malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011

Jestem kozak, zalozylam konto na fejsie :rock:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem kozak, zalozylam konto na fejsie

dawaj lina na pw :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
Prinz
Prinz: dawaj lina na pw :D

done :P :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

W sumie nie dziwne, przy bieganiu wiecej mięśni pracuje.
Jestem ciekawa jakie masz kardio :ziober2: Choc malolata jestes, to pewnie nie jest zle :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

madzia2143
madzia2143
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem kozak, zalozylam konto na fejsie

ja też nie dawno :mrgreen: tzn miałam wcześniej ale usunęłam na czas sesji, bo cholerstwo jednak wciąga :wtf: ale wróciłam ;P
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też nie dawno tzn miałam wcześniej ale usunęłam na czas sesji, bo cholerstwo jednak wciąga ale wróciłam ;P

Ja nigdy nie mialam, ale np moja przyjaciolka z niego korzysta, a za bardzo inaczej z nia kontaktu nie mam, wiec bede sie teraz kontaktowac przez to, w sumie zadnych zdjec ani nic nie mam nawet zamiaru wrzucac :D

massacre
massacre: W sumie nie dziwne, przy bieganiu wiecej mięśni pracuje. Jestem ciekawa jakie masz kardio Choc malolata jestes, to pewnie nie jest zle

przypuszczam, ze jest ponizej przecietnej :rotfl:
madzia2143
madzia2143
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nigdy nie mialam, ale np moja przyjaciolka z niego korzysta, a za bardzo inaczej z nia kontaktu nie mam, wiec bede sie teraz kontaktowac przez to, w sumie zadnych zdjec ani nic nie mam nawet zamiaru wrzucac :D

to jest to , że kontakt dzięki takim portalom jest łatwiej utrzymać ; ) ale wszystko ma swój czas, najpierw była fotka - wszyscy prawie ją mieli, ale szał po paru latach minął gdy powstała nasza-klasa; jednak teraz też ludzie rzadko tam bywają bo mają fejsa ;p pewnie za chwilę znowu powstanie jakiś nowy portal społecznościowy i fejs zginie :ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest to , że kontakt dzięki takim portalom jest łatwiej utrzymać ; ) ale wszystko ma swój czas, najpierw była fotka - wszyscy prawie ją mieli, ale szał po paru latach minął gdy powstała nasza-klasa; jednak teraz też ludzie rzadko tam bywają bo mają fejsa ;p pewnie za chwilę znowu powstanie jakiś nowy portal społecznościowy i fejs zginie

pewnie tak, w sumie swiat musi isc do przodu :D
Paulinessa
Paulinessa
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też nie dawno tzn miałam wcześniej ale usunęłam na czas sesji, bo cholerstwo jednak wciąga ale wróciłam ;P


Ja też tak zrobiłam, zdezaktywowałam na jakis czas:D
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  10 lipca 2011

Trójmiasto jest za małe. Kraj jest za mały. Świat jest, k****, za mały.
Psia mać, emigruję na Marsa :zly:

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trójmiasto jest za małe. Kraj jest za mały. Świat jest, k****, za mały. Psia mać, emigruję na Marsa

:lol2: co sie stalo?? :D
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sie stalo?? :D

Za dużo ludzi dookoła. Szczególnie tych, których oglądać nie mam ochoty :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trójmiasto jest za małe.

trójmiasto jest super! mimo urodzenia się w zakichanej stolicy to trójmiasto mi najbliższym miejscem na świecie, ale to też może dlatego, że bywam w większości tylko na weekendy i w wakacje.
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Za dużo ludzi dookoła. Szczególnie tych, których oglądać nie mam ochoty

uuu :ninja:
pijana
pijana
  11 lipca 2011

A co ja mam powiedzieć, jak mi się do miasta zjechała kaczka, rydz i armia moherów ? Dodatkowo nabożeństwa niedzielne z Jasnej Góry puszczane są w głośnikach na całe Aleje (3 główne ulice Częstochowy), a ja mieszkam obok jednej z Alej... :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.