malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011
Prinz
Prinz: nie jest bierny :P


to sie zamieniasz? moi kumple (para) sie chyba nie wymieniaja :woot: najlepsze jest to, ze wszyscy zawsze maja problem powiedziec, ktory z nich jest "facetem" w zwiazku... jeden jest wysoki, umiesniony, duze dlonie, drugi tez dobrze zbudowany, sie wie, nie widzialam geja bez zgrabnych posladkow (pajacykow sie nie liczy :crylol: ... no dobra Elton tez nie :crylol:) no ale drugi mniejszy, nizszy ode mnie troche wiec moze ma z 170cm, dlonie drobne, szczuply - kto jest "samcem" u nich w zwiazku? sie wie, ze ten maly :lol:

Prinz
Prinz: ja bym chója pozwał!


recesja jest :ninja: nie ma ze to, ze tamto, wkrecil mnie do swojej drugiej firmy, wiec siedze cicho na razie...

Prinz
Prinz: niemiec. hiszpan byl wczoraj, zapomnialem jego profil, pokazalbym ci zdjecie


haha :crylol: rozpusta normalnie!

Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego jak je frytki itp to jak nie chce jesc to nie je, ogolnie ja ich nie robie, tylko moja mama :)


u mnie w domu nie bylo frytek, czipsow, batonow, i innych farbowanych dziwnymi barwnikami slodyczy. natomiast nie katowalismy sie nigdy samymi warzywami. grunt to zbalansowana dieta. mama piekla ciasta i po dzien dzisiejszy wole zjesc makowca czy jablecznika niz wpieprzac jakies wafelki czy snickersy. czesto powtarzalam, ze ze wzgledu na duzy wysilek fizyczny w mlodosci (studia wojskowe) mialam duze zapotrzebowanie na cukier. kiedys po 8 km biegu treningowego na obozie padlam na cyce z wycienczenia, kumpel mial w plecaku sloik nutelli, caly musialam wpieprzyc, zeby powstac :crylol: ujowy suplement ale z braku laku bierze sie to co pod reka i moze byc skuteczne :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: i dlatego w zyciu na sniadanie nie dalabym mu lodow czy slodyczy, nie chcialabym mu zafundowac otylosci w przyszlosci (nie mowie ze ty mu nic takiego robisz, po prostu za duzo sie napatrzylam na takie dzieci)


tak jak napisalas, wynosi sie wszystko z domu, my jestesmy jebnieci na punkcie aktywnosci fizycznej nie na temat liczenia kalorii i listkow salaty na talerzu ;)
mlodego zapisuje do szkoly sportowej (wiem, wiem, wszystkie Polaki na emigracji zapisuja do katolickich, moj bedzie biegal z czarnymi :ziober2:)
Grunt zeby spalac wiecej niz sie spozywa. znajomi maja dziewczynke 9 letnia ktora wazy 58 kilo :szok: !!!! Nie wiem ile ma wzrostu, ale wyglada jak sportowa wersja slonia. Wszystko dlatego, ze jej wolny czas polega na siedzeniu przed Disney Channel badz komputerem i podjadaniem. U nich w domu lodowka sie nie zamyka :and: Najlepsze jest to, ze oboje rodzicow to szczypiorki takie, ze corka im klapsa w ucha by dala i by sie pewnie przewrocili :swir:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja wychodze z zalozenia ze nawykow zywieniowych uczymy sie od dziecinstwa i to z domu je wynosimy


poniekad na pewno. ludzie myslacy, tzw homo sapiens jednak potrafia uzyc glowy i uswiadomic sobie, czy ich rodzice nie popelnili jakis bledow w przeszlosci :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011

TOMASZ!

Zobacz, Jarkowi w ciagu trzech lat zostalo tyle:



Wydajne sa strasznie :tak: choc Jaro to ma z piec innych jeszcze rodzajow i rzadko kiedy do pracy sie psika... nie to co ja, czuje sie nago niewyperfumowana :swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 lipca 2011
massacre
massacre: u mnie w domu nie bylo frytek, czipsow, batonow, i innych farbowanych dziwnymi barwnikami slodyczy. natomiast nie katowalismy sie nigdy samymi warzywami. grunt to zbalansowana dieta. mama piekla ciasta i po dzien dzisiejszy wole zjesc makowca czy jablecznika niz wpieprzac jakies wafelki czy snickersy. czesto powtarzalam, ze ze wzgledu na duzy wysilek fizyczny w mlodosci (studia wojskowe) mialam duze zapotrzebowanie na cukier. kiedys po 8 km biegu treningowego na obozie padlam na cyce z wycienczenia, kumpel mial w plecaku sloik nutelli, caly musialam wpieprzyc, zeby powstac ujowy suplement ale z braku laku bierze sie to co pod reka i moze byc skuteczne

:rotfl:
kozacko :lol2:

massacre
massacre: tak jak napisalas, wynosi sie wszystko z domu, my jestesmy je..ci na punkcie aktywnosci fizycznej nie na temat liczenia kalorii i listkow salaty na talerzu ;) mlodego zapisuje do szkoly sportowej (wiem, wiem, wszystkie Polaki na emigracji zapisuja do katolickich, moj bedzie biegal z czarnymi ) Grunt zeby spalac wiecej niz sie spozywa. znajomi maja dziewczynke 9 letnia ktora wazy 58 kilo !!!! Nie wiem ile ma wzrostu, ale wyglada jak sportowa wersja slonia. Wszystko dlatego, ze jej wolny czas polega na siedzeniu przed Disney Channel badz komputerem i podjadaniem. U nich w domu lodowka sie nie zamyka Najlepsze jest to, ze oboje rodzicow to szczypiorki takie, ze corka im klapsa w ucha by dala i by sie pewnie przewrocili

masakra :and:
zal mi dziecka.
serio.

u mnie jest tak, ze na razie nie chodzi do szkoly, daje mu tyle ruchu ile moge, ale staram sie tez uczyc na temat jedzenia :)
i nie jestem psychiczna, dziecko bede posylac do normalnej szkoly, nie jakiejs katolickiej :rotfl:

massacre
massacre: poniekad na pewno. ludzie myslacy, tzw homo sapiens jednak potrafia uzyc glowy i uswiadomic sobie, czy ich rodzice nie popelnili jakis bledow w przeszlosci :)

wiesz... znam dziewczyne, w sumie znalam, moja kumpela mieszkala u niej w domu (bo brat tej dziewczyny byl jej kumplem i zaprosil ja do siebie, tu do uk do niego z polski przyjechala) - cala rodzina, no coz powiedziec- gruba jak slonie - dziewczyna miala 13scie lat jak ja poznalam a wazyla jakos kolo 90 kilo, moze wiecej - tak ja przez te 13scie lat zycia utuczyli rodzice. Teraz ona ma jakos 17scie lat i wazy wiecej, ale to nie o to tu nawet chodzi - chodzi mi o to, ze przez to, co zrobili jej rodzice ona ma teraz przerypane - wyobraz sobie co by musiala robic, zeby schudnac z tej calej nadwagi? Wiadomo, ona ma swoj rozum, ale przez to, ze cale zycie zyla jako najgrubsza osoba w klasie, byla wysmiewana itp (chodzila rok wyzej do tej samej szkoly co moj brat, to wiem) to teraz ciezko jej bedzie zmienic cale swoje zycie.
Nie mowie, ze nie moze, bo moze - ale sama nie chcialabym wyrzadzic mojemu dziecku takiej krzywdy. Tu nawet nie chodzi o to, ze moje dziecko dorosnie i bedzie mialo swoj rozum - ja mysle tu po prostu ze dlaczego moje dziecko ma w przyszlosci poprawiac moje bledy. Zwlaszcza takie, ktorych latwo uniknac.
mmaryjka
mmaryjka
  7 lipca 2011

tak nawiązując do dzieci jedzące warzywa i tak dalej. moja siostra, lat 7 w ogóle NIE spożywa warzyw. jedynie mięso wchodzi w grę i jeśli ma dobry dzień to zje ziemniaka, no może dwa. jedynym plusem w całej sytuacji jest to, że słodyczy także nie bierze do gęby. żadnych soków i coli etc też nie. jedynie woda i herbata. co śmieszniejsze jest to, że mój tata większość swojego życia przeżył na warzywach i od święta mięsie, jego żona też za mięsem nie przepada, a dzieciak zupełnie odchył od normy.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie jest tak, ze na razie nie chodzi do szkoly, daje mu tyle ruchu ile moge, ale staram sie tez uczyc na temat jedzenia :)

Podejrzewam ze w tym wieku to wystarczy ze nie trzymasz dzieciaka w domu, przecież w tym wieku te małe cholery sa w wiecznym ruchu, u mnie to bym rzekla ze to moj młody daje mi ruch, wiecznie muszę za nim biegać :crylol: on nigdy nie ma dosyć!

Konto usunięte
Konto usunięte: nie jestem psychiczna

Sprzeczalabym sie :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: co zrobili jej rodzice ona ma teraz przerypane


Ja od zawsze miałam tendencje do tycia, moja siostra mogła tabliczkę czekolady jak batona zjeść i nic :/ mojej matki momentami nienawidzilam, ale teraz wiem ze chciała dobrze, nauczyła mnie samodyscypliny i szacunku do swojego ciała w sensie estetycznym (seksualnym tez ale to nie temat na ten dział :kv3:)
Wiesz jako dzieciak nie byłam do końca świadoma konsekwencji, jak sie ma 12 lat to sie nie myśli o zmarszczkach, oponie czy zwisnietych cyckach :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moja siostra, lat 7 w ogóle NIE spożywa warzyw. jedynie mięso


Moze sie jej jeszcze wynormuje, moj nie jadal owoców żadnych! Przez chyba rok i tak jak Juz pisałam ma tydzień ze tylko warzywa z talerza wymiata a ma dni gdzie mięso je i nic poza tym. Wierze ze jesliby wsluchac sie we własny organizm to on nam powie jakich składników/ wartosci nam akurat brakuje :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paco31
Paco31
  8 lipca 2011

Asia lubi anal

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Asia lubi anal

Tak Marcinie :Tak:

Jestem zmoknieta, czekam od 10 min na autobus, spoznie sie do pracy w ogole dzisiaj nie jest Moj dzien! :martuska:
Umylam Rano wlosy, ladnie ulozylam I wszystko uk strzelił!

A co tam u was? :ziober:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011

Wyslalam wlasnie SMSA do szefa ze sie spóźnie, siku mi sie chce, zaczyna coraz bardziej lac!!!!!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Asia lubi anal

tez lubie! ale ci powiem ze sie umowilem wczoraj z jednym, jak zobaczylem lufe to sie przestraszylem ze nie usiade przez tydzien, a ten do mnie 'will u fuck me?' ;ooo

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak nawiązując do dzieci jedzące warzywa i tak dalej. moja siostra, lat 7 w ogóle NIE spożywa warzyw. jedynie mięso wchodzi w grę i jeśli ma dobry dzień to zje ziemniaka, no może dwa. jedynym plusem w całej sytuacji jest to, że słodyczy także nie bierze do gęby. żadnych soków i coli etc też nie. jedynie woda i herbata. co śmieszniejsze jest to, że mój tata większość swojego życia przeżył na warzywach i od święta mięsie, jego żona też za mięsem nie przepada, a dzieciak zupełnie odchył od normy.

:rotfl:
dobra mala :D ale moze jej jeszcze przejdzie :D
btw - myslalam, ze masz tylko brata :P

massacre
massacre: Podejrzewam ze w tym wieku to wystarczy ze nie trzymasz dzieciaka w domu, przecież w tym wieku te małe cholery sa w wiecznym ruchu, u mnie to bym rzekla ze to moj młody daje mi ruch, wiecznie muszę za nim biegać on nigdy nie ma dosyć!

no wlasnie o to chodzilo, ze daje mu tyle ruchu ile moga - ile JA moge :rotfl:

massacre
massacre: Sprzeczalabym sie

osz ty :gothiclady:

massacre
massacre: Ja od zawsze miałam tendencje do tycia, moja siostra mogła tabliczkę czekolady jak batona zjeść i nic :/ mojej matki momentami nienawidzilam, ale teraz wiem ze chciała dobrze, nauczyła mnie samodyscypliny i szacunku do swojego ciała w sensie estetycznym (seksualnym tez ale to nie temat na ten dział ) Wiesz jako dzieciak nie byłam do końca świadoma konsekwencji, jak sie ma 12 lat to sie nie myśli o zmarszczkach, oponie czy zwisnietych cyckach

ja sama tez w takim wieku o tym nie myslalam, zreszta ja nigdy nie bylam nie wiadomo jak chuda - jak mialam 16scie lat wazylam jakos 58 kilo :woot: dopiero po 16stce schudlam, tak to zawsze bylam najwieksza z rodzenstwa :P
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 lipca 2011
massacre
massacre: to sie zamieniasz? moi kumple (para) sie chyba nie wymieniaja najlepsze jest to, ze wszyscy zawsze maja problem powiedziec, ktory z nich jest "facetem" w zwiazku... jeden jest wysoki, umiesniony, duze dlonie, drugi tez dobrze zbudowany, sie wie, nie widzialam geja bez zgrabnych posladkow (pajacykow sie nie liczy ... no dobra Elton tez nie ) no ale drugi mniejszy, nizszy ode mnie troche wiec moze ma z 170cm, dlonie drobne, szczuply - kto jest "samcem" u nich w zwiazku? sie wie, ze ten maly

no wlasnie mendo przyrownujesz zwiazki homo do hetero, a to tak nie dziala. hetero to parka w i m. a homo mm. i nie zawsze tak jest ze ten bardziej 'meski' jest aktywny. nieraz zle ocenilem ;p\

massacre
massacre: haha rozpusta normalnie!

to nie powiem kto byl dzisiaj :lol:

massacre
massacre: Zobacz, Jarkowi w ciagu trzech lat zostalo tyle:

ło kufa ';ooo mi sie wlasnie przypomnialo ze jean paul gaultiera nie kupie bo to najbardziej pedalskie perfumy :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Prinz
Prinz: jak zobaczylem lufe to sie przestraszylem ze nie usiade przez tydzien, a ten do mnie 'will u fuck me?' ;ooo


:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie o to chodzilo, ze daje mu tyle ruchu ile moga - ile JA moge


zamowilam sobie przed chwila shape upsy - niech moje miesnie skorzystaja troche na tym ile chodze i biegam :D we wtorek przychodza, w Littlewoods sa przecenione z £113 na £81 :kv3: ale zostal tylko size 7 i 8 :crylol:
Konto usunięte
Konto usunięte: tak to zawsze bylam najwieksza z rodzenstwa :P


Prinz
Prinz: no wlasnie mendo przyrownujesz zwiazki homo do hetero, a to tak nie dziala. hetero to parka w i m. a homo mm.


Prinz
Prinz: jean paul gaultiera nie kupie bo to najbardziej pedalskie perfumy

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 lipca 2011
Prinz
Prinz: no wlasnie mendo przyrownujesz zwiazki homo do hetero, a to tak nie dziala. hetero to parka w i m. a homo mm.


ty wiem, ze homo to mm :crylol: mam slaby wzrok, ale jeszcze tyle widze :D to ja znam jakis dziwnych gejow, z reszta dwie les to tez wyraznie sa podzielone kto jaka role pelni w zwiazku. kiedys ta z "jajami w zwiazku" strzelila w twarz drugiej bo stwierdzila, ze sie za dlugo i za pozadliwie na mnie patrzyla :crylol:

Prinz
Prinz: jean paul gaultiera nie kupie bo to najbardziej pedalskie perfumy


chyba zartujesz, mi sie podobaja :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  8 lipca 2011
massacre
massacre: ty wiem, ze homo to mm mam slaby wzrok, ale jeszcze tyle widze :D to ja znam jakis dziwnych gejow, z reszta dwie les to tez wyraznie sa podzielone kto jaka role pelni w zwiazku. kiedys ta z "jajami w zwiazku" strzelila w twarz drugiej bo stwierdzila, ze sie za dlugo i za pozadliwie na mnie patrzyla

leski to inny gatunek, prosze nie wrzucac mnie do jednego wora z nimi bo sie obraze :lol:
mi chodzilo o to, ze czasem ten bardziej kobiecy moze dominowac w zwiazku :)

massacre
massacre: chyba zartujesz, mi sie podobaja

bo ty jestes fag hag! :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.