malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
madzia2143
madzia2143
  6 lipca 2011
massacre
massacre: kiss kiss

bang bang! :calusek: link leci.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 lipca 2011

@massacre:
jak ty mnie znasz, dobrze wiesz ze jestem prozny i patrze na marki :lol:
pierwsze mi sie podobaja :) le male i diesel

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  6 lipca 2011
Prinz
Prinz: siemka, szukam jakichs ladnych perfum. powinny sie dlugo utrzymywac, miec jakas ciekawa nute... cena do 80€.

Acqua di Gio, L'eau par Kenzo lub
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://i.ebayimg.com/03/!BVtfie!CGk~$%28KGrHgoH-DUEjlLlzqhLBKT6,8,nZw~~_35.JPG

juz mi sie opakowanie podoba :napalony:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mieszka w Angli - możliwe, że ją widziałaś.


ta co widzialam, pracuje w Devon, w Torquay w takiej wloskiej kawiarence, slicznie jej w czarnej koszulce :zakochany: mowila bardzo ladnym angielskim, nie powiedzialabym ze to Polka, ale uroda uderzajaco podobna !!!!!!!!!!!!!!!!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011
Prinz
Prinz: jak ty mnie znasz, dobrze wiesz ze jestem prozny i patrze na marki


Prozny proznego wyniucha po zapachu :rotfl: widziales opis Armaniego Acqua di Gio? Wizytowka wiekszosci kierownikow wysokiego szczebla :lol:

ja mam damska wersje Acqua Di Gioia, jestem bardzo zadowolona, idealny zapach na lato

Prinz
Prinz: juz mi sie opakowanie podoba


L'Homme tez polecam, Jaro je ma chyba od 3 lat, nie wywietrzaly, trwale jak cholera, czasem po praniu jeszcze czuc, butla wielka - zapach piekny, ale na lato wg mnie zbyt intensywny, Yves Saint Laurent to co wkleilam strone wczesniej wydaje mi sie ze delikatniejszy jest :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 lipca 2011
massacre
massacre: Prozny proznego wyniucha po zapachu widziales opis Armaniego Acqua di Gio? Wizytowka wiekszosci kierownikow wysokiego szczebla

widzialem :lol: wlasnie sie nadaje, bo kieruje tu troche tymi robolami :lol:

massacre
massacre: L'Homme tez polecam, Jaro je ma chyba od 3 lat, nie wywietrzaly, trwale jak cholera, czasem po praniu jeszcze czuc, butla wielka - zapach piekny, ale na lato wg mnie zbyt intensywny, Yves Saint Laurent to co wkleilam strone wczesniej wydaje mi sie ze delikatniejszy jest

wlasnie sie zastanawiam nad armanim :P

co sadzisz o mojej dzisiejszej randce? :D
http://www.gayromeo.com/J9bTaEe20lBHTAzdGLwPrbXN56l7K6LC/auswertung/pix/popup.php/045072a4431132a1a1b9ef8369.jpg
http://www.gayromeo.com/J9bTaEe20lBHTAzdGLwPrbXN56l7K6LC/auswertung/pix/popup.php/0450b9153487f841cc87ec69b7.jpg

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

SoDope
SoDope
  6 lipca 2011
massacre
massacre: ta co widzialam, pracuje w Devon, w Torquay w takiej wloskiej kawiarence, slicznie jej w czarnej koszulce mowila bardzo ladnym angielskim, nie powiedzialabym ze to Polka, ale uroda uderzajaco podobna !!!!!!!!!!!!!!!!

a moze to ona ?
http://www.youtube.com/watch?v=l4DN0DL3q_U

:P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011
Prinz
Prinz: wlasnie sie nadaje, bo kieruje tu troche tymi robolami


ja musze odstawic te perfumy, szef mnie dzisiaj ponizyl... powiedzial do mnie:
"wez mi to skseruj" :szok: :rotfl:

Prinz
Prinz: co sadzisz o mojej dzisiejszej randce? :D http://www.gayromeo.com/J9bTaEe20lBHTAzdGLwPrbXN56l7K6LC/auswertung/pix/popup.php/045072a4431132a1a1b9ef8369.jpg http://www.gayromeo.com/J9bTaEe20lBHTAzdGLwPrbXN56l7K6LC/auswertung/pix/popup.php/0450b9153487f841cc87ec69b7.jpg


nie moj ty, nie wyglada na geja, chociaz w sumie wyglada, na biernego
to ten Hiszpan? wyglada na Niemca, albo na Polaka - moj wujek tak wyglada, 25 lat w Niemczech mieszka :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a moze to ona ?


nie mam dzwieku w pracy, po polsku mowi?

kurcze nie wiem, raczej nie ona, choc ta ktora widzialam, nie miala wcale tapety, tylko te oczy tak slicznie zrobione, na tym video ona ma w uj tapety na twarzy co nie wyjasnia moich watpliwosci :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  6 lipca 2011
massacre
massacre: nie mam dzwieku w pracy, po polsku mowi?

tak mówi po polsku.

możliwe, że do filmiku zawsze robi tapetke nie wiem :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 lipca 2011
massacre
massacre: nie moj ty, nie wyglada na geja, chociaz w sumie wyglada, na biernego

nie jest bierny :P

massacre
massacre: "wez mi to skseruj"

ja bym chója pozwał!

massacre
massacre: to ten Hiszpan? wyglada na Niemca, albo na Polaka - moj wujek tak wyglada, 25 lat w Niemczech mieszka

niemiec. hiszpan byl wczoraj, zapomnialem jego profil, pokazalbym ci zdjecie :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 lipca 2011
Prinz
Prinz: cenowo jak i jak pachnie +/-? :D

fajnie pachnie, mi sie bardzo podoba :D
cenowo... coz, jakos dwadzieciapare funtow za niego zaplacilam :D

massacre
massacre: nie wiem co matka daje, bo oni nie sa razem, widujemy sie tylko z tatusiem :) na dzien ojca bylismy w meksykanskiej restauracji, moj zjadl fajite ze wszystkim, cebula, papryka, miesem oczywiscie... a ona krecila nosem i sie pytala o pizze. tak sobie pomyslalam, ze troche lipa z niejadkiem gdzies wyjsc na miasto zeby zjesc. wiesz, wychodzisz z restauracji i musisz isc do mcdonalda, chociaz po te frytki masakra!

no lipa :/

massacre
massacre: jestes jak moja babka i mojego faceta matka moja z kolei byla kura domowa pierwsza klasa, czasem bywaly w domu trzy rodzaje obiadu, np. barszcz dla mnie, pomidorowa dla mojej siostry, szczawiowa dla mojego taty. ja nie mam czasu na marnowanie zycia w kuchni, wiec staram sie wyposrodkowac

prosze Cie, nie rozsmieszaj mnie - robie sniadanie i to ma zjesc, jeszcze by mi tu brakowalo stania nad garami godzinami :rotfl:
robie jedna rzecz i tyle, jak ktos chce miec zachcianki to niech sie nauczy gotowac :evil:

massacre
massacre: na szczescie nie mam z mlodym problemu, nawet jak zje cos slodkiego, to i tak nie ma problemu z obiadem. a do obiadow nie zmuszam, uwazam, ze trzeba sie wsluchac w organizm. on ma czasem tak, ze zje samo mieso, czasem zje kalafiora z dokladka a reszte zostawi.

moj maly je ogolnie wszystko, wiec dlatego wiem, ze nie tyle go nie zmuszam, co robie dobrze - bo jak np kiedys kilka razy mu pozwolilam nie zjesc obiadu (bo np zjadl tylko 3 lyzki i reszty mu sie nie chcialo) a za pol godziny ryczal mi w wozku za jedzeniem - a pakowanie w niego slodyczy itp podczas drogi nic mu dobrego nie robi.

massacre
massacre: za frytkami nie przepada, ale to dlatego, ze u nas w domu frytek nie ma

ja nie lubie jak moj maly je niezdrowe rzeczy, dlatego jak je frytki itp to jak nie chce jesc to nie je, ogolnie ja ich nie robie, tylko moja mama :)

massacre
massacre: wiadomo od 1410, moj mial dzisiaj na sniadanie lody z actimelem w sensie przedsniadanie, propa sniadanie ma w przedszkolu, tam go porzadnie karmia, wiec jego mamusia mu folguje od czasu do czasu

ja wychodze z zalozenia ze nawykow zywieniowych uczymy sie od dziecinstwa i to z domu je wynosimy - chce by moje dziecko jadlo glownie zdrowa zywnosc i dlatego w zyciu na sniadanie nie dalabym mu lodow czy slodyczy, nie chcialabym mu zafundowac otylosci w przyszlosci (nie mowie ze ty mu nic takiego robisz, po prostu za duzo sie napatrzylam na takie dzieci)

massacre
massacre: Armaniego wszystkie ladnie pachna, Jarek mial ten czarny razem z plynem pod prysznic, w 80 euro powinienes sie spokojnie zmiescic :) ta butelka tylko niewyjsciowa ja mialam damskie limitowana edycje biala butelka w czerwone znaczki - zaje**ty zapach i uj juz nie ma. jak to dla Ciebie, to powaCHAJ, ladny i trwaly zapach

one byly w debenhamsie na duty free :P
miami1
miami1
  7 lipca 2011

ale dostałem wiadomość

hej moze masz ochote poklikac eski:D oczywiście jesli masz numer w sieci orange:P czekam na odpowiedź:):*

hahaha :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 lipca 2011
massacre
massacre: ja mam damska wersje Acqua Di Gioiahttp://www.mimifroufrou.com/scentedsalamander/images/ACQUA-di-GIOIA-BB.jpg, jestem bardzo zadowolona, idealny zapach na lato

moja mama ja ma :D
sliczna jest :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.