MiSZ
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
MiSZ
  31 lipca 2008 (pierwszy post)

Witam
Mam takie pytanie:] Czy istnieje jakiś adapter USB który można podłączyć pod aux w radyjku samochodowym? Dokładniej chodzi mi o to, aby podłączyć pod wyjście aux kabelek do którego bym mógł podłączyć flasha z mp3 i słuchać je po przestawieniu w radiu na aux. Nie interesują mnie transmitery ani zmieniarki z portami usb:PP Lub czy da się to zrobić innym sposobem. Radio jakie posiadam to sony cdx-m8800. Prosiłbym o konkretne odpowiedzi:]
pozdro

QORDIAN
QORDIAN
  31 lipca 2008
MiSZgtv:
Witam
Mam takie pytanie:] Czy istnieje jakiś adapter USB który można podłączyć pod aux w radyjku samochodowym? Dokładniej chodzi mi o to, aby podłączyć pod wyjście aux kabelek do którego bym mógł podłączyć flasha z mp3 i słuchać je po przestawieniu w radiu na aux. Nie interesują mnie transmitery ani zmieniarki z portami usb:PP Lub czy da się to zrobić innym s

nie da się.
medoc11
medoc11
  31 lipca 2008

nie ma szans

UMR123
UMR123
  31 lipca 2008

Jak to nie ma szans? Ja mam dysk przenośny z WEJŚCIEM usb i wyjściem aux... Co prawda na długo baterie nie wystarczą, ale zawsze coś...

PS. Nie lepiej zmienić radyjko w samochodzie ta takie z portem USB? Albo zamiast pendriva wstawić mp3 i już masz problem z głowy... O ile rozumiem o co chodzi w pytaniu ;)

Pozdrawiam

Avatar użytkownika Jacek80Jacek80
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Jacek80
  1 sierpnia 2008
MiSZgtv:
podłączyć pod wyjście aux kabelek do którego bym mógł podłączyć flasha z mp3

skoro aux jest w radiu, to podłaczasz MP3kę wyjściem na słuchawki do Auxa w radio... Jeżeli Aux ma gniazdo Chinch to potrzebujesz kabla Chinch - Jack (chyba że masz inne gniazdo)

tylko nie podgłaszaj za bardzo mp3'ki bo dźwięk będzie przesterowany
ghjk56
ghjk56
  1 sierpnia 2008

Ja mam adapter usb - jack

nim raczej podłączysz np ipoda jak masz w radiu wejście usb
i tak go nie używam

MiSZ
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
MiSZ
  1 sierpnia 2008
UMR123:
Ja mam dysk przenośny z WEJŚCIEM usb i wyjściem aux.

Dysk przenośny też by mi pasował:D Pokaż dysk taki jaki masz dokładny model:D

UMR123:
Nie lepiej zmienić radyjko w samochodzie ta takie z portem USB?

Nie bo używam soniaka i jestem z niego zadowolony:PP

UMR123:
zamiast pendriva wstawić mp3 i już masz problem z głowy

Nie bo chcę utworami sterować radiem a nie mptrzaską:PP

Wiem, że jest kabel aux na jack, a jakby miał przejściówkę jack na usb to wtedy działałby mi pendrive?

Z radyjka jestem bardzo zadowolony chodzi mi tylko o to czy da się poprowadzić wyjście na usb, aby szybko wrzucać nutę na flasha bo na płytki to troche czasu to zajmuje:PP
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.