malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: trójmiasto jest super! mimo urodzenia się w zakichanej stolicy to trójmiasto mi najbliższym miejscem na świecie, ale to też może dlatego, że bywam w większości tylko na weekendy i w wakacje.

Nie, jest za małe - 3 miasta, a ja się ciągle natykam na ludzi, którym najchętniej bym zafundowała armageddon.
Chyba znam za dużo ludzi :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: uuu

Czarę goryczy przelewa fakt, że ostatnio ciągle gdzieś się natykam na mojego ex i moją (pożal się Boże) rodzinę, z którą staram się nie utrzymywać kontaktów.
madzia2143
madzia2143
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: e ostatnio ciągle gdzieś się natykam na mojego ex

Ty, ja też tak teraz mam ; o
Gothiclady
Gothiclady
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem kozak, zalozylam konto na fejsie


to dawaj a nie pitolisz :zabawa:
Gothiclady
Gothiclady
  11 lipca 2011

ok Agnieszko M. znalazłam :ziober2:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co ja mam powiedzieć, jak mi się do miasta zjechała kaczka, rydz i armia moherów ? Dodatkowo nabożeństwa niedzielne z Jasnej Góry puszczane są w głośnikach na całe Aleje (3 główne ulice Częstochowy), a ja mieszkam obok jednej z Alej


:crylol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Trójmiasto jest za małe. Kraj jest za mały. Świat jest, k****, za mały. Psia mać, emigruję na Marsa


Trójmiasto jest super! Zwłaszcza Gdynia! Tak Max na 2 miesiące :rotfl: Poznan jest super! Urodziłam sie w Poznaniu, jednak większy sentyment mam do Gdyni - liceum, studia, waksy na plazy :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: DasIstKrieg: e ostatnio ciągle gdzieś się natykam na mojego ex Ty, ja też tak teraz mam ; o


Moj EX mieszka w chwili obecnej we Wroclawiu, nie natknelam sie jeszcze na niego :LOL: i nie, nie jest to Pako :rotfl:

W londku natomiast jeszcze nigdy nie natknelam sie na żadnego z EX, plusy nienaturalnie wielkiego miasta, sąsiadów widzę raz na miesiąc :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: ok Agnieszko M. znalazłam

:rotfl:
czyzbys zagladnela do Prinza? :D

w ogole jest smiechowo, facet zabronil mi uzywac fejsa na jego kompie :zabawa:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyzbys zagladnela do Prinza? :D


mi na wallu wyskoczylo ze ma nowych znajomych, juz wszyscy wiedza jak masz na nazwisko :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole jest smiechowo, facet zabronil mi uzywac fejsa na jego kompie


why? :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: facet zabronil mi uzywac fejsa na jego kompie

:rotfl: biedna
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: biedna

dobrze, ze mam pod reka telefon :lol2:

massacre
massacre: why?

cosw facebook is whats wrong with world etc

massacre
massacre: mi na wallu wyskoczylo ze ma nowych znajomych, juz wszyscy wiedza jak masz na nazwisko

:rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cosw facebook is whats wrong with world etc


nie kumaju :woot:
u mnie w zwiazku to ja jestem od zabraniania* :crylol:

*tak sobie tylko mowie :swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  11 lipca 2011
massacre
massacre: mi na wallu wyskoczylo ze ma nowych znajomych, juz wszyscy wiedza jak masz na nazwisko


zapraszaj! jam jest Agnieszka P. :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: czyzbys zagladnela do Prinza? :D


cicho :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: zapraszaj! jam jest Agnieszka P.


Agnieszka P. Agnieszka M. innych imion nie dawali? :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: zapraszaj! jam jest Agnieszka P.


zaproszenie wysylam tylko z nadzieja na to, ze na fejsie masz wiecej zdjec cyckow :napalony:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.