malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i skończyłam

Skacowana? ;)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 lipca 2011
massacre
massacre: TOMASZ! O MAj GOD! ZACHOWAJ FASON I NIECO OGLADY!!!

honey, znam duzo ciotek, te nie przebieraja w czynach a co dopiero w slowach :mrgreen:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lipca 2011
Prinz
Prinz: jak bede chcial to napisze jak moja swieza kupa komponuje sie z twoja tlusta szeroka twarza. idealne polaczenie.

zabawny jestes, doprawdy, a podobno masz mnie w 'ignorowanych' ;-)

massacre
massacre: ANARCHIA

ja kiedyś tu napisałam tak:
:ziew:

i dostałam bana bo post nie wnosił nic sensownego do tematu :crylol: a myslalam, ze to temat bez banów :-)
mi akurat nie w smak jest czytanie wyznan kolesia takich jak wyzej.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

tak to jest jak sie nie ma przyjaciol lub partnera ;P trzeba o takich rzeczach mowic na forum wtedy :-) bo moje fantazje zna tylko moj facet i dwie przyjaciolki, ale z nimi gadam o wszystkim praktycznie - wiadomo ;P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lipca 2011
Prinz
Prinz: szeroka twarza

a w ogole to mam twarz o kształcie owalnym, obecnie ten kształt jest uznawany za ideał sposrod wszystkich kształtów jakie wystepuja :fakju: skoro ja wg ciebie mam szeroką twarz to nie wiem w takim razie co ty posiadasz :mrgreen:
madzia2143
madzia2143
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skacowana? ;)

eee kiedyś to się kaca miewało, teraz to rzadkość :P chociaż po zakończeniu roku miałam kaca, aż się zdziwiłam, bo od roku nie miewałam tego problemu (aż dziwne, przy tym jakie ilości wlewałam do siebie ;o )
madzia2143
madzia2143
  9 lipca 2011
massacre
massacre: KACYK MECZY? :)

nie nie :mrgreen: j.w :p
(nie zauważyłam Twojego posta sorry :* )
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 lipca 2011
massacre
massacre: Nie chodzi o podobanie, mam rozumieć, ze na siłowni robisz rewie mody w szpilkach? Przeznaczenie shape ups jest zupełnie inne niż podobanie sie

Masz rozumiec ze nie lubie sie pocic i nigdy w zyciu nie bylam na silowi :rotfl:
DasIstKrieg
DasIstKrieg
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak to jest jak sie nie ma przyjaciol lub partnera ;P trzeba o takich rzeczach mowic na forum wtedy :-) bo moje fantazje zna tylko moj facet i dwie przyjaciolki, ale z nimi gadam o wszystkim praktycznie - wiadomo ;P

ale to był żart, o ile znam Tomka...
Choć nie powiem, ja bym użyła trochę bardziej eleganckiej nomenklatury :D

Konto usunięte
Konto usunięte: eee kiedyś to się kaca miewało, teraz to rzadkość :P chociaż po zakończeniu roku miałam kaca, aż się zdziwiłam, bo od roku nie miewałam tego problemu (aż dziwne, przy tym jakie ilości wlewałam do siebie ;o )

Bo to zależy też, co w siebie wlewasz. :D
BeataAnnax
BeataAnnax
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

dolaczam do grona nieskacowanych;) wczoraj byla burz, wiec walnelam sobie 3 zuberki w domu;)
ps. ale sobie zjaralam plecy i twarz- a raptem godzine siedzialam na dworzu;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skacowana? ;)


tez zapytalam :ziober2:

Prinz
Prinz: honey, znam duzo ciotek, te nie przebieraja w czynach a co dopiero w slowach


co by Bree na takie zachowanie popwiedziala? :crylol:
Konto usunięte
Konto usunięte: ze nie lubie sie pocic i nigdy w zyciu nie bylam na silowi


to ze nigdy nie bylas na silowni to nic nadzwyczajnego, zazwyczaj malo kobiet chodzi tzn nie malo ale niewiele jesli chodzi o proporcje do facetow uczeszczajacych

to ze nie lubisz sie pocic tez jestem w stanie zrozumiec, sama nie lubie latem chodzic i po 5 minutach czuc ze wszystko sie do mnie klei - ale poty tzw sportowe to ekstaza :D

no ale nie wmowisz mi ze nie lubisz wysilku fizycznego :szok: bo tego nie zrozumiem

Konto usunięte
Konto usunięte: ale to był żart, o ile znam Tomka...


wiadomo od 1410

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to był żart, o ile znam Tomka... Choć nie powiem, ja bym użyła trochę bardziej eleganckiej nomenklatury :D

było bez emoty, ja tam sie nie wczytuje w jego wyznania w przeciwienstwie do niego (sledzi mnie :D)

massacre
massacre: wiadomo od 1410

:crylol: buaha
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lipca 2011
w Bershka są teraz mega wyprzedaże :napalony: kupiłam cudną 'skórę' (eko), była po 359 a kupiłam za 99 zł! :napalony:

Mniej wiecej taki kolor, i krótka :-) cudna
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zabawny jesbergisch gladbaces, doprawdy, a podobno masz mnie w 'ignorowanych' ;-)

jestem plebejuszko w niemczech, wiec mam nieprzyjemnosc czytac twoje posty, tyle ze mam na nie wyje'bane, wiec nie pluje sie tak jak ty;)

Konto usunięte
Konto usunięte: a w ogole to mam twarz o kształcie owalnym, obecnie ten kształt jest uznawany za ideał sposrod wszystkich kształtów jakie wystepuja

oj zabolało :) przykre ze musisz na sile udowadniac swoja wartosc gdzie pewni siebie ludzie nie musza :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 lipca 2011
massacre
massacre: co by Bree na takie zachowanie popwiedziala?

bree has changed! her son is gay so she would say 'go honey, destroy the bitch!'

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.