malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
mirra20
mirra20
  13 lipca 2011

Co do antykoncepcji ja stosuje krążek (bo implantu w Polsce nie ma:/) ale nie narzekam

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 lipca 2011

A co do tabletek antykoncepcyjnych - działają wczesno poronnie (wczesnoporonnie?). Działają kilkufazowo, powinny blokować jajeczkowanie, zagęszczać śluz itp, ale spóźniając się z tabletką czy w czasie choroby organizm tylko czeka aby wypuścić gotowe jajeczko, kiedy tak sie stanie i kiedy zostanie zapłodnione (MOZE, NIE MUSI BYC), tabletki uniemożliwiają zagnieżdzenie się zapłodnionej komórki jajowej w 'ściółce' (czy jak to tam sie nazywa) macicy. Wiec pozdrawiam wszystkie dziewczyny przeciwne aborcji :-)

a pfe!!!

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (bo implantu w Polsce nie ma:/)


ponoc jest, ponoc w prywatnych klinikach i ponoc ku***sko drogi :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  13 lipca 2011
massacre
massacre: wsadzi se implanta i stwierdzi ze nigdy nie wroci do pigulek

też bym to zrobiła, ale na razie jestem na plastrach i chwilowo mój organizm funkcjonuje bez zarzutów. stresuję się, że byłby jakiś armagedon.

massacre
massacre: rozpustnica

od dwóch lat z tym samym to chyba już się nie zaliczam;) osobiście bardzo chętnie bym zaczęła 'naturalne' metody, ale u mnie to nie zadziała głównie przez godziny studiów i praktyk
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie. coś za coś. zdrowie za wygodę

niestety.

massacre
massacre: sprawdzilam karte, jest na 3 lata, wiem ze jak pierwszy raz zakladalam, to byl jeszcze jakis na 5 lat ale go wycofali - nie chce wiedziec dlaczego, ale moze ma to zwiazek z tym, ze teraz tyle Angielek z wasami chodzi

wiem, ze byla jakas akcja chyba pare lat temu z jakims rodzajem implantow, ale nie wiem dokladnie o co chodzilo.

massacre
massacre: ach ja mam w lewym ramieniu bo jestem praworeczna - wsadzaja ci w to ramie, ktore sie "meczy" mniej

to tez bede miala w lewym.

massacre
massacre: a ty sie modl, zeby recesja minela, bo cos slyszalam, ze maja wprowadzic system jak w USA i w PL, ze bedzie sie za wszystko placilo ! Jak sprywatyzuja NHS to bedziemy zebami implanty wyjmowaly, na jednym z forow, Amerykanka sie zalila, ze ma problemy finansowe, nie stac ja na usuniecie implanta, bo w USA to kosztuje kilkaset dolarow Jak do tego recesja doprowadzi w UK to bede musiala sie karnac do Australii tam nie planuja wprowadzic platnej sluzby zdrowia w najblizszym czasie

to bede placic najwyzej, przezyje :D
i tak mnie wyjdzie taniej, niz kolejne dziecko :)
mirra20
mirra20
  13 lipca 2011

Kurde cos nie tak mam z cytowaniem:/ jak zmieniałam metodę bo plastrów nie moglam znieść to mi ginekolog mówił że nie ma

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tabletki uniemożliwiają zagnieżdzenie się zapłodnionej komórki jajowej w 'ściółce' (czy jak to tam sie nazywa) macicy

komorka jajowa to nie dziecko, tyle.
mmaryjka
mmaryjka
  13 lipca 2011

w polsce metodą 'na dłużej' jest jedynie mirena albo zwykła spirala

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: komorka jajowa to nie dziecko, tyle.

ZAPŁODNIONA JUŻ JEST nowym człowiekiem, Ty tez od tego się wzięłaś ;-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też bym to zrobiła, ale na razie jestem na plastrach


plastry mi odradzono ze wzgledu na duzy wysilek fizyczny i papierosy
Konto usunięte
Konto usunięte: chętnie bym zaczęła 'naturalne' metody, ale u mnie to nie zadziała głównie przez godziny studiów i praktyk


jakos w dobie XXI wieku, zanieczyszczen, stresow, rozstrojonych organizmow, nieregularnego stylu zycia nie wierze w tzw naturalne metody :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: i tak mnie wyjdzie taniej, niz kolejne dziecko :)


:crylol: mysmy chcieli trojke-czworke dzieci :crylol: teraz sie laskawie zgodzilam na drugie :rotfl: Przejde z mlodym obok Disney Store bez wchodzenia do srodka i juz sie koszt implanta zwraca :swir:

Konto usunięte
Konto usunięte: to mi ginekolog mówił że nie ma


nie wiem... w UK w ogole wkladaja i wyjmuja je pielegniarki, w Polsce na usuniecie musisz sie udac do chirurga, ktory oczywiscie przeszedl odpowiednie szkolenie :crylol: ja piedole, 20 lat studiow, zeby skore naciac lekko i wsuwke wyjac :ninja:

moze Twoj ginekolog nie byl na jakims dodatkowym szkoleniu w Genewie? Ja juz sama nie wiem :woot: w UK stosuja Implanon od lat i nikt jeszcze od niego nie umarl :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ZAPŁODNIONA JUŻ JEST nowym człowiekiem, Ty tez od tego się wzięłaś ;-)

nie jest czlowiekiem, jest ZARODKIEM. czlowiek musi wygladac jak czlowiek, oddychac, miec SERCE I MOZG. sama komorka nawet zaplodniona nie ma niczego.
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
massacre
massacre: mysmy chcieli trojke-czworke dzieci teraz sie laskawie zgodzilam na drugie Przejde z mlodym obok Disney Store bez wchodzenia do srodka i juz sie koszt implanta zwraca

jejus, mega, prawie male przedszkole moglibyscie otworzyc :rotfl:
mirra20
mirra20
  13 lipca 2011

Asia proszę Cie nie porównujmy UK do Polski:lol:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jejus, mega, prawie male przedszkole moglibyscie otworzyc


wczoraj tak myslalam o tym, podwyzki nie dostane, recesja, ciecie kosztow, dlaczego mam miec pensje wyzsza skoro siedze na fejsie? wiec nawet nie prosze :lol:
a te wszystkie glupie matki patrza sie i sie ze mnie smieja, nie pracuja, chodza calymi dniami na zakupy - pytam ja sie, skad maja na to kase?
wywnioskowalam, ze sie nie opyla kobiecie pracowac w tym kraju tylko siedziec na dupie i rodzic dzieci
przecietnie, powiedzmy ze masz 4 dzieci, jak przecietna Somalijka :rotfl:
na same dzieci, za to ze je masz dostajesz ok. £300 co miesiac
na chate housing w Londynie dostaniesz ok. £1200 no bo 4 dzieci, musza miec swoje pokoje, co nie? :zonk:
maz dostaje working tax credit za to ze jego zona nie robi i dostaje do pensyjki dodatek jakies £400 bo jego dochod sie dzieli na 6 osob, zarabia powiedzmy w Off Licence z £900 miesiecznie
oczywiscie dostaja takze Income Support - tez pewnie z £200-300
i Child Tax Credit zeby dzieci na szkolne wydatki mialy
Krowa ma darmowy transport publiczny i znizki na silownie, baseny itp
a jak jeszcze powie z Job Centre ze "szuka" pracy i nie moze znalezc to dostanie tygodniowo £80 zasilku dla bezrobotnych + darmowe kursy, gdyby chciala sie podksztalcic!
A POTEM TAKIE KROWY MI SIE SMIEJA W TWARZ, BO JESTEM PRZECIEZ GLUPIA I PRACUJE :martuska:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Asia proszę Cie nie porównujmy UK do Polski


UK to syf! nie ma jagodzianek i bajaderek! :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.