malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
miami1
miami1
  28 czerwca 2011

hahahahaha:D ja mam długopisy na biurku Hello kitty bo siostrzenica zawsze mi je pozostawia potem znajomi zwale mają:P

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie wczoraj taka chmura znad morza przyszla i bylo pochmurnie :/ ale dzisiaj wyglada na ladny i sloneczny dzien :D


mialo byc dzisiaj ladnie, 29 stopni, a mi za oknem napiedala piorunami :zonk:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

miami1
miami1
  28 czerwca 2011

za to u mnie cały tydzień pogoda to jedna wielka parodia była a dzisiaj grzeje jak szalone:) co z tego jak chętnych nad jezioro nie ma:P

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: mialo byc dzisiaj ladnie, 29 stopni, a mi za oknem napiedala piorunami

u mnie jest ladnie, sloneczko swieci, mozna chodzic w krotkich spodenkach :rock:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 czerwca 2011

U mnie tez gorąco, parno, powietrze ciężkie, stad ta burza :/ teraz na wieczór sie ochlodzilo

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

madzia2143
madzia2143
  28 czerwca 2011

kac goni nas.
:and:

pijana
pijana
  28 czerwca 2011
http://allegro.pl/nuxe-maseczka-aromatyczna-oczyszczajaca-50ml-i1690390996.html
Cudna maseczka, znalazłam dzisiaj w domu próbkę 4 ml i starczy mi na 2-3 razy. Siedziałam dziś w domu więc nie starłam nadmiaru, a wtarłam w skórę, jest wspaniale miękka i nawilżona. Na pewno kiedyś ją kupię. Mam też próbkę jakiegoś lekkiego kremu nawilżającego Nuxe, zobaczymy jaki będzie :)
368212
368212
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: domu próbkę 4 ml i starczy mi na 2-3 raz

pamiętaj, że probki zawsze mają mocniejszy i lepszy skład , z oryginału już możesz nie być taka zadowolona.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 czerwca 2011
368212:
pamiętaj, że probki zawsze mają mocniejszy i lepszy skład


wiedzialam, ze to oszustwo jakies!!!! perfumy zawsze pachna i pachna z tych probek :martuska:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

368212
368212
  29 czerwca 2011
massacre
massacre: wiedzialam, ze to oszustwo jakies!!!! perfumy zawsze pachna i pachna z tych probek

normalka, wpychają ludziom próbki czegokolwiek masowo, bo próbka ma mocniejszy skład i się dłużej utrzymuje a później kupisz sobie oryginalny perfum albo krem a tu lipa..
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 czerwca 2011

a ja schudlem juz siedemnascie kg ;D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Prinz
Prinz: a ja schudlem juz siedemnascie kg ;D

masz jeszcze z czego chudnac :pavarotti:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
http://www.next.co.uk/x472260s2#494190x47 - omg, jak ona anorektycznie wyglada :szok2:
pijana
pijana
  29 czerwca 2011
368212:
pamiętaj, że probki zawsze mają mocniejszy i lepszy skład , z oryginału już możesz nie być taka zadowolona.

W sumie masz rację, z testerami perfum jest tak samo... Ale z tego co wiem produkty Nuxe mają dobre opinie :)
Martitta
Martitta
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: omg, jak ona anorektycznie wyglada

To już nie jest ładne. To straszne.

Prinz
Prinz: a ja schudlem juz siedemnascie kg ;D

Przystopuj już, bo byle wietrzyk i się przewrócisz :ninja: Można już liczyć ci żebra ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.