malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym chce implanta miec, wiec tez ich brac nie bede.

jakiego implanta?
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ok:) tabletki nie tylko raka powoduja, duzo jest ciekawych inf na necie.

wiem, mam ulotke w domu, po tym jak nie mialam pewnosci jak reaguja ze sloncem to przeczytalam cala - jestem swiadoma tego, co moga zrobic :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakiego implanta?

antykoncepcyjnego:
http://www.nhs.uk/Livewell/Contraception/Pages/Contraceptiveimplant.aspx
wkladaja w ramie bodajze i spokoj na 3 lata.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakiego implanta?


takiego:





ja jestem bardzo zadowolona, mialam go w uj czasu, potem wyjelam, zeby zajsc w ciaze, po ciazy tez nowego implanta i mam go - jest wazny jakies 3 lata, mam go do maja 2012, wyjmujesz wtedy albo wczesniej i od razu mozesz zachodzic w ciaze, nie tak jak z tabletkami. jest oparty na jednym hormonie tylko tak jak pigulki te ktore sie bierze bez tej tygodniowej przerwy. z poprzednim doswiadczylam kilka skutkow ubocznych, z obecnym wcale :D
podczas zabiegu wsuwaja ci go jak na zdjeciu - nie czujesz go wcale (pierwsze dni moze cie lekko swedziec), jak wymacasz to wyczujesz cos jakby wsuwke pod skora :D)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
massacre
massacre: ja jestem bardzo zadowolona, mialam go w uj czasu, potem wyjelam, zeby zajsc w ciaze, po ciazy tez nowego implanta i mam go - jest wazny jakies 3 lata, mam go do maja 2012, wyjmujesz wtedy albo wczesniej i od razu mozesz zachodzic w ciaze, nie tak jak z tabletkami. jest oparty na jednym hormonie tylko tak jak pigulki te ktore sie bierze bez tej tygodniowej przerwy. z poprzednim doswiadczylam kilka skutkow ubocznych, z obecnym wcale :D podczas zabiegu wsuwaja ci go jak na zdjeciu - nie czujesz go wcale (pierwsze dni moze cie lekko swedziec), jak wymacasz to wyczujesz cos jakby wsuwke pod skora :D)

no wlasnie i takie cos chce.
ChicaBombb
ChicaBombb
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BreakMyFall18: http://pl.wikipedia.org/wiki/Metody_objawowo-termiczne http://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_R%C3%B6tzera dokladnie ta metoda, poczytaj.

i bez mierzenia temperatury i robienie wykresow wiem kiedy mam owulacje- boli mnie brzuch, no i sluz:)

Konto usunięte
Konto usunięte: dla kazdego tabletki to swinstwo ;-) co 4 kobieta ktora stosuje tabletki ma raka :-)

tabletki tez zapobiegaja niektorym nowotworom:) poza tym rak jest w kazdym, tylko nie u kazdego sie uaktywnia:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wkladaja w ramie bodajze i spokoj na 3 lata.


dokladnie :tak: ja sobie bardzo chwale :tak:
nie musze pamietac o "wez pigulke, wez pigulke" :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lipca 2011
massacre
massacre: dokladnie ja sobie bardzo chwale nie musze pamietac o "wez pigulke, wez pigulke"

wez mi nie mow - wczesniej bralam o 18stej iprzez to w zeszlym miesiacu zapomnialam, bo akurat robie wtedy malemu kapiel badz prysznic, teraz biore o 10 rano, zeby nie zapomniec, ale i tak mnie to wkurza :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no widzisz, problem w tym, ze ja gumek nienawidze wrecz, dlatego jestem na tabletkach :) co do pigulki to w zeszlym miesiacu zapomnialam jednej i bralam ta ''po'' i dziekuje, nigdy wiecej, zbyt straszne dla mnie jest nawet myslenie o tym.

no właśnie. coś za coś. zdrowie za wygodę
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wez mi nie mow - wczesniej bralam o 18stej iprzez to w zeszlym miesiacu zapomnialam, bo akurat robie wtedy malemu kapiel badz prysznic, teraz biore o 10 rano, zeby nie zapomniec, ale i tak mnie to wkurza


sprawdzilam karte, jest na 3 lata, wiem ze jak pierwszy raz zakladalam, to byl jeszcze jakis na 5 lat :woot: ale go wycofali - nie chce wiedziec dlaczego, ale moze ma to zwiazek z tym, ze teraz tyle Angielek z wasami chodzi :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zdrowie za wygodę


pigulki to nie wygoda :martuska:

Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie i takie cos chce.


ach ja mam w lewym ramieniu bo jestem praworeczna - wsadzaja ci w to ramie, ktore sie "meczy" mniej :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  13 lipca 2011
massacre
massacre: pigulki to nie wygoda

dla agoosi jest to wygoda. dla mnie też ponieważ przy moim trybie życia musiałabym żyć w celibacie, niestety.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: agoosiaaa


a ty sie modl, zeby recesja minela, bo cos slyszalam, ze maja wprowadzic system jak w USA i w PL, ze bedzie sie za wszystko placilo ! Jak sprywatyzuja NHS to bedziemy zebami implanty wyjmowaly, na jednym z forow, Amerykanka sie zalila, ze ma problemy finansowe, nie stac ja na usuniecie implanta, bo w USA to kosztuje kilkaset dolarow :szok: Jak do tego recesja doprowadzi w UK to bede musiala sie karnac do Australii :crylol: tam nie planuja wprowadzic platnej sluzby zdrowia w najblizszym czasie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla agoosi jest to wygoda


agoosia klamie :lol: wsadzi se implanta i stwierdzi ze nigdy nie wroci do pigulek :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przy moim trybie życia musiałabym żyć w celibacie


rozpustnica :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.