malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Prinz
Prinz: leski to inny gatunek, prosze nie wrzucac mnie do jednego wora z nimi bo sie obraze


nie wrzucam, popieram adopcje przez homo (facetow), jestem przeciwna adopcji przez les - jesli by wierzyc statystykom oczywiscie, ktore zostaly opublikowane w zeszlym roku, ze wsrod zwiazkow les jest wysoki odsetek przemocy tzw. domowej, alkoholizmu, narkomanii i ogolnie powszechnej patologii, gdzie wsrod grupy badanych par homo wiekszosc z nich byla/ jest na wysokich stanowiskach, z kredytami na mieszkania, domy, inwestycje, ustatkowani, kulturalni, z dobra opinia wsrod sasiadow itd. wiesz, statystyki byly prowadzone przede wszystkim wlasnie pod katem adopcji przez pary homoseksualne, stad wlasnie duza waga na tego typu aspekty jakie bierze sie pod uwage przy przyznawaniu prawa do adopcji parom hetero.
Prinz
Prinz: mi chodzilo o to, ze czasem ten bardziej kobiecy moze dominowac w zwiazku :)


wiesz, na pierwszy rzut oka tak jest, jak sie ich pozna blizej, to ten duzy spiewa Diane Ross, ma zgrabniejsze posladki, lepiej gotuje no i gestykuluje i porusza sie duzo bardziej kobieco niz ten maly :D

Prinz
Prinz: bo ty jestes fag hag!


uznam za komplement :*

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 lipca 2011
massacre
massacre: nie wrzucam, popieram adopcje przez homo (facetow), jestem przeciwna adopcji przez les - jesli by wierzyc statystykom oczywiscie, ktore zostaly opublikowane w zeszlym roku, ze wsrod zwiazkow les jest wysoki odsetek przemocy tzw. domowej, alkoholizmu, narkomanii i ogolnie powszechnej patologii, gdzie wsrod grupy badanych par homo wiekszosc z nich byla/ jest na wysokich stanowiskach, z kredytami na mieszkania, domy, inwestycje, ustatkowani, kulturalni, z dobra opinia wsrod sasiadow itd. wiesz, statystyki byly prowadzone przede wszystkim wlasnie pod katem adopcji przez pary homoseksualne, stad wlasnie duza waga na tego typu aspekty jakie bierze sie pod uwage przy przyznawaniu prawa do adopcji parom hetero.

to dobre statystyki, bo ja nie znam zadnej normalnej les, no moze jedna, ale to tez tak na pol O.o

massacre
massacre: wiesz, na pierwszy rzut oka tak jest, jak sie ich pozna blizej, to ten duzy spiewa Diane Ross, ma zgrabniejsze posladki, lepiej gotuje no i gestykuluje i porusza sie duzo bardziej kobieco niz ten maly :D

no to prawda, zazwyczaj na pierwszy rzut oka sie moze wydawac, ze ten wiekszy dominuje, zreszta jakos w 50% przypadkow a nawet wiecej, w zwiazkach jest \uni' czyli sie wymieniaja kto kogo :lol:

massacre
massacre: uznam za komplement :*

:*

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Prinz
Prinz: to dobre statystyki, bo ja nie znam zadnej normalnej les, no moze jedna, ale to tez tak na pol O.o


nie chce wyjsc na seksistke czy homofobke :swir: ale te les ktore widze na gejowskich plazach w Brighton (Brighton - angielska stolica homo - tzw gayland :D najlepszy resort turystyczny, zeby poznac singla geja :pavarotti:) - no ale wracajac do tematu, to jak tam widze pelno tych les, to kojarza mi sie z damskimi wersjami bekajacych smierdzacych burakow co pija tanie piwo na przystanku. nie twierdze ze wszystkie i nie twierdze ze takie sa - takie odnioslam po prostu pierwsze wrazenie - nie bujam sie z lesbijkami - balabym sie ze zdradze jara :rotfl:

Prinz
Prinz: w zwiazkach jest \uni' czyli sie wymieniaja kto kogo


zaproponuje zwiazek uni jarkowi, myslisz ze sie zgodzi zebym go dzisiaj wieczorem wyruchala jakims dildoskiem? :crylol: dosc czesto w sumie to proponuje, mam wibratory - nawet pijany sie nie chce zgodzic :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 lipca 2011
massacre
massacre: nie chce wyjsc na seksistke czy homofobke ale te les ktore widze na gejowskich plazach w Brighton (Brighton - angielska stolica homo - tzw gayland :D najlepszy resort turystyczny, zeby poznac singla geja ) - no ale wracajac do tematu, to jak tam widze pelno tych les, to kojarza mi sie z damskimi wersjami bekajacych smierdzacych burakow co pija tanie piwo na przystanku. nie twierdze ze wszystkie i nie twierdze ze takie sa - takie odnioslam po prostu pierwsze wrazenie - nie bujam sie z lesbijkami - balabym sie ze zdradze jara

no takie malpiszony wlasnie :D

massacre
massacre: zaproponuje zwiazek uni jarkowi, myslisz ze sie zgodzi zebym go dzisiaj wieczorem wyruchala jakims dildoskiem? dosc czesto w sumie to proponuje, mam wibratory - nawet pijany sie nie chce zgodzic

na hot sesyje analna bym go namowil.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 lipca 2011
massacre
massacre: zamowilam sobie przed chwila shape upsy - niech moje miesnie skorzystaja troche na tym ile chodze i biegam :D we wtorek przychodza, w Littlewoods sa przecenione z £113 na £81 ale zostal tylko size 7 i 8

mi sie shape upsy nie podobaja, kiedys nad nimi myslalam tez :P
z tym ze ja nosze 5 badz 6 :PP
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  8 lipca 2011
massacre
massacre: tam widze pelno tych les, to kojarza mi sie z damskimi wersjami bekajacych smierdzacych burakow co pija tanie piwo na przystanku.

Ej! Bekanie i picie browaru na przystanku to nie jedynie domena lesbijek!
Wypraszam sobie odbieranie mi ulubionego zajęcia :D
BeataAnnax
BeataAnnax
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ej! Bekanie i picie browaru na przystanku to nie jedynie domena lesbijek! Wypraszam sobie odbieranie mi ulubionego zajęcia :D

potwierdzam:rotfl: moze dzis jeszcze pojde z moim sie naeybac na blonia:lol2:
madzia2143
madzia2143
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: massacre: tam widze pelno tych les, to kojarza mi sie z damskimi wersjami bekajacych smierdzacych burakow co pija tanie piwo na przystanku. Ej! Bekanie i picie browaru na przystanku to nie jedynie domena lesbijek! Wypraszam sobie odbieranie mi ulubionego zajęcia :D

ja tak chyba dzisiaj skończę
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi sie shape upsy nie podobaja, kiedys nad nimi myslalam tez :P


Nie chodzi o podobanie, mam rozumieć, ze na siłowni robisz rewie mody w szpilkach? :crylol:
Przeznaczenie shape ups jest zupełnie inne niż podobanie sie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wypraszam sobie odbieranie mi ulubionego zajęcia


:crylol:
Hola Hola nigdzie nie napisałam ze les maja monopol na tego typu zachowanie :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 lipca 2011
Prinz
Prinz: na hot sesyje analna bym go namowil.

świat schodzi na psy. :and:

nie wiem jak mozna takie rzeczy wypisywac na publiczny forum, zbiera mi sie na wymiot. ;/ czy to nie powinno byc karane banem?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to nie powinno byc karane banem?


malami81
malami81: Czyli hulaj dusza - bana nie ma


ANARCHIA :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem jak mozna takie rzeczy wypisywac na publiczny forum, zbiera mi sie na wymiot. ;/ czy to nie powinno byc karane banem?

jak bede chcial to napisze jak moja swieza kupa komponuje sie z twoja tlusta szeroka twarza. idealne polaczenie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

DasIstKrieg
DasIstKrieg
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: potwierdzam moze dzis jeszcze pojde z moim sie naeybac na blonia


Konto usunięte
Konto usunięte: ja tak chyba dzisiaj skończę


massacre
massacre: Hola Hola nigdzie nie napisałam ze les maja monopol na tego typu zachowanie

Dzięki Bogom!

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem jak mozna takie rzeczy wypisywac na publiczny forum, zbiera mi sie na wymiot. ;/ czy to nie powinno byc karane banem?

Witaj w Europie :jezyk:
madzia2143
madzia2143
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki Bogom!

i skończyłam :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2011
Prinz
Prinz: jak bede chcial to napisze jak moja swieza kupa komponuje sie z twoja tlusta szeroka twarza. idealne polaczenie.

TOMASZ! O MAj GOD!
ZACHOWAJ FASON I NIECO OGLADY!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: i skończyłam


KACYK MECZY? :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.