z randkami. To zaleta Fotki, iż można jej używać na wiele sposobów ;)

No tak ciekawe :)
pixel228
pixel228
  10 grudnia 2014

tragedia : o_O

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014

Bardzo :d

Ezri1986
Ezri1986
  10 grudnia 2014

Nikt się nie odniesie do tego, że bez wykupienia pakietu gwiazd nie ma się podglądu tego, kto dał ocenę na "tak"? :-)

MicroMs
MicroMs
  10 grudnia 2014

Komercyjne zmiany i tyle. Chcesz do kogoś napisać? Zapłać. Jak nie to idź na czat, gdzie poziom pozostawię bez komentarza. Pozostaje czekać aż wprowadzą limit znajomych, lub inne utrudnienia :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.