Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  9 grudnia 2014 (pierwszy post)

Kto jest Przeciwko tej nowej zmianie na fotce? Była ona Potrzebna??/ :D

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt się nie odniesie do tego, że bez wykupienia pakietu gwiazd nie ma się podglądu tego, kto dał ocenę na "tak"? :-)


Zgadza się, nie ma. Jednak poprzednio nie było wcale takiej możliwości nawet w Klubie Gwiazd. Teraz jest taka opcja.
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt się nie odniesie do tego, że bez wykupienia pakietu gwiazd nie ma się podglądu tego, kto dał ocenę na "tak"? :-)

Jak się nie wykupi Gwiazdki to nie masz dostępu do 11 i też nie masz dostępu Kto Cię podglądał 5 osób widzisz a jak jest ich 15 osób co cię podgląda nie widzisz... ;)
Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Komercyjne zmiany i tyle. Chcesz do kogoś napisać? Zapłać. Jak nie to idź na czat, gdzie poziom pozostawię bez komentarza. Pozostaje czekać aż wprowadzą limit znajomych, lub inne utrudnienia :)

To, nie jest tak że jak chcesz do Kogoś napisać to masz zapłacić.
To jest na takiej Zasadzie że Gwiazdka daje ci możliwość jeszcze bardziej poznania nowych ludzi, podgląd głosów czy nawet kto podglądał Twój profil itp. Możesz wyróżniać profile, Dawać 11 Pisać...
PascalHenz
PascalHenz
  11 grudnia 2014

Regularnie fotka idzie na dno, co za ludzie tym portalem zarządzają...

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Regularnie fotka idzie na dno, co za ludzie tym portalem zarządzają...

Ludzie też zarządzają ale bardziej zarządza Firma Fotki
Ezri1986
Ezri1986
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ezri1986: Nikt się nie odniesie do tego, że bez wykupienia pakietu gwiazd nie ma się podglądu tego, kto dał ocenę na "tak"? :-) Jak się nie wykupi Gwiazdki to nie masz dostępu do 11 i też nie masz dostępu Kto Cię podglądał 5 osób widzisz a jak jest ich 15 osób co cię podgląda nie widzisz... ;)

Piszesz o "starej" wersji....
Zpodgladactwem bez zmian, 11 już nie ma :D, ale jeśli mam odpowiadać na dane mi "tak" to wypadałoby widzieć, kto je daje. Przed metamorfozą dostępny był pogląd ocen (po odwzajemnieniu się oceną) i części osób, które taką ocenę wystawiły. Teraz mam tylko info, że ktoś zagłosował. Kto? "Profil ukryty." Ten portal nie rajcuje mnie na tyle, aby kupować gwiezdny pakiet, jestem tylko zawiedziona, że bezpłatni użytkownicy zostali tak potraktowani.
Ezri1986
Ezri1986
  11 grudnia 2014

I wiem, że nie płacę za PM, ale nie zdziwiłabym się, jakby to też wprowadzono (kra, kra, kraaa)

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Adusia11Slodziak: Ezri1986: Nikt się nie odniesie do tego, że bez wykupienia pakietu gwiazd nie ma się podglądu tego, kto dał ocenę na "tak"? :-) Jak się nie wykupi Gwiazdki to nie masz dostępu do 11 i też nie masz dostępu Kto Cię podglądał 5 osób widzisz a jak jest ich 15 osób co cię podgląda nie widzisz... ;) Piszesz o "starej" wersji.... Zpodgladactwem bez zmian, 11 już nie ma :D, ale jeśli mam odpowiadać na dane mi "tak" to wypadałoby widzieć, kto je daje. Przed metamorfozą dostępny był pogląd ocen (po odwzajemnieniu się oceną) i części osób, które taką ocenę wystawiły. Teraz mam tylko info, że ktoś zagłosował. Kto? "Profil ukryty." Ten portal nie rajcuje mnie na tyle, aby kupować gwiezdny pakiet, jestem tylko zawiedziona, że bezpłatni użytkownicy zostali tak potraktowani.

My za bardzo nie możemy nic zrobić, powinno być darmowe moim zdaniem Gdy ktoś nas podgląda a nie właśnie że mamy profil ukryty bez Gwiazdki ;)
Ezri1986
Ezri1986
  11 grudnia 2014

Wiadomo, że gwiezdni mają lepiej, jest to zrozumiałe, ale powinien być przynajmniej ograniczony podgląd głosujących dla darmoszczaków. Tak, jak to jest z podglądem gości.
Nie zawsze taka osoba napisze potem na priv :-)
Ale cóż robić.

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  11 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo, że gwiezdni mają lepiej, jest to zrozumiałe, ale powinien być przynajmniej ograniczony podgląd głosujących dla darmoszczaków. Tak, jak to jest z podglądem gości. Nie zawsze taka osoba napisze potem na priv :-) Ale cóż robić.

To nie my wybieramy, a jeśli nawet wypowiadamy sie na portalach, w grupach czy nawet jeśli zgłaszamy Skargi to oni nie mają wpływu..
Poza tym nie mamy wpływu niestety tak to już bywa ;)..
MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  12 grudnia 2014

Jest gdzieś możliwość zablokowania kliknięć tak przez osoby tej samej plci? Zaczyna się nabijanie takow przez laski. Czy to w ogole mozna zablokowac?! Dlaczego na niektorych profilach skali oceny nie widać. Glownie u osób, które wcześniej mialy zablokowana mozliwosc glosowania.

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  12 grudnia 2014

Opory przed zmianą są zrozumiałe, jednak nie należy się zmian bać. Robi się je po to, aby było lepiej.
Oto efekt zmian, ciemny wykres przedstawia liczbę udanych połączeń na TAK

Pomyślcie ile pozytywnych emocji otrzymały osoby, które na siebie trafiły.

MalinowyBudyn
MalinowyBudyn
  12 grudnia 2014

A mnie się wydaje, że to po prostu efekt "tak za tak". Nie ma się czym jarac. Wzrost jest tylko dlatego, ze zniknely oceny, a ludzie są przyzwyczajeni do "oceniania", wiec prosze nam tu oczu nie mydlac. ;-)

Adusia11Slodziak
Adusia11Slodziak
  12 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A mnie się wydaje, że to po prostu efekt "tak za tak". Nie ma się czym jarac. Wzrost jest tylko dlatego, ze zniknely oceny, a ludzie są przyzwyczajeni do "oceniania", wiec prosze nam tu oczu nie mydlac. ;-)

Zgadzam się z Malinową, poza tym jak już wspomniałam to nie przeniesie żadnego efektu :)
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  12 grudnia 2014

To nie jest efekt "tak za tak", gdyż wzrosły także nieudane połączenia. To jest głównie spowodowane:
1/ nową stroną głosowania, która widzą Gwiazdy i decydują na konkretne osoby.
2/ tak•nie na profilu
3/ i paroma innymi zmianami

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.