malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: ojej co Ty nie powiesz...

srodek nocy jak dla mnie :ninja:

massacre
massacre: ejjj Polska to skorumpowany kraj, myslisz ze polska ambasada w londynie tez bedzie skorumpowana? planuje dac lapowke za natychmiastowe wydanie paszporty dla mlodego - ta Hiszpania za mna chodzi... jak nie wezma w lape to powiem, ze moja babcia umarla i musimy jechac (pomine fakt, ze sp babcia zmarla w 2005...)

ja bym w ambasadzie nie kombinowal, babcia to dobry pretekst.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Prinz
Prinz: a bym w ambasadzie nie kombinowal,


w zeszlym roku czekalismy godzine, nie wiem czy Jarek zaplacil 15 funa... wiesz 15 funa to nic, jakbysmy mieli dostac od razu.

jechac autem do centrum to pieklo - wydalibysmy wiecej na parking (z reszta gdzie tam mozna parkowac?), za wjazd sam do centrum 8 funa, parking tez z 8 funa, dolicz paliwo... lapowka taniej wynosi.

nawet gdybysmy sie metrem wybrali - londynskie metro jest ponoc najdrozszym publicznym srodkiem transportu na calym swiecie :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Prinz
Prinz: srodek nocy jak dla mnie


wez sie ogarnij czlowieku, ja musze o 3 w nocy wstawac, zeby biura sprzatac przed przyjsciem personelu :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  30 czerwca 2011

Dołączam do klubu katarowiczów. Ale ja mam całe życie, taka alergia (na bardzo wiele rzeczy), już się praktycznie przyzwyczaiłam ;D

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: w zeszlym roku czekalismy godzine, nie wiem czy Jarek zaplacil 15 funa... wiesz 15 funa to nic, jakbysmy mieli dostac od razu. jechac autem do centrum to pieklo - wydalibysmy wiecej na parking (z reszta gdzie tam mozna parkowac?), za wjazd sam do centrum 8 funa, parking tez z 8 funa, dolicz paliwo... lapowka taniej wynosi. nawet gdybysmy sie metrem wybrali - londynskie metro jest ponoc najdrozszym publicznym srodkiem transportu na calym swiecie

w wawie tez niedlugo beda kure.wskie ceny
ja w kolonii place 1,6 €
a jak z lapowkami? jak przyjmujacy tylko jesv karany to bym sprobowal

massacre
massacre: wez sie ogarnij czlowieku, ja musze o 3 w nocy wstawac, zeby biura sprzatac przed przyjsciem personelu

o drugiej, pamietaj ze kible do tego :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Prinz
Prinz: a jak z lapowkami? jak przyjmujacy tylko jesv karany to bym sprobowal


nie dam sobie reki uciac, ale z tego co mi wiadomo, to obydwie strony karane

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 czerwca 2011
massacre
massacre: nie dam sobie reki uciac, ale z tego co mi wiadomo, to obydwie strony karane

no wlasnie, to nie rosja :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 czerwca 2011
Prinz
Prinz: o drugiej, pamietaj ze kible do tego


zaraz wrzuce focie ze sprzatania :lol: wyslalam z telefonu na maila, jakies powolny zasieg mobilny mam w telefonie :/

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2011
naaats
naaats: Współczuję :P Jak dobrze, że ja nie mam żadnej alergii :P

ja mam na niewiadomo na co od tego roku :zonk:
pijana
pijana
  30 czerwca 2011

Nosz kur**, chyba nigdy nie znajdę idealnego podkładu :martuska: Kupiłam Colorstay 110 Ivory, kolor jest idealny, ale - ciężko się rozprowadza, podkreśla każdy włosek na twarzy, najmniejsze niedoskonałości, suche skórki... :and: Gdyby LP miał dla mnie dobry kolor to zostałabym przy nim, ale taki los bledziocha :-/ Grrr...

pijana
pijana
  30 czerwca 2011

I wydaje mi się, że LP lepiej kryje, nie wiem, może dlatego, że miałam ciemniejszy odcień, a może po prostu tak jest.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nosz kur**, chyba nigdy nie znajdę idealnego podkładu Kupiłam Colorstay 110 Ivory, kolor jest idealny, ale - ciężko się rozprowadza, podkreśla każdy włosek na twarzy, najmniejsze niedoskonałości, suche skórki... Gdyby LP miał dla mnie dobry kolor to zostałabym przy nim, ale taki los bledziocha :-/ Grrr...

dlatego ja golę nos, serio :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Fieska
Fieska
  30 czerwca 2011
Prinz
Prinz: dlatego ja golę nos, serio


A ja nie mam włosów na nosie :wtf:
pijana
pijana
  30 czerwca 2011
Prinz
Prinz: dlatego ja golę nos, serio

Ale tak z wierzchu ? :woot:
pijana
pijana
  30 czerwca 2011

Na nosie to mam akurat tylko wągry, ale peelingi do ciała nieźle sobie z nimi radzą :rotfl:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.