Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  9 grudnia 2014 (pierwszy post)

Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  27 grudnia 2014
suchowiej
suchowiej: Ta rubryczka "Tak/Nie" to pewnie kolejna pułapka komercyjna, jak z podglądaczem, kiedyś wszedłem w Podglądacz i zobaczyłem, że kilka osób jest zakrytych i aby je zobaczyć muszę wykupić gwiazdę i co się okazało, nikogo nie było, a kasa poszła. Tak pewnie jest i tym razem, więc uważajcie. Tak na przyszłość, dobry Fotkowicz ;)

Powiem ci że wykupiłam Gwiazdkę i normalnie Głosują więc nie wiem jak mogłeś Ty mieć inaczej, ale nie możesz podglądać osoby i głosować jak nie masz Gwiazdki ).. Głupie to troche
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  27 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
suchowiej
suchowiej: co mam zrobić jak chcę wyszukać osoby w wieku tylko 20 lat

Mały myk: zaznaczyć w ten sposób (20-21 lat):

...co jak widać pokaże Ci pierwsze 500 wyników i to z wiekiem lat 20-stu. Zakres wyskakujących pozycji możesz sobie zmienić uwzględniając wybór miasta/kraju/okolicy oraz innych opcji (przycisk "Więcej opcji"). W wyniku tych poszukiwań również wiek w wyskakujących wyników nie ulega zmianie (przynajmniej u mnie na koncie z i bez gwiazdy) d83ddc81.

suchowiej
suchowiej: Ta rubryczka "Tak/Nie" to pewnie kolejna pułapka komercyjna, jak z podglądaczem, kiedyś wszedłem w Podglądacz i zobaczyłem, że kilka osób jest zakrytych i aby je zobaczyć muszę wykupić gwiazdę i co się okazało, nikogo nie było, a kasa poszła.

To nie jest żadna pułapka. Dla userów/ek bez pakietu gwiazdy jest możliwość podejrzenia 10 pozycji (u siebie, u kogoś - w przypadku opcji głosowania na poszczególne zdjęcie). Widoczne puste avki/tudzież ze znakami zapytania oraz info/propozycja wykupienia Gwiazdy to jedynie zachęta.
Posiadając pakiet nie widziałeś nikogo - widocznie nikt nie zaglądał na Twój profil. W sytuacji pewności, że było kilku odwiedzających i braku widocznych pozycji zostaje Ci prośba do FP o odświeżenie profilu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem ci że wykupiłam Gwiazdkę i normalnie Głosują więc nie wiem jak mogłeś Ty mieć inaczej, ale nie możesz podglądać osoby i głosować jak nie masz Gwiazdki ).. Głupie to troche

Nie posiadając Gwiazdki można korzystać z opcji TAK/NIE oraz oddawać głosy na zdjęcia. (Kwestię Podglądacza etc. wyjaśnilam wyżej.)
Niemożność tyczy się jedynie sytuacji, kiedy ktoś ma źle zaznaczoną płeć (możliwość ogarnięcia bezpośrednio nad danym profilem, po zaznaczeniu płci właściwej należy odświeżyć kartę) lub dany user/ka ma włączoną blokadę decyzji na profil (ogarnia się to w ustawienia/funkcje specjalne), co nie ogranicza na chwilę obecną możliwości głosowania na poszczególne zdjęcia.
magdagrudzinska14
Posty: 10 (po ~93 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
suchowiej
Posty: 340 (po ~128 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
suchowiej
  27 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Teraz klikam "Tak/Nie" i pisze że nikt nie głosował na moje zdjęcia, czyżby to był wynik mojego postu tutaj ? ;)Mniejsza o to,

esquilo
esquilo: Mały myk: zaznaczyć w ten sposób (20-21 lat):

rzeczywiście, kiedyś minimalny zakres był większy,

esquilo
esquilo: To nie jest żadna pułapka. Dla userów/ek bez pakietu gwiazdy jest możliwość podejrzenia 10 pozycji (u siebie, u kogoś - w przypadku opcji głosowania na poszczególne zdjęcie). Widoczne puste avki/tudzież ze znakami zapytania oraz info/propozycja wykupienia Gwiazdy to jedynie zachęta.

No to po co ta zachęta skoro jeszcze nikt na mnie nie głosował ? Powinna się pojawić wtedy, gdy liczba głosujących przekroczy 10 pozycji, to to nie jest wyciąganie pieniędzy ?

Kto lubi progressive house to dla niego super muza: Andrey Mikhailov - Abstract Space 008 (December 2012) on DI.fm

suchowiej
Posty: 340 (po ~128 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
suchowiej
  27 grudnia 2014

Może rzucę jakimiś propozycjami ulepszenia poruszania się po fotce: jak dla mnie, nie wiem czy dla innych, fajnie by było, gdyby na górze gdzieś była ramka odświeżana co jakichś czas z tymi kółeczkami czerwonymi oddzielnie dla Powiadomień, Podglądacza i Głosów, żeby nie wchodzić na Mój profil i dopiero Podglądacz.

Kto lubi progressive house to dla niego super muza: Andrey Mikhailov - Abstract Space 008 (December 2012) on DI.fm

Sniek
Sniek
  29 grudnia 2014

podajcie po 1 stycznia ile ludzi wykupiło gwiazdkę jestem ciekaw jak mało :D

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  29 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: podajcie po 1 stycznia ile ludzi wykupiło gwiazdkę jestem ciekaw jak mało :D

Wątpię że podadzą, skoro za pewne Administracja nie byłaby za tym i mieli by coś przeciwko ;)
Sniek
Sniek
  3 stycznia 2015
proponuje nowy login :)
Hiv
Hiv
  3 stycznia 2015

ZŁODZIEJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  5 stycznia 2015
Hiv
Hiv: ZŁODZIEJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!

Kto?:o
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  5 stycznia 2015

kiedyś to nawet się wiadomości dostawało albo jakieś bonusowe oferty za okrągły staż na fotce a teraz? obecne konto dzisiaj równo 9 lat, a oni nic, tak sie dba o stałych klientów...
białoruś, panie! d83ddc14

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  5 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś to nawet się wiadomości dostawało albo jakieś bonusowe oferty za okrągły staż na fotce a teraz? obecne konto dzisiaj równo 9 lat, a oni nic, tak sie dba o stałych klientów... białoruś, panie!

Coś w tym jest, ale co zrobić można;)?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.