malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
ImaDrug
ImaDrug
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: będę siostrą po raz trzeci. haha, tata stary, ale jary.

gratulacje :) ;P
mmaryjka
mmaryjka
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gratulacje

dzięki.
24 i 25 lat różnicy, nieźle się ojciec postarał
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: będę siostrą po raz trzeci. haha, tata stary, ale jary.

To pogratulowac :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: będę siostrą po raz trzeci. haha, tata stary, ale jary.


GRATULACJE :) chcesz siostrę czy brata?
Moj tata sie postarał jak ja miałam 14 i moja sis 12 - tez oczekiwalismy trzeciego kompana, wyszedł trzeci i czwarty :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gothiclady
Gothiclady
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki. 24 i 25 lat różnicy, nieźle się ojciec postarał

będziesz mogła potrenować przed swoim własnym ;)

pogratulowała.
ChicaBombb
ChicaBombb
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: będę siostrą po raz trzeci. haha, tata stary, ale jary.

gratulacje:)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 lipca 2011

widzę, że temat o dzieciach :D
wczoraj byłam na naukach przedmałżenskich i poznałam metodę planowania rodziny/odłożenia poczęcia prof. Jozefa Rotzera. Powiem Wam, jest to logiczne i lepsze niż trucie się prochami, od następnego okresu zaczynam :ninja:

mmaryjka
mmaryjka
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Gothiclady
Gothiclady:

ChicaBombb
ChicaBombb:

massacre
massacre: chcesz siostrę czy brata?

dzięki! szczerze mówiąc to wszystko mi jedno bo i tak z nimi nie mieszkam. mają już córkę, to jeszcze teraz mogliby mieć syna bo mi się dobrze wychowywało z bratem, aczkolwiek my byliśmy rok po roku, a u nich będzie 7 lat.
takie są zalety młodej żony;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wczoraj byłam na naukach przedmałżenskich i poznałam metodę planowania rodziny/odłożenia poczęcia prof. Jozefa Rotzera. Powiem Wam, jest to logiczne i lepsze niż trucie się prochami, od następnego okresu zaczynam

kalendarzyk?
mmaryjka
mmaryjka
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kalendarzyk?

to nie jest metoda anty:mrgreen:
moja koleżanka jedzie na metodzie objawowo-termalnej już z 6 lat i dzieciaka nie ma, więc faktycznie to DZIAŁA
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kalendarzyk?

nie, kalendarzyk to potoczna nazwa, ja mówię o konretnej metodzie :-) ta metoda ma współczynnik pearla 0,2 czyli bardzo dobry. i polega na obeserwowaniu tylko swojego ciała a nie ingerencji za pomocą hormonów, nie niszczy zdrowia. :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moja koleżanka jedzie na metodzie objawowo-termalnej już z 6 lat i dzieciaka nie ma, więc faktycznie to DZIAŁA

dokładnie :-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie jest metoda anty

no nie wiem :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: moja koleżanka jedzie na metodzie objawowo-termalnej już z 6 lat i dzieciaka nie ma, więc faktycznie to DZIAŁA

jak to dziala dokladnie?
moze dziala, moze nie, bardziej chcialabym zobaczyc, czy jak bedzie chciala juz miec dziecko to czy uda jej sie zajsc, bo moze niekoniecznie to sprawa metody :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, kalendarzyk to potoczna nazwa, ja mówię o konretnej metodzie :-) ta metoda ma współczynnik pearla 0,2 czyli bardzo dobry. i polega na obeserwowaniu tylko swojego ciała a nie ingerencji za pomocą hormonów, nie niszczy zdrowia. :-)

aha, czyli cos w sensie - mierzysz temperature itp i w dane dni nie uprawiasz seksu, tak?
sorry, jesli pytanie jest glupie, ale nie mam na tn temat zielonego pojecia :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to dziala dokladnie? moze dziala, moze nie, bardziej chcialabym zobaczyc, czy jak bedzie chciala juz miec dziecko to czy uda jej sie zajsc, bo moze niekoniecznie to sprawa metody :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Metody_objawowo-termiczne
http://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_R%C3%B6tzera dokladnie ta metoda, poczytaj.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.