malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lipca 2011
Prinz
Prinz: jestem plebejuszko w niemczech, wiec mam nieprzyjemnosc czytac twoje posty, tyle ze mam na nie wyje'bane, wiec nie pluje sie tak jak ty;)

trudno sie nie pluc, jak sie czyta takie 'rzeczy', to co najmniej niesmaczne :-)

Prinz
Prinz: oj zabolało :) przykre ze musisz na sile udowadniac swoja wartosc gdzie pewni siebie ludzie nie musza :)

niektórym po prostu wszystko trzeba tłumaczyć, ludzie, którzy nie znają się na modzie, nie rozróżniają pewnych rzeczy - trzeba powiedziec, wiem, ze nie za bardzo orientujesz się w temacie mody, rzeczy uznawanych za ładne, więc musiałam pomóc. :-)
ps. fajna opryszczka :-)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: trudno sie nie pluc, jak sie czyta takie 'rzeczy', to co najmniej niesmaczne :-)

mi nie podobaja sie twoje posty, ale je olewam i ide dalej, dasz rade pojac? polega to na tym ze sa rzeczy na swiecie ktorych nie lubie, ale nie mam na nie wplywu, wiec nie walcze z wiatrakami, przyklad: twoja mania bycia lepsza ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: niektórym po prostu wszystko trzeba tłumaczyć, ludzie, którzy nie znają się na modzie, nie rozróżniają pewnych rzeczy - trzeba powiedziec, wiem, ze nie za bardzo orientujesz się w temacie mody, rzeczy uznawanych za ładne, więc musiałam pomóc. :-)

oj co ty jeszcze pod ta swoja farbowana licha czuprynka jeszcze wymyslisz? to ty tanczylas ubrana jak tania kuref (nie obrazajac tej drugiej) a za 'smak i gust' uznajesz wyje;bany na cala szerokosc znaczek najki albo adaśka :lol: nie wspominajac o wstawianiu mi zdjec na pw gdzie na sile chcialas udowodnc, ze nie wygladasz tanio, bo mialas najka na sobie. o wstawianiu prawie gołej dupy na forum nie wspomne.
pracuj nad samoocena, bo widac, ze krucho z tym u ciebie :)

eot pustaczku :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lipca 2011
Prinz
Prinz: mi nie podobaja sie twoje posty, ale je olewam i ide dalej, dasz rade pojac? polega to na tym ze sa rzeczy na swiecie ktorych nie lubie, ale nie mam na nie wplywu, wiec nie walcze z wiatrakami, przyklad: twoja mania bycia lepsza ;)

tak sobie tlumacz ;-)

Prinz
Prinz: oj co ty jeszcze pod ta swoja farbowana licha czuprynka jeszcze wymyslisz? to ty tanczylas ubrana jak tania kuref (nie obrazajac tej drugiej) a za 'smak i gust' uznajesz wyje;bany na cala szerokosc znaczek najki albo adaśka nie wspominajac o wstawianiu mi zdjec na pw gdzie na sile chcialas udowodnc, ze nie wygladasz tanio, bo mialas najka na sobie. o wstawianiu prawie gołej dupy na forum nie wspomne. pracuj nad samoocena, bo widac, ze krucho z tym u ciebie :)

to chyba lepsze, niz noszenie sportowych sandałów do czarnych raczej eleganckich spodni o wyciągniętej koszulki. ;-) i z tym znaczkiem cos ci sie pomylilo kolego, nie chodzi o same logo tylko pisalam, ze mi nie przeszkadza i lubie, ale nie chodzilo takze o same logo a jedynie o nadruk ;-) ja przynajmniej mam co farbowac, ty za niedlugo bedziesz lysy...

:fakju: spadaj bo nie pisalam do ciebie tylko cytowalam twoja wypowiedz a ty jak zwykle sie przywaliles do mnie :ziew: zejdz ze mnie dziecino
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w Bershka są teraz mega wyprzedaże kupiłam cudną 'skórę' (eko), była po 359


Śliczna, cos w tym klimacie i na pewno w tym kolorze planuje sobie na jesień kupić, Moze dłuższa zeby nery zakrylo, ale jest bardzo w moim guscie :tak:

Prinz
Prinz: bree has changed! her son is gay so she would say 'go honey, destroy the bitch!'


Shes still high Class Man! :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lipca 2011
massacre
massacre: Śliczna, cos w tym klimacie i na pewno w tym kolorze planuje sobie na jesień kupić, Moze dłuższa zeby nery zakrylo, ale jest bardzo w moim guscie

tylko moja jest calkiem inna, nie ma kolnierza itp ale kolor jest cudny! :D moja bardziej zakiet przypomina, tak troche. tylko musze buty do niej kupic i torebke :-)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 lipca 2011
massacre
massacre: Shes still high Class Man! :)

cute foxylady that youd fuck ;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko moja jest calkiem inna, nie ma kolnierza itp ale kolor jest cudny! :D moja bardziej zakiet przypomina, tak troche. tylko musze buty do niej kupic i torebke :-)


Mi sie ta na zdjęciu podoba :w00t: zakietowej skory nie chce, musiałabym siebie zobaczyć. Bardziej widzę w siebie w stylu casual niż eleganckim ;)

Prinz
Prinz: cute foxylady that youd fuck ;)


Cute? Gaby's cute LOL, bree's kinda

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 lipca 2011
massacre
massacre: Cute? Gaby's cute LOL, bree's kinda

bree, gaby and edie :zakochany:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2011

BreeS not my type. Shes kinda person u respect coz de last fing shes afraid is challenge, she's type of a classy bitch but I Neva heard her swearin or even usin language of lower class pple :ziober2: she offers smile dat scares me somtimes but she's def not a bitchalike Id fuck ;P

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 lipca 2011
massacre
massacre: BreeS not my type. Shes kinda person u respect coz de last fing shes afraid is challenge, she's type of a classy bitch but I Neva heard her swearin or even usin language of lower class pple she offers smile dat scares me somtimes but she's def not a bitchalike Id fuck ;P

coz u hav no taste girl! id luv to spend some time wiv her. if you watched precisely, youd have noticed that shes a hot chick when it comes to sex!

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Prinz
Prinz: coz u hav no taste girl


U mite b rite

Prinz
Prinz: coz u hav no taste girl! id luv to spend some time wiv her. if you watched precisely, youd have noticed that shes a hot chick when it comes to sex!

Actually I hev, especially wit a police bloke when she burnt her turkey first time in her life :lol: she's not my type whatsoever, I'm just not Ginger person if u no what I mean. It doesn't mean she's not gawjus coz she def is :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  10 lipca 2011
Prinz
Prinz: co sadzisz o mojej dzisiejszej randce? :D http://www.gayromeo.com/J9bTaEe20lBHTAzdGLwPrbXN56l7K6LC/auswertung/pix/popup.php/045072a4431132a1a1b9ef8369.jpg http://www.gayromeo.com/J9bTaEe20lBHTAzdGLwPrbXN56l7K6LC/auswertung/pix/popup.php/0450b9153487f841cc87ec69b7.jpg


Your session has expired.
Please return to the start page and try again.

no weź :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: Your session has expired. Please return to the start page and try again.


Gay Romeo :lol: powiem ci ze taki w kit :ziober2:
Nie Moj typ, ale dobrze wyglada, z reszta jak większość homo ktorzy nie jeżdżą harlejami - Choc pewnie tobie tacy by sie spodobali :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
massacre
massacre: to ze nigdy nie bylas na silowni to nic nadzwyczajnego, zazwyczaj malo kobiet chodzi tzn nie malo ale niewiele jesli chodzi o proporcje do facetow uczeszczajacych to ze nie lubisz sie pocic tez jestem w stanie zrozumiec, sama nie lubie latem chodzic i po 5 minutach czuc ze wszystko sie do mnie klei - ale poty tzw sportowe to ekstaza :D no ale nie wmowisz mi ze nie lubisz wysilku fizycznego bo tego nie zrozumiem

lubie chodzic - moge chodzic godzinami. tanczyc tez lubie.
ale zadnego biegania czy cwiczen to nie :nie:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 lipca 2011
massacre
massacre: Gay Romeo powiem ci ze taki w kit

gotce by sie spodobal chyba :D broda, wysoki, glany etc :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.