malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Weź mu jakiś normalny tort, tylko na wierzch machnij jakiś opłatek. Robią teraz takie fajne z motywami dla dzieci :)


tak tez chyba zrobie, jeden musze do przedszkola zaniesc :/

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie lubie :P w ogole malo ciastek lubie


tak, wiem, zdazylam zauwazyc, ze jestes dziwna i w realu to bysmy sie raczej nie zaprzyjaznily :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie przeszkadzalo mu zjesc zadne z nich


moj to jednak jest wrazliwy

Konto usunięte
Konto usunięte: moze ten z carsow?


Cars premiera w kinach, birthday bags, talerzyki, kubeczki baloniki do przedszkola dla dzieci - nie za duzo? zaczynam powoli tym rzygac :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  1 lipca 2011
massacre
massacre: tak tez chyba zrobie, jeden musze do przedszkola zaniesc :/

Na pewno też się ucieszy :)
Nie wiem jak w sklepach z takimi opłatkami,
ale na allegro widziałam multum :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale na allegro widziałam multum :)


nie korzystam :)

ale u mnie niedaleko jest sklepik, gdzie czaruja z tortami, tam sie udam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  1 lipca 2011
massacre
massacre: ale u mnie niedaleko jest sklepik, gdzie czaruja z tortami, tam sie udam

No to na pewno coś wymyślisz :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra bylas

Aż tata musiał ze mną do dermatologa pójść (chyba 6 lat miałam wtedy), bo nikt nie wiedział, od czego mam całe dłonie w krostkach, a dermatolog wypytywał mnie i tatę z 15 min o różne dziwne rzeczy, a na końcu kazał mi jedynie przestać jeść keczup :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: moj maly tez ma faze na wcinanie kechupu, jak moja mama robi frytki (bo ja nie robie i mu nie daje, wole go zdrowo zywic, ale wiadomo, babcia to babcia) to mu daje je na telerzyku z kechupem, on bierze jedna frytke i ta jedna frytka wyjada caly kechup, bierze kechup, zeby ktos mu jeszcze troche dal, wyjada, znowu chce kechupu, wyjada i tak zostawia talerz z frytkami

Omg :crylol:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 lipca 2011

Co do tortów, to obejrzyjcie tego blogspota :D
http://kreatywnawizjaswiata.blogspot.com

Te nie weszły, trzeba przekopiować linki:





Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 lipca 2011

kurfa jak zimno :and:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  1 lipca 2011
naaats
naaats: Co do tortów, to obejrzyjcie tego blogspota :D

genialne! :)
oglądam czasami w tv na jakimś tam kanale zmagania 'torciarzy'
te torty czasami są tak wielkie, że kilka osób je musi nieść :P

Prinz
Prinz: kurfa jak zimno

u mnie jest jakoś szczególnie zimno,
powiedziałabym bardziej, że coś duszno jest, mimo lekkich opadów.
Martitta
Martitta
  1 lipca 2011
Prinz
Prinz: kurfa jak zimno

O fajnie, że nie tylko u mnie zimno i pada :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: oglądam czasami w tv na jakimś tam kanale zmagania 'torciarzy' te torty czasami są tak wielkie, że kilka osób je musi nieść :P

Ja oglądam na TLC " Mistrz wypieków" Koleś robi przezajepiste torty. Ostatnio zrobił tortową swoją żonę :mrgreen:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: genialne! :) oglądam czasami w tv na jakimś tam kanale zmagania 'torciarzy' te torty czasami są tak wielkie, że kilka osób je musi nieść :P

Wow :D Tu był taki złoto-czarny na 120 osób, ja nie wiem, jak oni to w drzwiach zmieścili :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja oglądam na TLC " Mistrz wypieków" Koleś robi przezajepiste torty. Ostatnio zrobił tortową swoją żonę

A może to właśnie na TLC było :)
jakies drużyny się zmagają i mają robić torty o okreslonej tematyce :)

naaats
naaats: Wow :D Tu był taki złoto-czarny na 120 osób, ja nie wiem, jak oni to w drzwiach zmieścili :D

Brzydki akurat, strasznie ponury :P
Martitta
Martitta
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A może to właśnie na TLC było :) jakies drużyny się zmagają i mają robić torty o okreslonej tematyce :)

To też czasem oglądam. Ale wolę tego mistrza bo wszystko potrafi zrobić i to idealnie. Odtworzył już np. Disneyland i krzywą wieżę, ogólnie wszystko zrobi :mrgreen: To "Król wypieków" się nazywa, pomyliło mi się :P
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie jest jakoś szczególnie zimno, powiedziałabym bardziej, że coś duszno jest, mimo lekkich opadów.

ja jeszcze przeziebilem sie od wiatraka :and:
rano o 6 wracalem z randki to jeszcze mnie deszcz złapał po wyjsciu z metra :(

Konto usunięte
Konto usunięte: O fajnie, że nie tylko u mnie zimno i pada

no niefajnie, bo chcialbym tak z dwadziescia trzy stopnie :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To też czasem oglądam. Ale wolę tego mistrza bo wszystko potrafi zrobić i to idealnie. Odtworzył już np. Disneyland i krzywą wieżę, ogólnie wszystko zrobi To "Król wypieków" się nazywa, pomyliło mi się :P

Mogłabym mieć takiego torciarza w rodzinie, nie pogardziłabym :mrgreen:

Prinz
Prinz: ja jeszcze przeziebilem sie od wiatraka rano o 6 wracalem z randki to jeszcze mnie deszcz złapał po wyjsciu z metra :(

To jakieś podstawowe prochy, bo lipa jak będzie się za Toba ciągnęło i to w sezonie.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To jakieś podstawowe prochy, bo lipa jak będzie się za Toba ciągnęło i to w sezonie.

chyba wezme, cos na katar podstawowego powinienem dostac bez recepty :woot:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.