malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak zaczelam czuc, ze sie pieke


widzisz, ja w ogole nic nie czulam :lol: siedzielismy od 11:00 do 19:00 jak piedolnieci, ale wiesz, nie czesto u nas taka pogoda, to sie rzucilismy na plaze jak czarni na tombak :swir:

Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj słońce i wiatr,szału nie ma.Wczoraj do tego dochodził delikatny deszcz.


u nas byl szal tylko dlatego, ze w Anglii tylko jeden w roku jest taki dzien - slonce, zero deszczu, chmurek, 30 stopni... :Swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ImaDrug
ImaDrug
  27 czerwca 2011
massacre
massacre: nas byl szal tylko dlatego, ze w Anglii tylko jeden w roku jest taki dzien - slonce, zero deszczu, chmurek, 30 stopni...

fajnie Wam:) uwielbiam spedzać niedziele nad wodą,takie nudne gorące popołudnie a wczoraj tego był brak choć nie wiem jak w innych częściach Polski.
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj słońce i wiatr,szału nie ma.Wczoraj do tego dochodził delikatny deszcz.

no dzisiaj pogoda jest lipna juz :/
jeden dzien lata mialam :smutny:

massacre
massacre: widzisz, ja w ogole nic nie czulam siedzielismy od 11:00 do 19:00 jak piedolnieci, ale wiesz, nie czesto u nas taka pogoda, to sie rzucilismy na plaze jak czarni na tombak

:rotfl: jakbym mogla to tez bym pewnie byla, niestety przy filtrze 50 po 2 godzinach sie spieklam (a bylam jakos miedzy 2 a 4ta :woot:) - ja tak nie moge siedziec na sloncu :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no dzisiaj pogoda jest lipna juz :/


W londku od czwartku ma sie zepsuć. Dzisiaj w pracy to i tak sie nie enjoyowalam :/
Taka zgrzana od wczoraj przy klimie zamarzalam

Konto usunięte
Konto usunięte:


Ja bez filtru i brązowa jestem, taka skóra, moj jest czerwony, a młody miał 30-tke ale on po mamusi tez brązowy :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

miami1
miami1
  28 czerwca 2011

ja też mam dobrze z opalaniem leżę godzinę i jestem mega brązowy :P

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: W londku od czwartku ma sie zepsuć. Dzisiaj w pracy to i tak sie nie enjoyowalam :/ Taka zgrzana od wczoraj przy klimie zamarzalam

u mnie wczoraj taka chmura znad morza przyszla i bylo pochmurnie :/
ale dzisiaj wyglada na ladny i sloneczny dzien :D

massacre
massacre: Ja bez filtru i brązowa jestem, taka skóra, moj jest czerwony, a młody miał 30-tke ale on po mamusi tez brązowy :)

no ja mam lipna skore - dwojka mojego rodzenstwa wlasnie opala sie od razu na brazowo, tylko ja nie :/
SoDope
SoDope
  28 czerwca 2011
miami1
miami1:

zapominając, że wcześniej sie chodziło na solarium.

a ja odkryłam tajemnice tych wszystkich wyjaranych lasek.
Melanotan - środek do strzykiwania w skóre i dzięki temu są ekstra opaleni. :ble:
miami1
miami1
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zapominając, że wcześniej sie chodziło na solarium.

w solarium byłem 5,6 razy w życiu a szybko opalałem się już przed tym, po prostu często się opalałem jak byłem młodszy do Chorwacji często latałem:)
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2011
miami1
miami1: po prostu często się opalałem jak byłem młodszy do Chorwacji często latałem:)

lol - to jest bez roznicy czy sie za malego opalales czy nie.
miami1
miami1
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lol - to jest bez roznicy czy sie za malego opalales czy nie.

no ta wyżej mi piszę że jest różnica wiec tylko odpowiadam tak?
SoDope
SoDope
  28 czerwca 2011
miami1
miami1: no ta wyżej mi piszę że jest różnica wiec tylko odpowiadam tak?

jej chodzi, że za małego.

skóra nie 'zapisuje' opalań sprzed 25 lat :zonk:
SoDope
SoDope
  28 czerwca 2011

Stary Qń a nie widzi co jest cytowane :zonk:

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2011
miami1
miami1: no ta wyżej mi piszę że jest różnica wiec tylko odpowiadam tak?

bez nerwow, nic zlego nie napisalam :)
miami1
miami1
  28 czerwca 2011

a ja się wcale nie denerwuje:D

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 czerwca 2011

jakie urocze! :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.