malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
madzia2143
madzia2143
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajne buty, co nie? Założyłybyście?

Lady zGaga by założyła.
madzia2143
madzia2143
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuję kilka porad jak pomalować sobie oczy na zdjęcia. Chcę coś delikatnego. Jakieś przykłady?

może coś w ten deseń?






z ostatniego zdj chodzi mi głównie o oczy, bo jeśli chcesz delikatny to czerwoną szminkę zamień na coś bardziej delikatnego :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: albo wezmie ugryzie ciastko i przez godzine trzyma w buzi - ani nie polknie, ani nie wypluje, tak cicho z ciastkiem w buzi siedzi

No tego zachowania to za Chiny nie rozumiem :lol:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Fieska
Fieska
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z ostatniego zdj chodzi mi głównie o oczy, bo jeśli chcesz delikatny to czerwoną szminkę zamień na coś bardziej delikatnego :)


No te są ładne, jeżeli uda mi się zrobić taką kreskę :D
A co do tych czerwonych ust, to muszę zobaczyć czy będą pasowały.
Dzięki.
ImaDrug
ImaDrug
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.zeberka.pl/art.php?id=13545

miałam to tu podesłac bo własnie widziałam to ale Mnie uprzedziłaś :D
madzia2143
madzia2143
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No te są ładne, jeżeli uda mi się zrobić taką kreskę :D

poćwiczysz i na pewno się wyrobisz w tym : )

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki.

proszę :)
mmaryjka
mmaryjka
  3 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli uda mi się zrobić taką kreskę

taką kreskę bez problemu można zrobić eyelinerem w słoiczku i odpowiednim pędzelkiem, ten dobry pędzelek jest najważniejszy bo większość tych 2w1 są słabe.
Fieska
Fieska
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taką kreskę bez problemu można zrobić eyelinerem w słoiczku i odpowiednim pędzelkiem, ten dobry pędzelek jest najważniejszy bo większość tych 2w1 są słabe.


Mam taki z maybelline
madzia2143
madzia2143
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

wybrałaś jakiś makijaż z tych co Ci zaproponowałam? czy masz coś innego na oku?:) pochwal się wyborem :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moj maly wyzera srodki z takich ciastek


moj nie lubi ciastek, ciast, herbatnikow - ze slodyczy to jedynie Harribo, Lindory i jajka z niespodzianka :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może coś w ten deseń?


znasz ta laske? bo mi sie wydaje, ze ja widzialam w ten weekend :szok:

zwrocilam uwage na nia, bo miala delikatnie, ale tak precyzyjnie pomalowane oczy ze OCH ACH to za malo :w00t:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taką kreskę bez problemu można zrobić eyelinerem w słoiczku i odpowiednim pędzelkiem, ten dobry pędzelek jest najważniejszy bo większość tych 2w1 są słabe.


kazdy sie w inny sposob uczy, moja kumpela zadnym eyelinerem sie nie maluje, tak jej sie rece trzesa, ze zostaje jej tylko kredka

mi natomiast nie wychodzilo, zawsze mialam jakies falbanki. natomiast w pisaku bardzo szybko zalapalam, z pisaka przejscie na sloiczek i pedzelek bylo dla mnie o wiele latwiejsze :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 lipca 2011
massacre
massacre: moj nie lubi ciastek, ciast, herbatnikow

no to mowie ze moj tylko srodki wyjada :rotfl:

massacre
massacre: ze slodyczy to jedynie Harribo, Lindory i jajka z niespodzianka :)

moj maly to zazwyczaj je takie rzeczy jako slodycze:

chrupki, rodzynki i te takie musy.
+ czasem zje kinder niespodzianke jak ma ochote.
no i wcina rice cakes'y.
ale ogolnie za slodkim nie przepada, mam w domu pol szafki slodyczy dla niego i sama musze jesc :rotfl:
juz pomijajac to, ze nie potrafi jesc lizakow - za cholere nie chce lizac, wszystko musi byc do gryzienia :ninja:
chociaz nie, jest jedna rzecz, ktora lize - lody. ale to tez nie zawsze :P
madzia2143
madzia2143
  4 lipca 2011
massacre
massacre: znasz ta laske? bo mi sie wydaje, ze ja widzialam w ten weekend

nie, ona publikuje swoje makijaże na snobce, nie wiem skąd jest ;)
mmaryjka
mmaryjka
  4 lipca 2011
massacre
massacre: kazdy sie w inny sposob uczy, moja kumpela zadnym eyelinerem sie nie maluje, tak jej sie rece trzesa, ze zostaje jej tylko kredka

mi się akurat ręce w ogóle nie trzęsą, więc to chyba mnie ratuje.
właśnie u mnie w pisaku nie zdaje egzaminu, te pędzelki są dla mnie za grube. mam kilka pędzelków i nimi się maluję, ale naj naj naj jest jakiś staaaaaaary z mac'a, kupiłam go chyba za 7 funtów na jakiejś wyprzedaży.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.