malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To już nie jest ładne. To straszne.

masakra... ja mam az cicha nadzieje, ze ja tak po prostu w photoshopie oszpecili...

w ogole to bilam sie dzisiaj z manekinem o torebke :rock:
pijana
pijana
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole to bilam sie dzisiaj z manekinem o torebke

Nie chciał wypuścić z rąk ? :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chciał wypuścić z rąk ?

no cholerni pracownicy sklepu wlozyli ostatnia torebke akurat tak pod reke manekina, jakos miedzy palce (a manekin mial tak jakby reke polozona na biodrze), ze nie dalo sie wyciagnac :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnia torebke

ostatnia torebke z tej serii, jaka chcialam kupic ofcors, to nie byla jedyna torebka w calym sklepie :rotfl:
pijana
pijana
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: agoosiaaa

Najbardziej lubię jak wezmę kogoś za manekina, a on się nagle poruszy :lol2: Albo odwrotnie, to manekin, a wygląda jak człowiek :D

W ogóle zamiast się uczyć na poprawkę to siedzę na forum :zonk: Ale rozproszył mnie pan dzwoniący, że wygrałam Ipoda i zacieszam :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najbardziej lubię jak wezmę kogoś za manekina, a on się nagle poruszy Albo odwrotnie, to manekin, a wygląda jak człowiek :D

no masakra :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle zamiast się uczyć na poprawkę to siedzę na forum Ale rozproszył mnie pan dzwoniący, że wygrałam Ipoda i zacieszam :D

wygralas ipoda? co jak gdzie kiedy????
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011

kongratulejszyn!

pijana
pijana
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wygralas ipoda? co jak gdzie kiedy????

Trzeba było wymyślić hasło promujące moją ulubioną knajpę :D Wygrały 2 moje hasła, jedno bon na 50 zł, a drugie ipoda, nagrodą I-go stopnia były egzotyczne wycieczki, ale nie będę wybrzydzać :lol2: Znajomi są megawściekli, bo ciągle coś wygrywam :D
Konto usunięte
Konto usunięte: kongratulejszyn!

Dzięki :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba było wymyślić hasło promujące moją ulubioną knajpę :D Wygrały 2 moje hasła, jedno bon na 50 zł, a drugie ipoda, nagrodą I-go stopnia były egzotyczne wycieczki, ale nie będę wybrzydzać Znajomi są megawściekli, bo ciągle coś wygrywam :D

ipod lepszy od wycieczki :P
przynajmniej wedlug mjie :P
pijana
pijana
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ipod lepszy od wycieczki :P przynajmniej wedlug mjie :P

Wycieczki warte 20 tys. każda :D Na Malediwy to bym sobie pojechała, ojj tak :mrgreen: A ipoda pewnie i tak opchnę, mam nadzieję, że pójdzie szybciej niż ten xbox :zonk: Właśnie wczoraj dostałam po angielsku pytanie o xboxa, babka chciała żebym jej go wysłała pocztexem jej siostrze... do NIGERII :crylol: Myślałam, że to jakieś jaja, ale brzmiało całkiem poważnie :D Jednak nie skusiłam się na tą ofertę kupna :( :lol2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wycieczki warte 20 tys. każda :D Na Malediwy to bym sobie pojechała, ojj tak A ipoda pewnie i tak opchnę, mam nadzieję, że pójdzie szybciej niż ten xbox Właśnie wczoraj dostałam po angielsku pytanie o xboxa, babka chciała żebym jej go wysłała pocztexem jej siostrze... do NIGERII Myślałam, że to jakieś jaja, ale brzmiało całkiem poważnie :D Jednak nie skusiłam się na tą ofertę kupna :(

:lol2:
ipod tanszy chyba od xboxa, wiec powinien szybciej pojsc.
mam pomysl, kup mi bilet na piatkowe losowanie euromillions :rotfl:
pijana
pijana
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak nie skusiłam się na tą ofertę kupna :(

Blebleble. Ofertę sprzedaży, no, że ja sprzedaję.
pijana
pijana
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ipod tanszy chyba od xboxa, wiec powinien szybciej pojsc. mam pomysl, kup mi bilet na piatkowe losowanie euromillions

Ja praktycznie od każdego słyszę "zagraj w lotto", w sumie nie grałam nigdy, oprócz zdrapek :D A jakie wygrane są tam w UK ? Pewnie przebijają polskie kilkukrotnie xD Albo włoskie lotto, niedawno były chyba 134 miliony euro ? Jakoś tak, no masakra kompletna :D Ludzie na wycieczki jeździli żeby kupić losy :crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja praktycznie od każdego słyszę "zagraj w lotto", w sumie nie grałam nigdy, oprócz zdrapek :D A jakie wygrane są tam w UK ? Pewnie przebijają polskie kilkukrotnie xD Albo włoskie lotto, niedawno były chyba 134 miliony euro ? Jakoś tak, no masakra kompletna :D Ludzie na wycieczki jeździli żeby kupić losy

no to wlasnie mowie o euromillionsach - one sa ogolnoeuropejskie (to wloskie lotto to na pewo bylo to) :D
wlasnie wczoraj bylo jakies 120 milionow funtow, ale nikt nie wygral (chyba jakos z 8 raz z rzedu nikt nie wygral) i teraz jest kilkukrotna kumulacja przewidywana na 140 milionow funtow :rotfl:
pijana
pijana
  29 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to wlasnie mowie o euromillionsach - one sa ogolnoeuropejskie (to wloskie lotto to na pewo bylo to) :D wlasnie wczoraj bylo jakies 120 milionow funtow, ale nikt nie wygral (chyba jakos z 8 raz z rzedu nikt nie wygral) i teraz jest kilkukrotna kumulacja przewidywana na 140 milionow funtow

Ogólnoeuropejskie czyli oczywiście nie w Polsce :lol2: Niezła sumka, chyba bym zwariowała od takiej kasy :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.