Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  9 grudnia 2014 (pierwszy post)

Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D

Szatan
Posty: 7796 (po ~93 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 405
Szatan
  10 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Za nie długo wogl usunę to konto na tym portalu bo widzę co sie dzieje ;/


Usuń dzisiaj, oszczędzisz nam swojego bóldupienia.
Avatar użytkownika VicekOfficialVicekOfficial
Posty: 12 (po ~321 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 96
VicekOfficial
  10 grudnia 2014

Ja jestem za, żeby zlikwidować ten oceny a ja miałem ostatnio średnią 10.10 a teraz 5.67 czy coś takiego co wy jako administracja fotki robicie, robicie tylko zmiany a weźcie się za poprawe jakości dźwięku i jakości kamerek, że zamiast mono to stereo wgrajcie bo znów się coś dzieje u was a nie jakieś zmiany na kontach, w ocenach itp. Pozdrawiam.

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014
Szatan
Szatan: Adusia11Slodziak: Za nie długo wogl usunę to konto na tym portalu bo widzę co sie dzieje ;/Usuń dzisiaj, oszczędzisz nam swojego bóldupienia.

Nie Ty jeden potrafisz krytykować i jak będę chciała podejmę sama decyzję nie Trzeba mi Adwokatów ;)
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem za, żeby zlikwidować ten oceny a ja miałem ostatnio średnią 10.10 a teraz 5.67 czy coś takiego co wy jako administracja fotki robicie, robicie tylko zmiany a weźcie się za poprawe jakości dźwięku i jakości kamerek, że zamiast mono to stereo wgrajcie bo znów się coś dzieje u was a nie jakieś zmiany na kontach, w ocenach itp. Pozdrawiam.

Ja teraz dostałam wiadomość że ta zmiana jest na poprawienie jakości użytkownika, zmiany może i są lepsze ale lepiej było oceniać Ocenami w skali 1-10 niż tymi Serduszkami, gdzie nie zawsze mi się pojawia że mogę na kogoś zagłosować. Mi się pojawia że ktoś daje a Ja nie mogę, i to jest dla mnie dziwne...
Szatan
Posty: 7796 (po ~93 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 405
Szatan
  10 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie Ty jeden potrafisz krytykować

True.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak będę chciała podejmę sama decyzję nie Trzeba mi Adwokatów ;)

To po co jęczysz ?
Shaitan
Shaitan
  10 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: lepsze ale lepiej było oceniać Ocenami w skali 1-10

Tja, tylko 99% (statystyka z tyłka ale bardzo prawdopodobna) dawało albo 10 albo 1, naprawdę niewielki odsetek użytkowników używał pełnej skali.

Konto usunięte
Konto usunięte: niż tymi Serduszkami, gdzie nie zawsze mi się pojawia że mogę na kogoś zagłosować. Mi się pojawia że ktoś daje a Ja nie mogę, i to jest dla mnie dziwne...


Pewnie są to osoby tej samej płci? Wtedy musisz sobie na pasku nad profilem ustawić poszukiwaną płeć:


Trochę dziwne, ale tak to właśnie działa.
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014
Szatan
Szatan: Adusia11Slodziak: Nie Ty jeden potrafisz krytykować True.Adusia11Slodziak: jak będę chciała podejmę sama decyzję nie Trzeba mi Adwokatów ;) To po co jęczysz ?

Nie jęczę to jest 1 a jak ci nie odpowiada nie musisz sie wypowiadać. Nikt cię tu nie zmusza, poza tym Komentuję to co mam do Powiedzenia o tej zmianie a Ty jak zwykle musisz swoje 3 grosze dołożyć. Nie będę z Tb w dyskusję wchodzić ;)
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014
Shaitan
Shaitan: Adusia11Slodziak: lepsze ale lepiej było oceniać Ocenami w skali 1-10 Tja, tylko 99% (statystyka z tyłka ale bardzo prawdopodobna) dawało albo 10 albo 1, naprawdę niewielki odsetek użytkowników używał pełnej skali.Adusia11Slodziak: niż tymi Serduszkami, gdzie nie zawsze mi się pojawia że mogę na kogoś zagłosować. Mi się pojawia że ktoś daje a Ja nie mogę, i to jest dla mnie dziwne... Pewnie są to osoby tej samej płci? Wtedy musisz sobie na pasku nad profilem ustawić poszukiwaną płeć: Trochę dziwne, ale tak to właśnie działa.

No Dobrze, :)
Szatan
Posty: 7796 (po ~93 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 405
Szatan
  10 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty jak zwykle musisz swoje 3 grosze dołożyć.


Jak zwykle ? Mylisz mnie z kimś moja droga ... a jakbyś czytała ze zrozumieniem, co pisze kolega na temat oceniania, nie musiałabyś się wysilać i bóldupić nad ocenianiem. Jasno wynika z jego wypowiedzi, że promil użytkowników korzystał z pełnej skali.
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014
Szatan
Szatan: Adusia11Slodziak: Ty jak zwykle musisz swoje 3 grosze dołożyć. Jak zwykle ? Mylisz mnie z kimś moja droga ... a jakbyś czytała ze zrozumieniem co pisze kolega na temat oceniania, nie musiałabyś się wysilać i wypisywać tu swoje żale. Jasno wynika z jego wypowiedzi, że promil użytkowników korzystał z pełnej skali.

Ja zakończyłam dyskusję, i Dziękuję bardzo...
Zazwyczaj Komentujesz więc skoro Tobie odpowiada taka zmiana no cóż, Ja zakończyłam i nie biorę w nim udziału..
Szatan
Posty: 7796 (po ~93 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 405
Szatan
  10 grudnia 2014
Shaitan
Shaitan:


Ona chyba do Ciebie z tym komentowaniem pije ... przecież ja tu pierwszy raz od roku coś napisałem :)
Shaitan
Shaitan
  10 grudnia 2014
Szatan
Szatan: Ona chyba do Ciebie z tym komentowaniem pije ... przecież ja tu pierwszy raz od roku coś napisałem :)

Może z racji podobieństw naszych loginów myśli, że rozmawia z jedną osobą :D
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014
Szatan
Szatan: Shaitan: Ona chyba do Ciebie z tym komentowaniem pije ... przecież ja tu pierwszy raz od roku coś napisałem :)

A jednak powiem swoje 3 grosze.
Dyskusja została zakończona, i dajcie już spokój..
Nie każdy miał do powiedzenia i tyle... )
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  10 grudnia 2014
Shaitan
Shaitan: Szatan: Ona chyba do Ciebie z tym komentowaniem pije ... przecież ja tu pierwszy raz od roku coś napisałem :) Może z racji podobieństw naszych loginów myśli, że rozmawia z jedną osobą :D

Nie, akurat rozmawiałam z wami 2 więc nie mylcie mi dobra? :)
veronika69
Posty: 14 (po ~291 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
veronika69
  10 grudnia 2014

Tylko nie wiem po co do 11 to wyliczać, specjalny algorytm, tja, lepiej by było do 10 jak już albo jak w szkole, 1-5.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.