malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Gothiclady
Gothiclady
  11 lipca 2011
massacre
massacre: zaproszenie wysylam tylko z nadzieja na to, ze na fejsie masz wiecej zdjec cyckow


chyba nie mam :crylol:
TheWitch
TheWitch
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cosw

*cos

massacre
massacre: nie kumaju

no ze fejsbuk jest jedna z tych rzeczy, co sprawiaja ze swiat jest zryty.

massacre
massacre: u mnie w zwiazku to ja jestem od zabraniania* *tak sobie tylko mowie

:rotfl:
nie no, jego komputer to jak jego dziecko, wole nie psuc :P:
madzia2143
madzia2143
  11 lipca 2011
massacre
massacre: Moj EX mieszka w chwili obecnej we Wroclawiu, nie natknelam sie jeszcze na niego

nie mów hop póki nie przeskoczysz ;D mój kumpel pojechał na wakacje do Chorwacji to spotkał tam nauczycielkę z matmy :D
Martitta
Martitta
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mów hop póki nie przeskoczysz ;D mój kumpel pojechał na wakacje do Chorwacji to spotkał tam nauczycielkę z matmy :D

Ja jak byłam z narzeczonym w Anglii, to w centrum Leicester spotkał kumpla z klasy, z technikum :ziober2: Tak więc nigdy nic nie wiadomo :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ze fejsbuk jest jedna z tych rzeczy, co sprawiaja ze swiat jest zryty.


czyli pasujesz tam jak ulal :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: mój kumpel pojechał na wakacje do Chorwacji to spotkał tam nauczycielkę z matmy :D


Chorwacja, Egipt, Majorka to chyba dosc popularne miejsca wakacyjne dla Polakow, co?
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jak byłam z narzeczonym w Anglii, to w centrum Leicester spotkał kumpla z klasy, z technikum Tak więc nigdy nic nie wiadomo


moj ex tak samo, spotkal na trafalgar kumpla z uczelni - ale to byl jedyny raz.... 7267 lat temu spotkalam swoja wielka "milosc" z podstawowki - bylam wtedy juz dorosla, ja go pamietalam ofkors, a on mnie nie :smutny: ale juz wtedy mnie nie krecil :rotfl:

a ale to tez bylo w PL w innym zupelnie miescie napatoczylam sie na kolesia, z ktorym laczylo nas cos tam fajnego (Pozdrawiam Ampera z Gdanska Chelma :crylol:) - tak sobie gadalismy, gadalismy i mi wyznal ze bylam jego pierwsza kobieta (:szok:) szok, bo byl za dobry w te klocki :swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 lipca 2011

chwale sie - bylem pierwszy raz w zyciu na silowni :mrgreen:
ladni panowie są :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Prinz
Prinz: chwale sie - bylem pierwszy raz w zyciu na silowni


i jak wrazenia?

Prinz
Prinz: ladni panowie są :D


i wiekszosc geje :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 lipca 2011
massacre
massacre: i jak wrazenia?

nie lubie rowerka :/ jeszcze wyprobowalem takie cos uj we jak to sie nazywa, stoi sie na tym i porusza nogami, trzyma sie takie tyczki i jakby sie idzie w powietrzu :lol:

massacre
massacre: i wiekszosc geje

byl numerek pod prysznicem :mrgreen:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

DasIstKrieg
DasIstKrieg
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty, ja też tak teraz mam ; o

Jeszcze lepiej - muszę sobie odpuścić piątkowy wypad do klubu;/ Bo jak mi się mój obecny z moim byłym spotka, to może być źle. ;/ Wiadomo, faceci nie myślą czasem, szczególnie po kilku browcach :and:

massacre
massacre: Trójmiasto jest super! Zwłaszcza Gdynia! Tak Max na 2 miesiące Poznan jest super! Urodziłam sie w Poznaniu, jednak większy sentyment mam do Gdyni - liceum, studia, waksy na plazy

Tak, na 2 miesiące w sam raz, po 20 latach mam go serdecznie dość.

massacre
massacre: Moj EX mieszka w chwili obecnej we Wroclawiu, nie natknelam sie jeszcze na niego i nie, nie jest to Pako W londku natomiast jeszcze nigdy nie natknelam sie na żadnego z EX, plusy nienaturalnie wielkiego miasta, sąsiadów widzę raz na miesiąc

Kusisz mnie do opuszczenia Kraju :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Prinz
Prinz: nie lubie rowerka :/


my favourite :zakochany: zwlaszcza te male do spinningu - tak mnie poslady zazwyczaj nakuwiaja, ze malo pozniej co czuje - nawet palca w dupie :and: :swir:
ehh napalilam sie, znowu chyba zaczne na silke chodzic...

Prinz
Prinz: stoi sie na tym i porusza nogami, trzyma sie takie tyczki i jakby sie idzie w powietrzu


stepper?

nudne w uj, wole wiosla :D

Prinz
Prinz: byl numerek pod prysznicem


ju bicz! , wiedziales chociaz jak ma na imie? :lol: opowiadaj !
Konto usunięte
Konto usunięte: Kusisz mnie do opuszczenia Kraju :D

hahah wyobraz sobie, ze smrod stoczniowcow latem w zapchanym trajtku 23 z zamknietymi szczelnie wszystkimi oknami i kilka rozkladajacych sie moherow w drodze do kosciola to pikus przy tym jak w londynskich autobusach czasem cuchnie :crylol: ostatnio kumpel musial wysiasc, bo jeden ciapur zdjal butu zeby moc sie modlic na gazecie :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

DasIstKrieg
DasIstKrieg
  11 lipca 2011
massacre
massacre: hahah wyobraz sobie, ze smrod stoczniowcow latem w zapchanym trajtku 23 z zamknietymi szczelnie wszystkimi oknami i kilka rozkladajacych sie moherow w drodze do kosciola to pikus przy tym jak w londynskich autobusach czasem cuchnie ostatnio kumpel musial wysiasc, bo jeden ciapur zdjal butu zeby moc sie modlic na gazecie

Nie, gorzej teraz jest w 22 i 27, szczególnie, jak cała niedfomyta ferajna z zakładów rybnych wraca z pracy :haft:

No to jest minus - u mnie by na kopach z autobusu wyleciał.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 lipca 2011
massacre
massacre: my favourite zwlaszcza te male do spinningu - tak mnie poslady zazwyczaj nakuwiaja, ze malo pozniej co czuje - nawet palca w dupie ehh napalilam sie, znowu chyba zaczne na silke chodzic...

mnie zaraz zaczely uda napiedalac. mam 3 tyg przerwy od biegania i mam :and: a to zarcie niemieckie tuczy niesamowicie.

massacre
massacre: stepper?

ta. to :D na wiecej juz nie mialem sily.

massacre
massacre: ju bicz! , wiedziales chociaz jak ma na imie? opowiadaj !

nie wiem, ale wiem ze byl z grecji :lol: dobre i to.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lipca 2011
massacre
massacre: czyli pasujesz tam jak ulal

idealnie :Zakochany:
madzia2143
madzia2143
  11 lipca 2011
massacre
massacre: Chorwacja, Egipt, Majorka to chyba dosc popularne miejsca wakacyjne dla Polakow, co?

no tak, ale że też trafili w to samo miasto, w tym samym czasie nie jest zbyt miłym zbiegiem okoliczności, tym bardziej, że to nie była miła nauczycielka :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze lepiej - muszę sobie odpuścić piątkowy wypad do klubu;/ Bo jak mi się mój obecny z moim byłym spotka, to może być źle. ;/ Wiadomo, faceci nie myślą czasem, szczególnie po kilku browcach

niestety ;/ to idź do innego : D ja w piątek idę w tany i mam gdzieś kogo spotkam :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tym bardziej, że to nie była miła nauczycielka


Jak kiedys będąc w Polsce trafiłam na mojego pana od angielskiego, zapytał sie jak tam jego ulubiona uczennica :lol: ja mu na to ze mieszkam w krainie mojego ulubionego języka (byłam najlepsza uczennica - tak chwale sie :mrgreen:) i ze na studiach moja profesorka z angola mnie nienawidzila bo za często wiedziałam lepiej :LOL: miałam większa znajomość amerykańskiego niż brytyjskiego ale na szczęście mi przeszło :) bardzo szybko mnie Zycie nauczyło ze amerykańskie słownictwo w kraju Shakespeare'a jest potepiane ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.